Skocz do zawartości

hetzer - latebra - ciąg dalszy


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, jeszcze jedno.
Tak na pierwszy rzut oka to ten hetzer został wyprodukowany przez BMM w okresie sierpień-wrzesień 1944 /za W. Spielbergerem/.
Ale pewnie trzeba by się przyjrzeć detalom (jeśli się zachowały) by to potwierdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kol Chriss nie to żeby ktoś lub cos goniło.Jest okazja wykonac kopie kół to czemu z niej nie skorzystac.Jak się trafią oryginały to na pewno ekipa remontujaca je zamontuje.Dysponujesz moze tymi zdjęciami?Mógłbys udostępnic?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedzi handlowali i z jedna i z druga strona, nic nadzwyczajnego. Znacie czolg z Westerplatte T34/76 I Brygady Pancernej? hehe ten ma lozysko pierwszego kola z lewej burty MADE IN GERMANY.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Elementy aluminiowe z silnika po prostu zmieniły sie w pył.

Chwilowo nie mam informacji o postępie prac bo byłem w Rumuni.
Ale wiem że zostaną wykonane na nowo koła napinające dokładnie według oryginałów 8 otworowych.

Jeżeli by ktoś posiadał elementy gąsienic i zechciał je przekazać byłoby miło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrarzeniem dokonań majstrów w jakim tępie idą do przodu.Ale także niektórych podzespołów w jakim stanie sa tym bardziej że z morza coś pięknego.Co do silnika to masakra i szkoda ale co do tępa prac to na przyszły rok wyjedziecie nim.Rewelacja panowie oby tak dalej.Pozd;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie