Skocz do zawartości

jakie znacie filmy w ktorych ktos szuka jakiegos skarbu ???


hali11

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mówimy o filmach w których poszukiwany jest skarb to nie można zapomnieć o Goonies 1985 który nie jednemu z nas wyrył się zapewne w pamięci w latach młodości :D
pozdrawiam Kurt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humphrey Bogart - Treasure of the Sierra Madre 1948 nic dodać nic ująć !!!
młodszym jeżeli nie widzieli polecam i choć może to nie jest indi a zwykli ludzie to ciekawie można zobaczyć jak oni się zmieniają.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MacGyver: Lost Treasure of Atlantis 1994
Tego pana nikomu nie muszę przedstawiać wszak pojęcie złota rączka dla gościa który z ołówka i sprężynki potrafił zbudować helikopter to naprawdę mało zaszczytne wyróżnienie.
trailer:
http://pl.youtube.com/watch?v=ivciIVrEmQc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armour of God 1986
Skarby skarbami ale i Jackie Chan ma nie mały wkład w poszukiwanie skarbów!!!
Może i będę mało obiektywny ale jestem jego wielkim fanem i jak dla mnie osobiście to jeden z jego lepszych filmów choć wielu z was powie że to tylko kino kopane ale jest coś więcej.
trailer:
http://pl.youtube.com/watch?v=3KiR3Sc5MRU
Jeżeli ktoś nie widział tego filmu serio proponuję a nawet polecam gdyż jest to kawał dobrego kina choć w wydaniu azjatyckim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armour of God II: Operation Condor 1991
Jackie to poszukiwacz przygód (trochę w stylu Indiana Jonesa). Oto dostaje kolejne zadanie od Barona Scappisa. Według jego opowieści pod koniec II Wojny Światowej niemiecki nazistowski rząd postanowił ukryć złoto, które zrabowali podczas wojny w Europie. Ukryli je w tajnej fortecy na Saharze. Stany Zjednoczone chcą odzyskać te łupy wojenne i przeznaczyć je na cele dobroczynne. Jackie ma zlokalizować i odzyskać skarb...

Naprawdę pozycja warta poświęcenia czasu z ciekawostek dodam tylko że film przez jakiś czas był dostępny tylko na Vhs a dvd można było dostać tylko za granicami naszego kraju bez polskich napisów.
Oczywiście mam w domu obie części zrobiłem do nich napisy i jakie było moje rozbawienie gdy dwa tygodnie później zobaczyłem oba filmy w gazecie naj za jakieś 9zł i to z lektorem heheh, obecnie film można dostać na allegro za parę groszy !!!!
plecam !!!!
pozdrawiam Kurt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt! Ten Skarb Hitlera" z Sawalasem to było to, że wykradli nazistowskiego zbrodniarza z więzienia, naćpali go i zrobili szopkę dla niego z podstawionym Hitlerem i kancelarią Rzeszy, a ten naćpany i wystraszony powiedział temu niby Hitlerowi gdzie jest skarb, po czym odstawili go do więzienia spowrotem??? :)
takie coś kiedyś oglądałem - mocny film był..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze filmow przybywa dodam pare tytulow
serial lowcy skarbow
into the blue (blekitna glebia) naprawde polecam
bibliotekarz-takemnica wloczni
bibliotekarz 2 - kopalnie krola salomona
milosc szmaragd i krokodyl
klejnot nilu
zloto pustyni
no i nasze polskie zloto dezerterow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie