Skocz do zawartości

hobby -inne


krystian-szabla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 384
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Zanim ja zacznę gadać" chciałem w tym miejscu posłodzić wszystkim moim poprzednikom a w szczególności Cronosowi za jego modele oraz Trooperowi za świetne rysunki.Nie jestem pewien ale chyba twój rysunek Pz.Kpfw. VI przewinął sie już gdzieś na forum ;P

Oprócz naszej wspólnej pasji uprawiam także amatorsko kolarstwo MTB oraz szeroko pojęta turystykę kolarską z racji tego, że jestem członkiem PTTK. Jak większość trenowałem także cierpliwość i sklejałem plastikowe modele w skali 1:72. Pozdrawiam hobbystów

Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba wyremontowali ten dworzec w Tarnowie... no robi wrażenie naprawdę :) hala (bo tak to trzeba nazwać), w której teraz jest restauracja ma tak wysoko sufit podniesiony, że aż mnie to zatkało po co taka hala i co w niej robili przy takiej kubaturze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjar, muszę Ci zgrać na płytkę i wysłać trochę fotek, mam sporo ciekawych, których nie zrobiłbyś jako nie-pracownik PKP:-) Odezwij się do mnie za tydzień. No, chyba, że interesują Cie wyłącznie te zrobione osobiście przez Ciebie.
Daniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie