Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Według mojej wiedzy „obcym „- naszym (Orionidzi), zależy na uratowaniu Ziemi, dlatego nie można im przeszkadzać. Jedynie ważne jest ,aby odsłonić wielowiekową kurtynę i wspólnie współpracować. Ktoś powie przeludnienie, zanieczyszczenie, żywność. Oni mogą pomóc w ich przezwyciężeniu , choć do końca nie znam ich intencji. Mówią , że mają wszystko, technologie i tylko szukają Boga – twórcy ich samych. Ograniczenie ich populacji polega na genetyce, nie na rozrodczości jak na Ziemi, dlatego nie są zagrożeniem dla nas. A nasze skarby to g...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 592
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jedynym „hakiem” na Ludzi jest ograniczenie populacji poprzez podobne działanie do działania broni hitlerowskiej opartej na eliminacji poprzez strumień energii ( patrz broń neutronowa). Jednak w tym przypadku dotyczy to tylko osób posiadających odpowiedni potencjał (ładunek) duszy +/-) . Jednostki np. + ulegają destrukcji, nie wiesz sam jaki posiadasz potencjał. Dlatego taka segregacja populacji nie będzie wybierać. Biedny, czy bogaty. A to, zależy tylko od NICH. A propos dzień wcześniej wiedziałem o pojmaniu Saddama Husajna, trochę dziwne ...ale tak było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubalczycy to sformułowanie związane z ich rdzeniem. Ten, co po wojnie przyjechał był młynarzem i za pomocą dostępu praktycznie do każdego, układu, miał możliwość przemycić zagarnięte dobra. Poszukaj : Kto wstrzymał wydobycie piasku , gdy woda zalewała Nowakowo przed laty, w którym miejscu. Tam jest część ich skarbu. Jak sądzę tajemnica była bardzo ścisła, i tylko młynarz wiedział gdzie to jest., a tym bardziej wejście. <Świadek powiedział: po wszystkim, szukałem znajomych, na początku znalazłem mojego Pana Bogdańca w wąwozie– dostał w plecy -biegł, chciał się schronić w swoim bunkrze. Wiem gdzie to jest. Potem znalazłem swoją dziewczynę i resztę.> Rozstrzelali ich SS – mani. Teraz stoi tam krzyż metalowy – przestroga – na drodze, nikt nie wie dlaczego , a teraz wiecie ok. 100 ciał. Grzebał ich sam. Wiedział i widział wszystko, przed i po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki napiszę dokładnie. Nie chodzi o ostatnią powódź w Nowakowie, ale tę największą przed ok. 20 laty. Dla szybkiego ratowania wałów w pośpiechu zmontowano drogę z płyt do wzgórza ( 54° 16' 14.34” N , 19° 25' 55.53” E ) i rozpoczęto wydobywanie piachu. Wydobycie nie trwało długo, pojawił się jakiś spec z województwa i zabronił dalszej jego eksploatacji. Praktyczne to tylko liznęli górę z boku wschodniego. Droga pozostała, zarosła ..Podobno tłumaczyli się ochroną środowiska , co jak co, zbytnio nie wpływało ani na krajobraz, ani na florę i faunę. Poza tym góra jest w zasadzie częścią pól Bogdańca. Poszukajcie, jeżeli to możliwe związku ( rodzinnego) Janusza Zemke z Mirosławem Zemke właścicielem firmy z Elbląga. Ten ostatni wybudował super chatę na wzgórzu Srebrna Góra. ( 54° 16' 24.52” N, 19° 26' 32.24”) Okalające jasne pola są jego własnością. Jeżeli to rodzina, to wszystko jest jasne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna była brana pod uwagę. Jedynym łącznikiem w temacie był okrąg mgły z centrum w Grallu. Mgła przechodziła przez Srebrną. Najczęściej ok 1 listopada. Kiedyś miała tam być stara osada, podobno przebadana przez archeologów.Ogólnie mam w domyśle kolesiostwo"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich. Podstawowe pytanie : Dlaczego Polska była najczęściej areną wojen, rozbiorów ?. Dlaczego Szwedzi doszli do Częstochowy i odstąpili – bo Bóg ją chronił ?. Lecz wcześniej lądując na brzegu nad Łęczem ujrzeli Tęczę Czego szukali?. Dlaczego starostą w tym rejonie był Szwed ? . Dlaczego Bonaparte odpoczywał obok, maszerując na Moskwę i Jan III Sobieski ,Dlaczego ? Dlaczego dzisiaj Ostrobrzeg jest w posiadaniu obcokrajowców, dlaczego posiadłość Fryderyka jest w rękach Anglika, nie remontuje obiektu od lat, a dlaczego konserwator nie wpływa na to ?. Dlaczego i kto wyremontował ruiny zakonu w Kadynach, dla przyjemności jednego zakonnika ? Tych pytań jest jeszcze więcej, a odpowiedzi żadnej. Zacznijcie od początku. Pamiętacie Mickiewicza, „Dziady”? Fiodor Tiutczew - choć nie Polak, w jasnym przekazie swojej poezji ukazał to co widział. Wystarczy przeanalizować jedyny tekst o wysoczyźnie i wiemy gdzie stał, co widział i o tym napisał To jest przekaz dla Rosjan i dla nas.
Yeti , to znam. Niech reszta odnajdzie bazę w Niemczech, gdzie przygotowano gniazdko dla Gralla. - faszyści nie zdążyli przemieścić go do zamku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyślcie o o kopule Bundestagu, i tym czego nie widać - „piwnicy” w osi budowli - nowe czasy, nowe miejsce, i znowu nikt nie wie , bo skąd ...tam... niemożliwe. A może jednak Wywiad niemiecki sugerował, pytał jak zbudować kopułę nad źródłem. Mówili, że będzie to najwspanialszy obiekt na Ziemi, którego będą chcieli oglądać wszyscy. Dotyczyło to efektu jonizacji powietrza zawartego pod odpowiednim ciśnieniem i wilgotnością. Efekt miał być na miarę oczek w pawim ogonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematy tu poruszane są dla mnie trudne bo nowe , ale ciekawe . Niektóre posty poprzenosiłem do mnie na forum ale dyskusja nad nimi jest jak i tutaj czyli cieńka :) o bursztynowej moja wiedza ogranicza się do wiedzy książkowej ale chętnie wezmę udział w jakiś rozmowach :)
xmareckix małpa gazeta.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szanowny czeluść, z tymi wojnami i rozbiorami w Polsce to przegiąłeś, może warto do historii powszechnej zajrzeć. Na zachodzie nie było lepiej a w np. Italii to gorzej, częściej i dłużej. Podajesz nieprecyzyjne współrzędne i mnożysz pytania typu czemu Szwed tu a Anglik tam. Równie interesujące jak dlaczego dzieci nie lubią szpinaku a dorośli bełkotliwego nudziarstwa. Skup się proszę na tym fascynującym temacie, bo sądząc po ilości postów (małej) wszyscy Forumowicze w napięciu czekają na chwilę gdy, dzięki Graalowi i Tobie zapanują nad światem i wszechświatem.
Aha, ci Zemke ze Srebrnej Góry, co jej nie ma pod podanymi współrzędnymi, to po której stronie mocy są? Bo się troszkę zgubiłem.
No i nie przejmuj się moim malkontenctwem, bo taki już mam parszywy charakter (możem Żyd albo Szwed jakiś?) tylko posuwaj dalej.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi w ostatnim czasie namówili mnie do śledzenia wątku dotyczącego Ericha Kocha.
Dziwne że aż trzy lata rozkręcało się forum na ten temat......Wydaje mi się że przez ten czas najlepiej lekcje odrobił(a) Czeluść.
Więc teraz, związku z tak dużą dawką precyzyjnych informacji i różnego rodzaju danych zapraszam wszystkich odkrywców, aby wytężyć umysły, zebrać sprzęt i ruszyć w teren.
Być może uda nam się znaleźć niezbite dowody na potwierdzenie tej jakże wielowątkowej fascynującej teorii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrócę, do tematu „wielbłąda”, Najważniejszym jest odnalezienie wejść do zasypanych tuneli. Po analizie ukształtowania terenu okazuje się ,że za czasów krzyżackich wielbłąd był jednogarbny i w ten sposób przebiegała droga. Między obecnymi garbami był tylko jeden. Obecnie w środku tego garba jest oczko wodne. Po konsultacji „opiekun” wskazuje ,że w dwóch garbach są „rdzenie”. Jedynym odwołaniem się do tego słowa jest studnia. I jak myślę po likwidacji wielbłąda jednogarbnego utworzono dwa nowe tunele dobiegające do starego. Stare wejście zlikwidowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekun wskazuje na trzy tunele prowadzące do „coś”.Wskazany powyżej rysunek ukazuje tylko jeden. Kierunek drugiego zapewne prowadził do rezydencji Fryderyka. Z dużym prawdopodobieństwem wejście mogło znajdować się w Kaplicy Fryderyka. A wcześniej w podziemiach klasztoru powyżej. Jeden z pracowników leśnych wspominał, że przed 30 laty penetrował jego ruiny i w lochach napotkał małe zapadlisko w podłodze (sklepieniu jeszcze niższej kondygnacji). Wnętrze wypełnione było gruzem. Następnego dnia stwierdził, że dziura została zabetonowana. Komu by zależało na jego zakryciu. Jeżeli Koch zamaskował, lub zniszczył wejścia to na pewno zrobił to perfekcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne większość z Was zadaje sobie pytanie : jak wykonano tunele w tak trudnym terenie, gdzie różnica wzniesień dochodzi do 60 m. Koncepcja Piramidy i Obelisku w pewnym stopniu skłania do przypuszczenia, że wszystkie budowle znajdują się na tym samym poziomie. W związku z tym należy wyznaczyć ten poziom min i max. Następnie wbudować Piramidę zgodnie z techniką budowy piramidy Cheopsa w odpowiedniej proporcji, ustawieniem kierunków świata z założeniem, że nad nią umieszczono soczewkę kamienną ludzkimi rękoma. Wyznaczenie komnaty królowej sprawi, że można wyznaczyć kierunek i poziom tunelu wejściowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z Was chce fakty i tylko to. Ale, aby je uzyskać wiecie, że należy je sprawdzić. Części po prostu nie można z technicznego punktu widzenia. Aby sprawdzić tylko Kocha zakupiłem przed 13 laty White's TM 808 i to wystarczyło do 6 m. A reszta, to tak jak pisałem. Odnośnie „czeluści” to jest to tłumaczenie niemieckiej nazwy drzewa – pomnika przyrody na Ostrobrzegu. Występuje na mapie niemieckiej. Dla wścibskich problem : dlaczego głaz narzutowy „Vingolstein”- „kamień złotego wina” jest niżej w terenie niż powinien być znacznie wyżej zgodnie z mapą niemiecką, dlaczego są wokół niego rozpryski tak jakby został wysadzony ze swego miejsca. Ale sami sprawdźcie. Nie tylko ja muszę tam dreptać - Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie