Skocz do zawartości

Rogowo II


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Amado człowieku przestań dodawać linki tej swojej stronki internetowej i nie zaśmiecaj spamem stronki o Rogowie(a raczej o jego zagadkach i pytaniach o nim).Podałeś raz link i wystarczy...jeżeli ktokolwiek będzie zainteresowany tą twoją stronką to będzie regularnie na nią zaglądał...a nie ty wstawiając 2 fotki już reklamujesz(spamujesz) inne porządne stronki.Na stronce Odkrywcy i temacie Rogow2 napisz coś ciekawego o Rogowie-zadaj jakieś pytanie etc...itd...anie piszesz jakieś pierdoły w stylu:No i kolejny rezerwista zameldował się w wirtualnej JW 2366".Jeżeli to obchodzi twoich znajomych to wyślij im na pocztę te pierdoły.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Na http://www.jw2366.fora.pl/ padła propozycja Roberta zorganizowania w nastepnym roku spotkania w Rogowie żołnierzy rezerwy, chętnych na takie spotkanie jak i również zaproponowanie daty spotkania zapraszam na w/w stronę. Pozdrawiam Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...
I znowu wątek utknął. A w Rogowie coś się dzieje.
http://wiadomosci.onet.pl/1963219,11,wojenne_znalezisko_w_jeziorze,item.html
Proponuje opuścić komentarze pod artykułem niektóre siegają dna jeziora Resko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w temacie ale widziałem że brałes udział w komentarzach i pytałeś o stronę z mapami. To link http://igrek.amzp.pl/mapindex.php?cat=TK25&ext=15,55,17,54&mark=15.5833,54.1833
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Od lipca startuje stała ekspozycja ( ciekawa wystawa o histori Lotnictwa Morskiego). Przenosimy powoli eksponaty dla naszego muzeum ( Filia MOP z Kołobrzegu) Przygotowujemy się do podjęcia Do24 z jeziora. Załatwiamy środki Unijne na remont i oczywiście cały czas szukamy, eksplorujemy .....Pozdrawiam i zapraszam ! Arado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
Pozdrowienia z Rogowa dla wszystkich forumowiczów ! Mieliśmy w zimie kilka zorganizowanych z różnymi zaprzyjaźnionymi organizacjami akcji poszukiwawczych na Resku Przymorskim ! Mamy dobre wieści ! Szukaliśmy z lodu. Sygnałów kilka i to niemałych ! Na wiosnę niespodzianki i to jakie ! Pozdrowienia ARADO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam
Wiosna juz w pełni (choć tego się nie odczuwa) więc czy się cosik kroi z Reskiem ? Myślałem ze na majówkę, ale jak przejeżdzałem to cisza, tylko campingi z turystami na betonce stoją.
Niespodzianką będzie jak rozbiorą most i do Rogowa trza bedzie posiskać przez Trzebiatów. Właśnie jakieś ustalenia odn. mostu - na złom czy go przejmujecie ?

I jeszcze jedno - kiedy zburzyli PSO ? ...i nie mówcie mi ze i tam postawią domeczki apartametowe.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie więc odpowiadam : Most Baileya ląduje za chwilę u nas w muzeum. Akcje na Resku czekają na dokończenie procedur ( takie tam operaty i uwarunkowania środowiskowe). W środę ,,lądują u nas,, kolejne eksponaty lotnicze.Pozdrawiam Arado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woytas to ten sam most. Władze sie dogadały i robią nowy most. A zabytkowy jak widzę do Rogowa trafi.

Ps: to info z wikipedii dla tych co nie wiedzą o co się rozchodzi.
Most Baileya - jeden z wynalazków 2. wojny świat., most z prefabrykowanych przęseł, łatwych w transporcie i montażu, a wytrzymujących znaczne obciążenia (ciężkie czołgi, pociągi), użyty przez aliantów po raz pierwszy w kampanii płn.afrykańskiej 1942-43.
Od nazwiska wynalazcy, bryt. inżyniera Donalda Colemana Baileya, 1901-85.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arado ile już lat zwodzisz nas, że już coś wyląduje, już jedzie, już jest tuż, tuż, że szykuje się coś sensacyjnego. A tu mija chyba 6 lat i eksponatów nie ma. Ja rozumiem, że musieliście sami zrobić remont budynków, ale czy aby na tym nie skończyła się wasza energia i pieniądze? A na początku zapowiedzi były takie piękne.
szczerze zmartwiony
les05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les05 nie wiem czy byłeś ostatnio na hangarze. Ale jesli nie, to działa juz tam sala z eksponatami, a inne są w hangarze.
A co do że już coś wyląduje, już jedzie, już jest tuż, tuż, że szykuje się coś sensacyjnego" - to od razu moge powiedzieć ze posiadają już cześć silnka od Me-109 to chyba jest juz sensacyjne?
Pozatym kopsnij sie do kołobrzeskiego muzeum a sie dowiesz ze są plany, ale potrzebny jest przepływ dokumentów - stad to opóźnienie. Taka polska biurokracja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwy Kolego Les05 ! Nie 6 a dopiero 4 lata ! Muzeum Dorniera budowało się 10 lat mając budżet 10 mln Euro ! Więc trochę wyrozumiałości proszę !!.. Sprawy rozwijają się w miarę możliwości i finansów. Środki Unijne dla nas (Fundacji) nie do osiągnięcia , więc cały czas pod górkę ! Ale dajemy radę. W tym roku widoczny skok jakościowy ! Zaczyna się sezon 1 go czerwca wystawą Samoloty-Moje Spojrzenie" Tomasza Pacana.Zapraszamy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłaby możliwość zamieszczenia paru fotek sali z eksponatami i hangaru? Tak z ciekawości, fajnie by było coś obejżeć nie mając możliwości wybrać sie osobiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie