Skocz do zawartości

"


Yankess

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,
czy nie budzi się w Was spontaniczna dezaprobata wynikająca ze zbyt niskiej penetracji integralnej?
Bo abstrahując z punktu metafizycznego pietyzmu rzecz w swej
strukturze przedstawia się nader jasno i przejrzyście.
W związku z tym wszelka dezaprobata poruszonego tematu jest bezcelową próbą odwrócenia kota ogonem, a przecież mieliście
trzymać się dokładnie wątku i nie odbiegać od tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
I w tym miejscu podparł bym się tezą von Nitsche'go omawiającą obrót ciał jamistych w przyrodzie, które niejako wywierają wpływ na populację stonki jagodzianki na kartoflach. A więc do rzeczy-nie ma możliwości, aby była taka możliwość, że nie będzie możliwe jednoznaczne stwierdzenie braku możliwości biorąc pod uwagę tę możliwość. Jednogłośnie stwierdzam i nadmieniam, że owa możliwość jest możliwa do zaistnienia, i tylko ograniczają nas nasze możliwości. Jeśli będzie możliwe zrozumienie w miarę możliwości pochodnych wspomnianych wyżej ciał jamistych, które niebagatelnie mają wpływ także na efekt cieplarniany, zaiste możliwe będzie zdefiniowanie ich możliwości-a wiadomo wszem i wobec że ich możliwości mają duży wpływ na nasze możliwości. Mam nadzieję że możliwie to omówiłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Święty. Jestem przekonany, że w sytuacji gdy patrzymy na problem w skali makro, gubimy tak naprawdę sens i szczegóły w zakresie mikro. Zwłaszcza, że stonka stonką a i tak dopiero w momencie, gdy frytki lub placki ziemniaczane okrasimy zasmażką możemy z radością w głosie krzyknąć eureka.
Inna sprawa, że głębokość sadzenia ziemniaków ma niebagatelny wpływ na osadzenie w humusie drobnych fantów. I tym samym jest niezaprzeczalny związek między chińskimi wykrywkami i polami ryżowymi a wykrywaczami rodzimej produkcji a kartoflami, ziemniakami, pyrami i czort wie jak zwanym zaczynem dla przemysłu spirytusowego.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie