Skocz do zawartości

Rogowo II


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się pomału sezon wakacyjny więc chciałbym się dowiedzieć co tam ,,nowego,,słychać w Rogowie?Co słychać w Fundacji?Może jakieś nowe wieści lub ODKRYCIA?Jakoś ostatnio wątek stracił na świerzości.Czyżby już wszystko już wiadomo i odnaleziono?A jak tam się czują te obiecane na forum filmiki,wykonywane z latającego modelu...A może ktoś ze znawców tematu i okolic poda jakiś szczegłółowy opis poszczególnych budynków poczynając od wjazdu na teren jednostki w Dźwirzynie aż po wyjazd w Mrzeżynie.Może jakieś foto sat.z opisem lub mapa...PoZdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...
Witam!
13.07.07. nastąpiło w Rogowie otwarcie Wystawy Towarzystwa Miłośników Lotnictwa z Rostocku. Wystawa będzie w Rogowie do 20.09.07. Przedstawia rozwój lotnictwa morskiego w latach 20-tych i 30-tych ubiegłego wieku na wybrzeżu Bałtyku oraz wizje wykorzystania wodnosamolotów w przyszłości.
Warto obejrzeć. Początek został zrobiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresowałem się Rogowem, tj. starą poniemiecką bazą. Czy wie ktoś może gdzie dokładnie znajdują się szczątki Dorniera? Z informacji o jeziorze wynika, że w najgłębszym miejscu ma ono nie całe 3 metry ... więc samolot powinien być widoczny??!! Proszę o info:D pozdro:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Odwiedziłem Mirka i jego lepsza połowę z rodzinką....MIREK SWIETNA ROBOTA!!!! Wystawa się kreci...teraz to już z górki...Mam nadzieję że jak nastepnym razem Cię awiedzimy" z partyzanta hehe bez zapowiedzi muzeum juz bedzie hulało pełną parą!!!!
Dzieki za ugoszczenie.
Wrzucam kilka fotek z wystawy.
Pozdro
Heruss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Woytas czytałem i pomijając wszystko co o fundacji napisano to wychodzi na to, że faszyzm jest propagowany przez WP bo ta kafejka jest częścia WDW Rogowo.
A w tamte rejony zawitam w przyszłym roku i cieszę sie zę wreszcie coś można zobaczyć w hangarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie