Skocz do zawartości

Bzura 2007 nadchodzi ....


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam.
Mam takie pytanie. Co się dzieje ze zgłoszeniem po jego wysłaniu? Już jakiś czas temu to zrobiłem i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Jak mam to traktować?
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź na to pytanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie zostaje rozpatrzone :))))))
To oczywiste. Po czym zostaje podjęta decyzja czy grupa zostanie zaproszona.
Pierwsza tura zaproszeń została już rozesłana - to ci, którzy zgłosili się już na początku czerwca. Kolejne będą ok. 15 lipca.
W zasadzie najdalej 10 lipca zamykamy przyjmowanie zgłoszeń - jest ogromne zainteresowanie, a naprawdę mamy ograniczone możliwości - jak już pisałem Brochów nie jest z gumy :))))))))))))))))))))

Kloki - odbierz maila

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie zostaje rozpatrzone :))))))
To oczywiste. Po czym zostaje podjęta decyzja czy grupa zostanie zaproszona.
Pierwsza tura zaproszeń została już rozesłana - to ci, którzy zgłosili się już na początku czerwca. Kolejne będą ok. 15 lipca.
W zasadzie najdalej 10 lipca zamykamy przyjmowanie zgłoszeń - jest ogromne zainteresowanie, a naprawdę mamy ograniczone możliwości - jak już pisałem Brochów nie jest z gumy :))))))))))))))))))))

Kloki - odbierz maila

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Panowie, pytanie może z gatunku głupich" , ale nie ma podobno głupich pytań.
Które z grup, które się zgłosiły lub zostały zaproszone przywożą i w jakiej ilości repliki rkm Browning i MG ?

Potrzebuję tą ijnformację aby dostosować broń maszynową do zapotrzebowania (jedna replika - jeden imitator - PK lub AK)

proszę o info na mail sony@onet.pl

pozdrawiam

Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jak dostałes zaproszenie to jesteście przyjeci i zaproszeni :)))))))))))

Wszystkich niecierpliwych proszę o kilka dni wyrozumiałości - dajcie wrócić z urlopu.

Poza tym będę z pancerka na Kosakowie - dla kazdego znajde chwile w wypadku zapoytań i watpliwości.

Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mając na uwadze horror , jaki odbywa się i pogłębia na kolejnych imprezach , pragnę poinformować iż niebawem do publicznej wiadomości zostaną podane BARDZO MOCNO ZAOSTRZONE przepisy odnośnie BEZPIECZEŃSTWA na Bzurze 2007 .
Jeśli ktoś nie wie o co chodzi , proszę poczekać na sprawozdanie z ostatnio odbytej imprezy.
Hart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do broni białej, a dokładnie bagnetów to od lat proszę o ich używanie z głębokim rozsądkiem lub nieużywanie wcale.
Na szczęście muszę odpowiadać tylko za moich ludzi, którzy mają stanowczy zakaz, a nie za tabun „napalonych zabijaków”...
Ogólnie chyba jednak nie wszyscy zadają sobie sprawę, że bagnet jest najniebezpieczniejszą bronią na rekonstruktorskim polu (zaraz po pirotechnice) i standardowo nie był produkowany jako otwieracz do puszek...

Pozdrawiam, Mariusz. GH „Patria”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieczna jest edukacja wewnatrz grup odnosnie respektowania zakazu mierzenia do ludzi i tym bardziej strzelania do nich w krytycznej, niebezpiecznej odleglosci.
Ostatnio jakis uchachany szczesliwy posiadacz karabiny wygrnal do mnie z 5 m na szczescie w pore zauwazylem zagrozenie i odwrocilem sie.

Jako jeden ze srodkow widze obowiazkowe wspolne przeciwczenie scen przez obie strony ( do tej pory zwykle dziwnym trafem grupy przeciwne zazwyczaj cwiczyly tylko indywidualnie) z uwzglednienniem nacisku takze na srodki bezpieczenstwa. To napewno pomoze w realizacji scenaruusza i pozwoli uniknac tlumacznia a klego - tak mnie zaskoczyles gdy podbiegliscie tak blisko, myslalem ze bedzie inaczej to wygladalo... itp"

pozdrawiam,
Artur
Cytadela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne porównanie ... :)
W Krakowie teren inscenizacji miał w przybliżeniu 30x30 metrów, Bzura i przykładowo ostatnie Kosakowo to teren o wiele, wiele większy. Także uczenie się", ćwiczenie jest o wiele prostsze. Jak napisał Artur, edukacja tego typu powinna być robiona w grupach przed przyjadem, a nie już na miejscu na zasadzie o ja skoczę za krzaczek, a ty strzelaj dopiero jak go ominiesz".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie