Skocz do zawartości

Rogowo II


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy ktoś ze potwierdzi informację że od 01.10.1939 do 22.10.1939 stacjonowały w Kamp He-60 a dowódcami jednostki w tym okresie kolejno byli:Maj Hans Metzner i Obstlt Hermann Edert?I jeszcze jedno pytanie: dlaczego tak trudno znaleść zdjęcia Kamp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Küstenfliegergruppe 706

Gruppenkommandeure:
* Maj Hans Metzner, 1.10.37 - 17.8.38
* Obstlt Hermann Edert, 8.38 - 10.39
* ... dalej nie podaję

Stab 706
1.10.37 - 22.10.39 > Kamp > He 60
przerwa w danych od 23.10.39 do 27.1.40
27.7.40 - 3.41 > Stavanger > He 115, BV138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Dwa zdjęcia z lotniska Kamp znajdują się w Heimat Jahrbuch fur den Kreis Greifenberg 1939 r.
Lotnisko wojskowe, więc trudno się dziwić, że jest bardzo mało zdjęć. Zdjęcia mogą posiadać rodziny pracowników cywilnych, budujący lotnisko oraz żołnierzy odbywajacych służbę w Kamp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Arado dzięki, a już myślałem że i po tej stronie pozostanie tylko wspomienie jak po mojej JW 2366 . A przy okazji pozdrawiam wszystkich , i w dalszym ciągu nieustannie poszukuję kolegów z fali, i pozostałych żołnierzy JW 2366 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś to znaczy 10 lutego 2007 r o godzinie 13.20 w programie Kino Polska" emitowana była PKF z 1945 Bitwa o Kołobrzeg" Piszę to, bo może kogoś to interesuje. Pozdrawiam amado.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Wojsko.
Szukam kolegów z fali wiosna 85 z tych którzy zostali z V komp w Rogowie. Dowódcą był Leszek Pawłowski zwany Łapka.
Nas przenieśli do nowej jednostki w Elblągu. Pamiętam takich kolegów. Paweł Kadziński Marek Purgal Wiesiek Glaza Jacek Rybarczyk Mariusz Rząsa. Odezwijcie się jeśli to nie problem
gregory1965@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc witam po paro letniej przerwie moglem w koncu sie zalogowac sluzylem w JW2366 zima 97 pseudo Milimetr" bardzo mnie interesuje historia Rogowa moze w koncu bedzie z kim pogadac z tego co widze:)Jak znajde pare fotek i bede mial wiecej czasu to zeskanuje postaram sie cos wyslac pzdr!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Jestem byłym żołnierzem JW 2366 i w związku z tym szukam kolegów z rocznika wiosna 76 - 78. Słuzyłem na baterii dowodzenia. W późniejszym terminie postaram się przysłać zdjęcia, mam kilka z przysięgi rocznika 77. Miałem wtedy służbę dyżurnego strażaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam!
Chcialbym się dowiedzieć czy któryś z Panów stacjonujących w Jednostce Wojskowej w Rogowie wie coś może o Janie Cywińskim?Najprawdopodobniej również tam służył lecz w latach 60-66.Dokładnie tego nie wiem.Wiem ze mieszkał w Rogowie właśnie w tym okresie.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie