Skocz do zawartości

ODKRYWCA specjalny


LEWY

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już miał sposobność zapoznania się z zawartością specjalnego numeru Odkrywcy"? Jakieś wrażenia, uwagi, komentarze? Mój egzemplarz przyszedł" dziś pocztą do domu, ale pracuję jeszcze przez 2 godziny, więc pewnie zdechnę tu z ciekawości;)

pozdrawiam

LEWY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Specjalny jest wysyłany tylko prenumeratorom, było o tym we wstępniaku do któregoś numeru. Nawet ja nie dostanę, chociaż też prenumeruję - z tym, że w kiosku a nie bezpośrednio u wydawcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moim zdaniem pomysł nie trafiony. Ten dodatkowy numer podzieli czytelników na wyróżnionych i tych pozostałych. Większość z nas ma teczki u ulubionego właściciela kiosku czy w lokalnym centrum prasy". Płacimy tak samo. Są inne sposoby na docenienie prenumeratorów. Np obniżenie ceny gazety dla nich jesli płacą z góry za rok. Ale dodatkowy numer? Dyskryminacja. Przeżyjemy, ale niesmak jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dostrzegam w tym trochę niesprawiedliwości. W swoim 12000 mieście zacząłem
(jako pierwszy) zamawiać to czasopismo i dostrzegłem, iż oprócz mnie ktoś również zaczą je kupować, a teraz taki przekręt. Chyba trzeba będzie podziękować redakcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, mysle ze emocje nie zawsze sa zbiezne z rozsadkiem.

Na calym swiecie prenumeratorzy sa obdarowywani roznorakimi prezentami, a ze w Polsce wszyscy mamy dosyc chinskich gadzetow - to chwala ze decyzja padla na wydanie specjalne".

Jestesmy wszyscy kolekcjonerami, wiec powinnismy wiedziec ze nie mozemy miec wszystkiego - takie zycie. Przynajmniej od razu. Kto bardzo bedzie chcial - dokupi sobie to wydanie na allegro lub pozyczy od kolegi.
Redakcja chce zachecic w ten sposob do prenumeraty, i ma do tego prawo, i zamiast narzekac, osoby ktore systematycznie kupuja Odkrywce - powinny sie nad tym rozwiazaniem zastanowic.

Oczywiste jest ze tak jak kazda partia ceni sobie najbardziej tzw. stabilny elektorat, tak kazde wydawnictwo ceni sobie swoich prenumeratorow.
Spojrzmy na to z ich strony.... zostali za to ....nareszcie w jakis sposob wynagrodzeni.

Osobiscie nie jestem prenumeratorem, ale wlasnie takie akcje - ja to wydanie specjalne - zmuszaja mnie do refleksji, czy aby nim nie zostac. Choc przyznam szczerzeze przydalaby sie tez jakas znizka dla prenumeratorow. Nie ma to jak zacheta finansowa" :-)
Stad mysle ze to specjalne wydanie jest krokiem we wlasciwym kierunku.

Mamy notabene tylko kilka pism poswieconych naszej tematyce, z czego dwa bardziej eksploratorskie. Wiec i nam powinno zalezec, by dalej istnialy na rynku.
Prenumeratorzy = wiekszy naklad = mniejsza cena lub lepsza jakosc, moze w niedalekiej przyszlosci jakies specjalne wkladki/dodatki.

Czego sobie i Wam zycze!
Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zgadzam się z Borutą.
Trochę przegieli pałę. Za rok może ustanowią medal zasługi dla redakcji odkrywcy" umożliwiający zniżkę w Mcdonaldzie dla prenumeratorów?
Pozdrawiam
Kopi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze zaczeli chociaz w ten sposob doceniac prenumeratorow.
Jednakze w wiekszosci przypadkow prenumerata rowna sie obnizonej cenie.
Wedlug mnie, najwieksza zacheta do prenumeraty sa kozysci finansowe takowego przedsiewziecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki się zastanawiam , w czym jestem gorszy od kolegi otrzymującego pismo prosto z redakcji.

Prawda , były momenty że zastanawiałem się nad dalszym kupowaniem tego pisma gdy czułem , że to już nie ten Odkrywca. Jednak za każdym razem sięgam po kolejny numer , bo wierzę że coś , co poszło nie tak było tylko chwilową słabością redakcji i że nie wszystkie materiały zawarte w O. muszą mnie interesować.

Kupowanie z miesiąca na miesiąć daje mi komfort , bo w razie czego... Ale czy to powód wystarczający aby mnie dyskryminować ?

Poza tym pamiętam jak na forum , przed świętami była wzmianka od Pani Redaktor o niespodziance dla czytelników ale nie przypominam sobie aby było zaznaczone , że dotyczyć to będzie tylko prenumeratorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W zasadzie dokładne wyjaśnienie mechanizmu działania numeru specjalnego czy innych dodatków dla prenumeratorów, wyjaśnił JacekP. Ze swojej strony chciałabym jedynie dodać, iż prenumeratorzy to dla każdego wydawanictwa Czytelnicy, o których nalezy się troszczyć i zabiegać. To oni powierzają nam w ciemno" swoje pieniądze. I to właśnie oni otrzymali numer specjalny. Możecie to traktować różnie. Każdy ma prawo do własnego zdania. Wydawnictwo po prostu w ten spósób podziękowało za okazane zaufanie. Jednoczesnie chciałbym wszytkim przypomnieć, iż prenumerata jest na prawdę opłacalna. Jeden egzemplarz Odkrywcy kosztuje w prenumeracie jedynie 9,50zł. Tak więc płacąc za pół - 57zł lub cały rok - 114zł prenumerator oszczędza 12 lub 24 złote. I jeszcze gwarancja posiadania każdego numeru swojego pisma bez biegania po kioskach - bezcenne. Zchęcam więc do prenumerowanie Odkrywcy, nie tylko dlatego że wydawca daje prezenty.
Magda Haber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsi i gorsi ( znamy z histori).szkoda iż redakcja dzieli czytelników.Bo ja zawsze bez problemów mogę nabyć u siebie koło domu w kiosku Odkrywce".A skrzynki na korespondencje są bardzo często rozkradane(zawartośc) .Ale mimo tego pozdrawiam REDAKCJE!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynając ten wątek miałem wrażenie, że pytam o zawartość umeru specjalnego" i związane z tym spostrzeżenia, a nie o sposób jego dystrybucji przez redakcję.

LEWY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,
nie przylacze sie do sporu czy warto czy nie dolaczac nr specjalne. za to zachecam do obejrzenia zd t-34 stojacego na dnie jakiegos zbiornika wodnego - powalajace!!!! i jeszce nawet ta rura do forsowania pod dnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję Odkrywcę od ładnych paru lat- dotychczas tak jak wielu z Was kupowałem kolejne numery w kiosku, empiku, jednym słowem tam gdzie był dostępny najwcześniej. Oferta numeru specjalnego skusiła mnie do zaprenumerowania. Wczoraj poczta dostarczyła numer lutowy z numerem specjalnym. I wszystko jest w porządku i jest taniej i nawet szybko poza jedną kwestią bardzo ważną dla czytelników, którzy zbierają każdy numer i chcą go mieć bez śladów np transportu - Odkrywca idzie zwykłą przesyłką pakowaną w kopertę niestety bez tekturki i bez folii. Listonosz często pakuje do skrzynek przesyłki bez większej dbałości, najważniejsze że jest dostarczona i nie porozrywana. Rozumiem, że są to dodatkowe koszty ale osobiście wolę dopłacić te dwa złote, o które numer w prenumeracie jest tańszy aby dostać go zapakowanego bezpiecznie (gdy kupuję osobiście to nie ukrywam wybieram egzemplarz we właściwym stanie - w przypadku otrzymania za pośrednictwem poczty mogę wznosić tylko modły o dobry dzień dla listonosza)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Lewy :)
Nie było odzewu bo pewnie mało jest prenumeratorów. Jak już zdążyłeś przeczytać to napisz w wolnej chwili co jest ciekawego, bo raczej większość z nas nie będzie miała szans się zapoznać z tym numerem.

Pozdrowienia

pająk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatek jest OK
My poszukiwacze.Szanse,dokonania,perspektywy
Tajne podziemne obiekty III rzeszy
Nierozwiązana zagadka (Głogów)
Olbrzym (i)obszar badań
Mapa odkryć Tannenbergu
Wraki okrętów podwodnych na polskich wodach terytorialnych
Czołg w jeziorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami trudno wytrzepac odrazu kase na cały rok szybciej znajdzie sie mamona co miesiąc-mam przyjaciela któremu jak kupuje sobie Odkrywce to kupuje odrazu jemu bo go nie stać kupić co miesiąc ,a co dopiero zapłacić na cały rok-a pózniej pakuje w koperte i wysyłam mu na drugi koniec Polski -to nie lipa to rzeczywistość-a tu jeszcze numer z dodatkiem-pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie