Jump to content

goldfinger

Forum members
 • Content Count

  552
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. P.S.3- przepraszam za błędy w ortografii, piszac wiadomość telefon bezdusznie wstawia niektóre wyrazy, a w pracy nie mam czasu na dokładniejszą weryfikację.
 2. Dzięki za te informacje. Rzeczywiście naszywka wygląda jak ten słynny rąb z P". Co do okresu to sugerowałem sie tym zdjęciem, które przedstawia (tak mi się wydaje) osobę z lewej strony pierwszego zdjęcia. Fotografia pochodzi z 1920 roku i dlatego powiązałem obie z podobnym czasem. Edmundo- czy twoim zdaniem żołnierze na dwóch zdjeciach to te same osoby? P.S. osoba na tym zdjeciu urodziła się w roku 1888, więc na w trakcie 2WŚ miałaby ponad 50 lat. Ja dostrzegam podobieństwo, ale moze być siła sugestii. P.S.2 fotografie zostały znalesione w razem.
 3. Detale. Zastanawiające są emblematy na prawej kieszeni bluzy mundurowej
 4. Cześć, mam takie zdjęcie przedstawiające dwóch Polakow w niewoli. Możliwe, że są to jeńcy z Wojska Wielkopolskiego schwytani przez Niemców. Czy kojarzycie ten rodzaj umundurowania?
 5. WItam, Poszukuję przedmiotów związanych z przedwojenną gminą Smołdzino, ewentualnie do lat 60 XX wieku. Wszelkiego rodzaju przypinki, odznaki kombatanckie, zdjęcia dokumenty, butelki, etykiety etc... Pozdrawiam - GF.
 6. Gratuluję konsekwencji w dążeniu do celu. Nakład pracy i czasu robi wrażenie. pozdro.
 7. teraz jak temat zrobił się w pewnym sensie kompendium o totenkopfach, wrzucam dla porównania gdańskie czachy.
 8. teksty mają w znacznym stopniu nasycone polityką, napiętnują niektóre postawy polityków i stają w opozycji do wszystkich frakcji. Jak już nie mogę słuchać tego co mówią politycy w mediach to włączam sobie taka muze dla odetchnięcia;) każdy polityk to świnia czarna" jak to Kazio śpiewał pozdro
×
×
 • Create New...

Important Information