Skocz do zawartości

Nie pójdę do piachu...


Szarubek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Szarubek - będzie wszystko w porządku! Stary wyjdziesz z tego! Jakbyś potrzebował pomocy to wal tu na forum! Co się da zrobić to zrobimy. Nie gadaj nam tu bzdur - dożyjesz jeszcze czasów, że z wykrywką będzie można śmigać u Biskupa w ogródku. Pozdrawiamy.
.
.
.
CirrusCX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też znaleźli, tyle że w nodze mimo mojego jakże nadwyraz młodego wieku, już jestem rok po operacji, i już na 99% jest wszystko ok, tylko to miejsce jeszcze czasem troszke boli. Trzymaj sie, u ciebie napewno będzie tak samo.


Pozdrawiam Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz mógł korzystać z forum to wrzuć tu lub poproś kogoś o wrzucenie tu Twojego adresu w szpitalu. Chętnie wydrukujemy i prześlemy Ci fotki fantów (ja na pewno), te wszystkie Pantery, skrzynie ze złotem sztabu Napoleona, denarki Chrobrego i wszystko co wyłazi z ziemi. To po to żeby Cię zmotywować do powrotu w teren i na forum, gdyby Ci sie za bardzo spodobało w szpitalu. Wiesz, jak jakaś fajna pielęgniareczka w krótkim białym fartuszku i rozpiętym guziku na piersiach, sarnich oczętach i rzęsach długich jak gałązki wierzby wiciowej i trzepoczących jak skrzydełka motyla (rany!) będzie Cię co rano budzić uśmiechem i pytać jak się spało to pewnie wymiękniesz i pozwolisz wykrywce ostygnąć i o nas zapomnisz. Nie daj się! Uroda przemija a fant im starszy tym lepszy! Bądź dalekowzroczny i wszystkim seksownym pielęgniarskim kociakom mów stanowcze NIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę adminów o nie usuwanie tych zdjęć. Wszystkie są w miarę cenzuralne (tych z pejczami nie wstawiam). Sprawa jest poważna, kolega Szarubek musi się zmierzyć z niebagatelnym zagrożeniem i lepiej aby wcześniej poznał wroga.
Szarubek musisz dać radę. Oto Twój wróg!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie