Skocz do zawartości

Niemiecka kurtka mundurowa wz.36


robo01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Odnosnie obszyc, ktore wystawil kolega robo01, prawie identycznie produkuje Hero, Andrzej Frankowski i Maciej Koziczak. Najgorsze jednak, ze obszycia te nie maja za wiele wspolnego z oryginalem i ja np. nigdy bym takiego czegos nie przyszyl na mundur. Ale neistety ludzie przywykli do tych obszyc. Niestety, nawet renomowani producenci nie maja wszystko tak jak powinno byc. Obecnie najlepsze obszycia(jesli chodzi o patki) ma Hero. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi Hindus w głowie namieszałeś:)moje są wyszyte czarną nicią i teraz sam nie wiem obszywać je na biało czy zostawić,te co wstawiłeś są wyszyte chyba tylko na biało/chyba że masz zbliżenie cyferek/Poczekam jeszcze na fotkę Alberta miał wstawić sposób obszycia czarnych liter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robo01 nie masz co czekac na moja ftke. Chodzilo mi o rysunek z ksiazki,, Umundurowanie Wehrmachtu w kampaniwrzesniowej'', ale jak sie okazalo, autor tego rysunku popelnil blad. Dlatego nie bede mogl Ci pomoc. Przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ptak faktycznie lipny mój bevo jest ładniejszy.zastanawia mnie tylko jedna rzecz dlaczego na kurtce nie ma metki Miltec-Sturm/zarówno na mojej jak i na Zabiego/,co nie zmienia faktu że kurtka jest super wykonana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki wszytskim za odpowiedzi. Oczywiście absolutnie nie twierdze że Pan Maciek jest oszustem:)Nie widziałem produktów Sturma i właśnie brak metki mnie troche zaniepokoił ale jak widze wszystko jest OK:)


Dzięki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegnę na moment od nurtującego Was tematu metki i zapytam Was o coś innego.
Ilu z Was używa do swoich bluz M36 kragenbinde (podkołnierzyków)?
Podejrzewam, że większość ma pod mundur normalne koszule z kołnierzami, ale może jest ktoś kto ma taką fanaberię i nosi kragenbinde?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, więc właśnie dlatego byłem ciekaw - bo regulaminowo, gdy koszula nie miała kołnierza powinna być dopięta kragenbinde, natomiast potem, gdy wprowadzono koszule z kołnierzami z niej zrezygnowano i nie dopinano. Sam mam koszulę z kołnierzykiem i kragenbinde nie używam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spotkałem się z problemem jak i na pewno wielu naszych kolegów jaki numer munduru dobrać do siebie

czy ktoś dysponuje pełnymi wymiarami kurtek mundurowych M36 w rozmiarach od 36 do 54??

Będzie to chyba ukoronowanie tego dość ciekaweego wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie