Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 592
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Oczywiście, że jestem. A cisza … Tak, czasami trzeba trochę poobserwować.

Ale do rzeczy

1. Przy okazji budowy drogi utwardzono dojazdy do Bismarca od strony północnej (równoległa) oraz odbudowano drogę gminną do Labolatorium.
14. 11.2012 o godz 11 widziano pod „labolatorium” pojazd wojskowy – busa

2. Co dotyczy badań georadarem, to doszły informacje, że także inne osoby przebadały miejsce wskazane wcześniej w opisie (blok kamienny - punkt na rys.). Wynikiem odczytu był obraz odbicia widoczny nad punktem do głębokości 1,5 m. Poniżej tej głębokości brak odczytu – czarne pole.

Powstaje pytanie – co – jaka gęstość materiału nie pozwoliła na odczyt poniżej. Czy to płyta ołowiana, promieniowanie . ...(?). Zakres georadaru 30 m.

Zainteresowanie tym miejscem potwierdzili także archeolodzy z Elbląga.

Nie wiem tylko kogo reprezentowała grupa badaczy (?) w dniu 9.11.2012. W składzie : Samochód dowodzenia, samochód ciężarowy techniczny i samochód ciężarowy z plandeką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeluść napisałem tylko że mojej opinii piszesz idiotyzmy a nie jesteś idiotą ! co stanowi znaczną różnicę ;-) więc nie wiem dlaczego to tak bardzo odebrałeś jako osobistą uwagę na temat twojego intelektu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie