Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 592
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Oto mogiła mojego kolegi, tego, co wskazał na „wielbłąda”.

To on w 2004 roku i później przedstawiał osobę Jerzego Szmajdzińskiego pseudonim. „Tata” jako odpowiedzialnej za prowadzenie tajnej akcji WSI w opisywanym terenie, a trwającej do chwili obecnej. Być może zdrada kolegi polegała właśnie na ujawnieniu tego nazwiska i jak powiedział „opiekun „ spotkała go zasłużona i planowana kara.
Osobiście tylko raz odebrałem telefon, w którym rozmówca przedstawił się jako – „Centrum Informacyjne” Nie znałem hasła i nie było dalszej rozmowy - odłożyli słuchawkę.
Co do sposobu zabójstwa poprzez wywołanie raka to posłużę się poniższą definicją:
DWUKETOPIPERAZYNA (DKP) , DKP daje związek, który jest podobny do N-nitrozomocznika, związku chemicznego o silnym działaniu, powodującego guzy mózgu.
N-Nitrozomocznik i wszystkie n-nitrozoaminy to niezwykłe trucizny, które są tak samo pewne jak cyjanek potasu czy currara, lecz działają mniej gwałtownie i spektakularnie.
Przy odpowiedniej dawce, nieuchronnie i w dość krótkim czasie, prowadzą do powstania raka i śmierci ofiary. Nitrozoaminy dają dodatkową “korzyść”: Po wywołaniu nowotworu mogą zostać wydalone z organizmu zanim ofiara umrze i zbrodnia może być doskonała!
Innym aspektem sprawy mogła być także potrzeba uzyskania przez „opiekuna” cennych informacji wywiadowczych w obliczu cierpienia i zagrażającej śmierci kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego śmierdzi, bo jak sądzę dotyczy wysoko rozwiniętej technologii, po którą wyciągają łapy inne wywiady w porozumieniu z jednostkami w naszym. Mam na myśli jeden z wymienionych: izraelski, rosyjski lub kanadyjski.
„Opiekun’ pomimo znajomości języka polskiego mówionego nie znał kompletnie gramatyki, natomiast wskazywał na to, że jest ponad prawem. Jego deklaracja o pozostaniu na stałe w terenie może świadczyć, że albo doczekał się emerytury służbowej, albo jest nadal nieodzownym łącznikiem pomiędzy służbami w celu nadzorowania zaplanowanej operacji. Natomiast korzystna pozycja nowego prezydenta w 2010 roku i później wykorzystałaby szansę w jej powodzeniu pod względem organizacji wywozu z kraju tak technologii jak i ukrytych dóbr.
Zapewne uzyskane profity nie tylko polityczne, ale i finansowe znaczne wzmocniłyby tę partię na wiele lat.
Warto by sprawdzić wpłaty na konto kolegi w banku PKO SA w Elblągu.
Jak się wydaje mógł być nie tylko źródłem informacji ale i „słupem” dla finansowego wsparcia prowadzonej przez „opiekuna” akcji w sprawowaniu opieki.
Przy okazji nie dziwi mnie fakt „zaginięcia” szyfranta czy „samobójstwo” w Kancelarii. Równie dobrze można by postawić paru ministrów pod Trybunał Stanu. Jeden to ten, któremu wyrwano język i milczy, a drugi to ten, co ostatnio sam opuścił szeregi Rady Ministrów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie o co ci chodzi?
czy bledy posprawdzalem czy jak?

moze ja sie w PL nie urodzilem i ciezko mi pisac tak sprawnie jak czlowieku sniegu,
bo jak tylko usowac bedziecie bez powiadomienia ocb to nigdy tego nie zrozumiem,
wiekszosc moich postow na tym forum jest usuwana,dostalem 3 kartki zlote i tylko za jedna wytlumaczenie typu:
ez osobistych wycieczek"
wtf?
powazni jestecie czy jak?

co to znaczy bez osobistych wycieczek>znaczy sie ze sam mam na jure nie chodzic czy jak?

czasy koumny sie skonczyly,a wy uprawiacie wlasnie to co czerwoni,nikt nic niewie,dzis majstruje list do naczelnej gazety ktora pronumeruje od wielu lat,bo juz mam dosc.
zero jakichs powiadomien o znikajacych wpisach tematach i zoltych kartkach i albo je zlikwidujecie albo sie wezcie za usprawnienie forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: kto używa czarnych kurtek zimowych w stalowe paski ( deszczyk 1cm).

Gdzie takie można zdobyć. Tacy ludzie nieznający pisma (nie rozpoznali tekstu na znaku drogowym) a tylko język polski penetrują obszar Pagórki – Przybyłowo – Kadyny. Poruszają się srebrnym Mitsubishi Pajero na elbląskich blachach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, iż minister Zdrojewski nie używa wiagry, a czas goni,

aby zapobiec kradzieży zawartości tego i innych ukryć przedstawiam na tym forum po kolei wszystkie posiadane dane

Prezydentowi,

Rządowi Polski

i pospolitym obywatelom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto znak B.K. umieszczony na południowej stronie drzewa, przy drodze obwodowej dolnej,

prawie naprzeciw wejścia do bunkra (przed ogrodzeniem - skarpa). Jest mało czytelny,

jednak w porównaniu do usuniętego drzewa z podobnym znakiem na końcu ogrodzenia na tej

drodze, znaczy to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto znak B.K. umieszczony na południowej stronie drzewa, przy drodze obwodowej dolnej,

prawie naprzeciw wejścia do bunkra (przed ogrodzeniem - skarpa). Jest mało czytelny,

jednak w porównaniu do usuniętego drzewa z podobnym znakiem na końcu ogrodzenia na tej

drodze, znaczy to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przedstawię znaki najważniejsze umieszczone w polu przebywania więźniów i tak dotyczą:

1 znak wielkości 1m x 1m na dużym buku, przedstawia plan góry z zaznaczonymi drogami i wejściem do bunkra. Wykonany bardzo staranie, co świadczy o dużej wiedzy więźnia.

Pozostałe znaki zapewne powstały z jego ręki lub przez innych z jego inspiracji.

W terenie znaki więźniów rozstrzelone w odległościach od 5 do 20 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak nr 4

Przedstawia datę 1448. Wydaje się, że więzień posiadał dużą wiedzę historyczną.

Data jest szczególna dla Polaków - jest to rok urodzin rzeźbiarza Witta Stwosza.

Tylko w ten sposób więźniowie mogli przekazać wiedzę o zawartości bunkra.

Czyli co ,

czyli to co było najważniejsze dla Kocha w tej dziedzinie – Bursztynową Komnatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaki kierunkowe z prawej strony przedstawiłem wcześniej.

Znak ( strzałka B.K ) jest powtórzony dwukrotnie w połowie wzniesienia na kierunku północnym w odległości ok. 250 m.od B.K. z nakierowaniem na ten punkt.

Znak po stronie lewej, na dole, o który pytałem forum znajdował się nad samym wejściem na skraju drogi okalającej - górnej. Drzewo z tym znakiem zostało wycięte przez nadleśnictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uwagę zwraca sposób wykonania znaków przez więźniów.

Posiadali tylko łopaty a znaki są bardzo czytelne. Poza przedstawionymi są także
bardzo liczne inne nacięcia o długości nieprzekraczającej szerokości łopaty( szpadla)

Występują także inicjały o podobnym wykonaniu w określonym rejonie.
Jak sądzę nie może ich nie zauważyć osoba odpowiedzialna za ten teren lasu.

Była mowa o kontaktach leśniczego z Niemcami.( tymi gorszymi)

N a j w a ż n i e j s z e a b y z a c z ą ć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz najważniejsze odnośnie B.K.

Ogólnie - jaki system zaminowania?

Z uzyskanych informacji z wywiadu niemieckiego przedstawiono koncepcję:

Koch miał się posłużyć wiadomościami od znajomego zakonnika z Fromborka.

I w tym celu dopasowano Gwiazdozbiór WĘŻOWNIKA od ogólnego planu terenu.

Oczywiście w jego głowie jest MÓZG.

Myślę, że to wystarczy polskim saperom!

A Wężownik pasuje jak ulał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie