Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Antykor – art. To forum, to nie gagu-gadu, u mnie już teraz masz żółtą kartkę za propozycję budowy czegoś czego nie potrafią rozgryźć polscy fizycy – próbowali przerwać promień, ale skończyli wielkim hukiem. Problem jego magazynowania jest największy, choć podobno Niemcy z Japończykami mają takie małe pudełkowo co to potrafi i starcza z niego energii na roczne badania. Buduje się wielkie i niesprawne akceleratory, a to jest maluśkie i sprytne. Co do typowania, to są jeszcze ludzie uczciwi nie związani z polityką. Zapomniałeś zwłaszcza jako „chemik” o dziurach w tablicy Mendelejewa, o nożu Salomona itd. Tego nasza cywilizacja nigdy nie zbuduje. Dlatego to co „coś” ukrywa się lub kradnie , a jak się o tym pisze to nie istnieje. A działanie masz w Księdze Wyjścia. Uważam, że to coś jest dziedzictwem światowym i powinno pozostać na miejscu pod nadzorem i badaniem wielu czołowych naukowców świata, tak aby zapobiec budowie nowej broni. Co do złota lub kamieni szlachetnych, to ręce po to będą wyciągać wszyscy, dlatego jeżeli oznaczone jest swastyką i tego państwa już niema, powinno przejść na fundację rozwoju państwa polskiego, Banknoty walut zachodnich jeżeli nie posiadają spisów depozytowych - podobnie. Jeżeli spisy istnieją to powinny być zwrócone właścicielom lub ich rodzinom z wykluczeniem rodzin osądzonych oprawców hitlerowskich Bursztynowa komnata powinna powrócić do Rosji za kwotę zadośćuczynienia w sprawowanej opiece nad nią, w żadnym przypadku nie powinna powrócić do sal specjalnie przygotowanych na tę okazję w Berlinie. A przy okazji WBN to od ciebie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 592
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dziękuję za odpowiedź czeluść". WBN nie wiem co to jest, to nie odemnie. Poruszyłeś tu zbyt wiele tematów, żebym mógł Ci odpowiedzieć. Czy Polska jest odpowiednim krajem do zajmowania się takimi sprawami? W skali państwa Polskiego, może to być, jak dla łysego grzebień, ale prywatnie chciałbym mieć takie ustrojstwo.
Polscy fizycy nie są dla mnie żadnym autorytetem w dochodzeniu do prawdy o zjawiskach, których rozpatrywać im nie wolno. Czy jeszcze nie widzisz tej obłudy, ile trzeba żyć, żeby to zauważyć. Nie żyjemy w czasach Mojżesza, upowszechnienie teorii dotyczących tych zjawisk
to już nie Polska Niemcy i.t.d. to likwidacja wszystkich struktur państwowych w dzisiejszym wydaniu.
A teraz powiem co myślę o tym temacie, napewno jest to urządzenie wytwarzające antygrawitację,
kryształ u dołu to soczewka coś w rodzaju lasera, a u góry wyświetlacz, moim zdaniem może to być
kreator zdarzeń, albo coś do wizualnego przedstawiania sytuacji. Napewno ciekawa jest dokładność
wykonania urządzenia, to że emanuje poświatą tylko raz w roku, gdyby było mocniejsze to by odfrunęło, po to,
pośrednie skupianie promieni. Zrobić coś takiego to jedno, a zapanować nad ustrojstwem to druga sprawa.
Dziwne jest to, że po tylu latach rtęć jeszcze nie wyparowała. No i kula w środku nie musi być z nie wiadomo czego. Niemcy mieli ciekawe zabawki, prawdopodobnie kumulacji neutronów w bombach atomowych próbowali jakiś związek antymonu i rtęci, albo amalgamat.
Ale widziałem kulę, która sama się obraca na modelu w gablotce nie w rtęci i nie była, nie z tej Ziemi.
Nie czytałeś chyba o doświadczeniach Schaubergera, Tesli i.t.p. Co do E. Kocha to myślę, że nie mógł wiedzieć wszystkiego, Niemcy maja dość ciekawą organizację życia i
chcą wiedzieć tylko tyle, ile im przysługuje, u nas poczta pantoflowa" lepiej działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty – kor pomyliłeś obiekty. Jednym obiektem jest wzgórze 137 na Ostrobrzegu i z tego miejsca jest opis wewnętrzny ponieważ ma tunele i o tym wiedział Koch . A drugi obiekt jest zamknięty i ostatnio widział go od środku wielki Mistrz Zakonu Krzyżackiego przed wiekami i dlatego nie ma przekazu. Choć jak sądzę, przed laty widziano wielkiego naukowca z Austrii (Mistrza Zakonu ?), który odjechał bardzo zadowolony. Sądzę że planował włam do tego obiektu. Oczywiście nie znam dokładnie budowy, a tylko teoretyczne działanie. Jak już to przesilenia są dwa , i emanacja wynika z przeładowania jakby „ akumulatora”i raczej samo nie odfrunie. Czy znacie częstotliwość drgań duszy ludzkiej, w podobną lub wyższą wchodzi człowiek w tej poświacie , dostraja się i zmienia swoje właściwości – w tym zdolności pracy mózgu, większość jego pamięci ulega zmazaniu i zaczyna się uczyć od nowa ale na innych wartościach, pojawiają się zdolności paranormalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: za to co wiem kupa ludzi oddała życie -niemieccy autochtoni, polscy więźniowie pobliskiego obozu, zwykli żołnierze niemieccy i oficerowie, być może jestem następny w kolejce. Ale liczę się z tym od kilku lat. Wszystkie osoby, które były związane z tematem i były ze mną nie żyją. Jakkolwiek przedstawianie twardych dowodów jest konieczne, tak ich ujawnianie jest czystym szaleństwem. Wymienię tylko pseudonim osoby odpowiedzialnej po polskiej stronie - „ TATA” nie wymienię nazwiska ( mogła to być prowokacja), ale funkcje : były minister obrony, a szykujący się obecnie na prezydenta. Nazwisko to pojawiało się kilkakrotnie w rozmowach jako osoby decydującej.
Podaję współrzędne punktu 54°16' 23.27 N. 19° 25' 54.62" E Punkt leży na promieniu głównym źródła „coś”od kilkudziesięciu lat (jest to opisywany wcześniej jako obiekt ze studnią). Na dzień dzisiejszy teren zabezpieczono raczej na sprzedaż innej „ważnej” osobie. Była mowa, że SB usilnie poszukiwała tzw. Skarbów Bogdańca, podczas prac odkrywkowych przed laty w celu udostępnienia pokładów gliny operator spychacza natrafił na studnie. Informacja dotarła do Gdańska i po latach zakończono wydobycie oczywiście nie naruszając całości. Międzyczasie były osoby zainteresowane wydobyciem gliny jednak wycofały się z „eksploatacji” Wcześniej na tym promieniu funkcjonowało uzdrowisko w Reimerswalde, i jak sądzę jego upadek należy wiązać z powyższą instalacją techniczną, która odcięła promień od źródła leczniczej wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem psychologiem, ale Widzę, że Twoje wypowiedzi, są trochę chaotyczne i niewątpliwie szczere.
Bandytów trzeba tępić i tropić za każdą cenę, ale nie podciągaj tego pod sprawy międzynarodowe, bo to wygodna przykrywka dla zwykłych bandytów walczących o pokój na świecie i w obronie ludzi".
Ja pamiętam z terenu Gór Sowich ś.p. pana Jacka Duszczaka, który odkrył pomieszczenie z beczkami zawierającymi rtęć w okolicy Włodarza, ale teraz, szczegółów, już się nie dowiem, zmarł na raka. Nie mam pewności czy to z powodu
zatrucia, czy też czarnej magii pseudo-strażników.
Myślę że zawsze, ktoś kto ma, coś do powiedzenia, musi uważać na jakiegoś szaleńca i zupełnie drobne interesy osobiste, różnych ludzi.
Wybacz moją szczerość, ale gdybyś dawniej był mądrzejszy, nikt by Cię nie dopuścił do tych tajemnic, dlatego jeżeli się boisz, to nie mów oficjalnie o konkretnych ludziach, oni postępują tak samo, chyba, że ktoś Ci zagraża.
Czasami chodzi tylko o reklamę, a to są napewno ciekawsze, rzeczy od piramid egipskich i znowu w Egipcie będą musieli wykopać coś ciekawszego, bo inaczej zginą z głodu i braku
bakszyszu i zjedzą Żydów.
Powinieneś trochę zmienić swoje spojrzenie na siebie i ocenę obecnej polityki. No i nie wiem z jakich ludzi składa się Niemiecka mafia, ale każde struktury muszą
się dostosowywać do sytuacji inaczej giną. Nie dam sobie wmówić, że jest prawdziwa niemiecka mafia złożona z Niemców.
Dzisiaj, już wiele jest wiadomo, gdzie co jest i jak działa, tylko są stare układy gospodarcze i problem, kto ma to przejąć obecnie.
Amerykanie to by, to po cichu, skubnęli, ale za dużo ludzi o tym wie, a poza tym mają już tak dużo zabawek, że im się trochę rozsypuje i nie mają się z kim bawić bo wtedy mieli by jeszcze większy kryzys.
Jeszcze parę lat temu twoje skarby byłyby dla mnie marzeniem, teraz nie miał bym ochoty narażać życia dla takich zabawek, gwarantuję Ci, że za parę lat, nikt nie będzie tego tak pilnował i nikt za to nie poświęci nawet zdrowia, żeby do tego dojść, chyba że pasjonat
z portalu odkrywcy. Już obecnie część z tych tajemnic, łatwiej bym zmontował niż odkrył.
Może, tego złota, to by mi się obecnie trochę przydało i chciałbym tylko wejść do tego tzw.laboratorium" gdzie połowa pomieszczenia wypełniona jest jakąś substancją.
Życzę Ci długich lat spokojnego życia, może napisz jakąś książkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty – kor , chaotyczność jest cechą nadmiaru informacji, dlatego próbujesz jakby wycofać mnie z forum. Dziwi mnie,że rozmawiam tylko z Tobą, nawet moderatorów gdzieś wessało. Dlatego uważam, że temat nie został zakończony. W jednym punkcie się z Tobą zgadzam na 100 % . Dotyczy to pana Jacka Duszczaka. Mój kolega dostał „dziwnego opiekuna”, byłem obecny przy jego wprowadzeniu. Na wstępie ni to z gruchy, in z pietruchy dostałem ostrzeżenie , „jak wyjdziesz tylko za bramę to cię rozjedziemy” Za wszelką cenę usiłowano mnie odizolować od kolegi., opiekun był z nim w każdym momencie, nigdy go nie opuszczał. Nie pozwalało to na konkretną wymianę informacji. Po pewnym czasie kolega zaczął odczuwać brak słuchu w lewym uchu, następnie pogłębiający się ból głowy, środki przeciwbólowe nie pomagały. Potem diagnoza- rak mózgu, potem śmierć. Razem ok. 5 miesięcy. Po pogrzebie, po czasie, opiekun wyjawił prawdę, i aby nikt nie miał wątpliwości do tego co piszę <„dostał od nas raka, bo zdradził, nie mogliśmy go zabić wcześniej”> . Wszystko odbyło się naturalnie, jakby tak miało być poza jednym, do końca przetrzymywany był w domu, nie był w hospicjum gdy wymagała tego jego beznadziejna sytuacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś konkretnego od faceta się dowiedzieć, to co ja pisałem to prawda, przecież wy też na wsiach spotykacie ludzi którzy opowiadają wam o czołgach w jeziorach, zatopionych samolotach, czasami po weryfikacji coś można się dowiedzieć, ale w tym przypadku to nie wiem o co chodzi. Ale książkę to można by jakąś napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty - kor. Nie jestem wieśniakiem
Szatańskie wersety - powieść autorstwa Sir Ahmeda Salmana Rushdiego,
Powieść wywołała wiele kontrowersji w środowiskach Informuję dumnych muzułmanów na świecie, że autor książki Szatańskie wersety - która jest przeciwko islamowi, Prorokowi i Koranowi - jak i wszyscy, którzy są uwikłani w jej publikowanie i są świadomi jej zawartości, niniejszym są skazani na śmierć". Na skutek tego nakazu japoński tłumacz książki Hitoshi Igarashi został zamordowany w lipcu 1991 roku, włoskiego kilkukrotnie pchnięto nożem, a w budynkach kilku wydawnictw podłożono bomby. 14 lutego 2006 roku irańska państwowa agencja informacyjna podała wiadomość, że fatwa jest nadal aktualna i nie będzie cofnięta.
Dlatego nie piszę książek, nic już nie odkrywam co odkryte, a wiem swoje. Zdrojewski milczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty – kor , namiary otrzymał Zdrojewski z warunkiem uczestnictwa komisji społecznej w tym odkryciu. Być może wiadomość „zaginęła” w jego biurze lub nie wie co robić. Niestety znam zabezpieczenie obiektu i może dlatego zwleka z podjęciem decyzji. Wszyscy wiedzą co by się działo po publikacji materiałów. Sukces ma wielu ojców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeluść" Twoje wypowiedzi na obecnym etapie są fikcją, poznałem już Twoją wiedzę techniczną, charakter, więcej tych legend jest dla mnie zbędna.
Wnioski pozostawiam dla siebie na przyszłość, gdybyś jeszcze miał coś do powiedzenia na forum. Na tym kończę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam historię, bo w niej uczestniczyłem i poznałem metody agentów, to na moim przypadku ich postępowanie jest bardzo widoczne. Szczera rozmowa, prowokacja do wypowiedzi…. A potem dyskredytacja i przedstawienie ,że nic nie wiadomo, ze to fikcja, że w ogóle to zmyśla, A na końcu będzie, że debil i to co mówił to o kant…. Gratuluję niby Anty – kor, obyś nie zabierał więcej głosu na tym forum, bo anty to jesteś, ale do KOR-u to Ci daleko. Pozdrawiam forum i prawdziwych poszukiwaczy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeluść" nie opowiadaj bzdur, że ktoś chciał Cię rozjechać, z powodu wiedzy, bo jesteś namolny i kogoś zdenerwowałeś i powiedz, skąd w śród Żydów tak silne dążenie do władzy.
A forum to nie przesłuchanie, jak nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj, a nie opluwaj innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emes- ponieważ nie wiem, czy piszesz serio czy ironizujesz ( w tym wątku wszystko jest możliwe ), prosiłbym o trzymanie się tytułu i pisanie o Erichu Kochu.

Korci mnie również, ale to już prywatnie a nie służbowo, aby poprosić Czeluścia o jakieś szczegóły-dowody-materiały możliwe do zweryfikowania. Bo jakoś, mimo że krajan, nie mam zamiaru do min. Zdrojewskiego dzwonić...


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 10:57 06-11-2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeluść nie przejmuj się i wal dalej. Zobacz ile odsłon ma ten wątek. Jak sobie przypomnę ilu malkontentów występowało w niektórych tematach, to myślę, że teraz nie jest źle, na pewno wielu Kolegów, obgryzając paznokcie z emocji czeka na Ciąg Dalszy Twojej historii.

Pozdrawiam

PS. Jestem starym, schorowanym (SS nomen omen) człowiekiem, może pisz swoje tezy w punktach, będą bardziej przyswajalne dla takich jak ja i pewnie innych, bo temat jest dość skomplikowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się dojść do prawdy historycznej i temu służy to forum,a zostałem wyprowadzony dosłownie w pole, na takich historiach to można sektę zorganizować, najgorsze, że podobnych tematów łapią się przewodnicy z Gór Sowich, Osówki, Włodarza, tak że czeluść" pokazał problem, nad którym należało by się poważniej zastanowić i starać się wyjaśniać, a nie tworzyć mity, a na forum ma prawo, każdy wyrażać swoje zdanie, trzeba tylko zachować, choć trochę pozorów rozsadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie