Skocz do zawartości

Niemiecka kurtka mundurowa wz.36


robo01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiem że nie powinno się tu wrzucac ofert handlowych, ale żaden ze mnie handlarz, a mam coś w temacie. To jest kurtka Sturma, w obszyciach feldwebla, z kompletem odznak, nie używana, romiar 56. Wisi u mnie bez sensu, a może komuś się przyda. Oddam po kosztach za 550 zł.
Kontakt mickep@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że raz na jakiś czas wystawię coś na aukcję to nie znaczy że jestem handlarzem. Możesz mi powiedzieć kiedy coś ostatnio sprzedałem na Allergo, bo ja nie pamiętam ?
Kurtka jest nowa nie używana, kołnierz ma dobry kolor, tylko tak wyszedł na zdjęciu ( światło z jarzeniówki ). Jak sobie zsumujecie wszystkie dodatki łącznie z treską podoficerską to wcale nie jest wygórowana cena.
Poza tym mam już chętnego więc po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że ofertę handlową powinieneś umieścić w dziale Hayd Park, a nie w tym wątku. Po za tym nawet nie raczyłeś odpisać na maila, którego Ci wysłałem z moim pytaniem, ale to już tylko nieuprzejmość z Twojej strony ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Sturm.

mam taki apel:

Ludu pracujący!

Crebop i Maciek Koziczak to PEWNE ŹRÓDŁA - jak kupujecie od nich to NAPEWNO DOSTALIŚCIE/DOSTANIECIE produkt firmy Sturm - i przetancie co chwile dawac zdjecia identycznych kurtek z tym samym pytaniem, ci panowie sprzedaja TYLKO KURTKI STURMA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne patki, inne pagony z wiadomego źródła dłuższe ok 1,5 cm i weższe ok 2 mm jednak dolny języczek pagonu wg mnie nadal za krótki. Zaznaczam, że mundur kupiłem już obszyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A haków wogóle nie trzeba przyszywać tylko przewlec przez otwory już gotowe w mundurze,(oryginalne haki wchodzą bez problemu) Jak komuś nie pasuje wysokość zamocowania haków wtedy trzeba szyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A haków wogóle nie trzeba przyszywać tylko przewlec przez otwory już gotowe w mundurze,(oryginalne haki wchodzą bez problemu) Jak komuś nie pasuje wysokość zamocowania haków wtedy trzeba szyć."
Haków się nie przyszywa ani nie przewleka przez otwory jak pokazałeś na zdjęciu. Haki w tej bluzie mocuje się na szelkach i wypuszcza przez jeden otwór w bluzie. Ta konstrukcja ma podtrzymywać ciężar ekwipunku i musi pracować, inaczej tylko krępuje ruchy. Jeśli tak mocujecie haki to nie dziwię się potem, że sypią wam się szwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie, które zamieściłem wcześniej, to właśnie bluza M36, tutaj link do całości zdjęć tej bluzy:
http://www.germanmilitaria.com/Heer/photos/H069056.html
ale jak to się często zdarzało te wszyte taśmy z dziurkami mogą być wyłącznie prywatną modyfikacja wykonaną przez pierwotnego właściciela tej bluzy.
AdamT - masz może zdjęcie takich szelek wewnętrznych? Bo sprawa jest bardzo interesująca.

Odbiegając od tematu nieco – na fotce nowość z Allegro – ktoś zaczął sprowadzać coś nowego z Dalekiego Wschodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie, które zamieściłem wcześniej, to właśnie bluza M36, tutaj link do całości zdjęć tej bluzy:
http://www.germanmilitaria.com/Heer/photos/H069056.html
ale jak to się często zdarzało te wszyte taśmy z dziurkami mogą być wyłącznie prywatną modyfikacja wykonaną przez pierwotnego właściciela tej bluzy.
AdamT - masz może zdjęcie takich szelek wewnętrznych? Bo sprawa jest bardzo interesująca.

Odbiegając od tematu nieco – na fotce nowość z Allegro – ktoś zaczął sprowadzać coś nowego z Dalekiego Wschodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie