Skocz do zawartości

hetzer - latebra - ciąg dalszy


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 287
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
ten Hetzer to piekna bestia, bardzo mi sie podoba i chcialbym uczestniczyć w takich akcjach wydobywczych.
Ponoć gdzieś w mojej miejscowosci znajduje sie czołg w bagnie, ale czy on tam nadal jest to pewnosci nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
co można było zakonserwować zakonserwowano, teraz stoi i czeka na lepsze czasy kasa, kasa, kasa i ewentualne zapomnienie" jak podwozie ciągnika pod Rekinem które stoi i z powrotem rdzewieje, a nikt nawet nie wie co zacz mijając tę ramę. Przyznam się że oglądając tak wyeksponowane podwozie ciągnika artyleryjskiego pod rekinem w Gdyni to widać że zrobiono kawał dobrej nikomu niepotrzebnej roboty. Bo taka ekspozycja ani chwały ani aprobaty nie przynosi. I oby tak nie było z Hetzerem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak robi się coś po łebkach bez przygotowania i tylko po to żeby był rozgłos. Co stało się z miejscem docelowym w którym miał przebywać pojazd (przypomne Muzeum Motoryzacji w Gdyni)? Kto jest odpowiedzialny za konserwację i renowację pojazdu? Zastanawiające że jakoś nikt nie zadaje takich pytań od dwóch lat. Co dalej z pojazdem? Brak ludiz czy danych na ten temat? Moze Krzyś z Latebry (jeżeli jeszcze istnieje ta organizacja) się wypowie.
Pozdro
Heruss
PS. Tenderzak tak swoją drogą to Rekin jest w Gdańsku (Oliwie) a do Gdyni to raczej daleko ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie