Skocz do zawartości

ODKRYWCA specjalny


LEWY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
j35 napisał:

Niecały rok temu zajechałem pod redakcje i wykupiłem brakujące mi numery O ,ok 40 numerów.
Pani z redakcji chętnie je wyszukiwała."

no fakt, jeżeli tyle wykupiłeś pisma - to Redakcja powinna Ci dać jakiś upust... jesteś dobrym klientem.

Pozdrawiam

w górę serca... ciepła w zime na trzeba...
;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pevnost:wydawnictwo TZG Głogów 1945"dostałem na Mikołaja i z wielką przyjemnością przeczytałem od deski do deski.Z przyjemnością dowiedziałem się o wielu faktach wczesniej mi nieznanych.Jak sądzę ,były tam również dwa Twoje artykuły-również bardzo ciekawe.Doceniam pasję i zaangazowanie.Wracając do tematu:wydawanie numerów specjalnych dla wąskiej grupy odbiorców jest bez sensu.W końcu chodzi przecież o popularyzację wiedzy.A skoro wiedza dotrze tylko do wąskiego grona.....?
Dlatego pytanie się na forum O o wrażenia i komentarze z materiału ,którego nikt nie przeczytał bo nie miał możliwości jest co najmniej dziwne..
Proponuję wrzucić na forum teksty z tego numeru,a pózniej poprosić o komentarze i wrazenia-to do Lewego.
Chętnie dowiem się czegoś nowego o Głogowie-pożniej obiecuję komentarze i wrazenia- na tym forum
Penetrator:strzał w 10
Pozdrawiam wszystkich Pekar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł o mumiach z Kościoła Bożego Ciała w Głogowie{autorsta Lewego,zdjęcia Pevnost?}był doskonały,ale mozliwy do oceny bo ogólnie dostepny-chyba również na forum.Gratuluję.Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy..
pozdrawiam pekar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa z artykułów w wydaniu specjalnym ukazały się w Magazynie Nurkowanie w obiegłym roku. Co do prenumeraty. Kiedyś prenumerowałem miesięcznik , ale stwierdziłem że nie wszystkie numery warto kupować. Dlatego zrezygnowałem. Tak to bywa i w przypadku tego pisma jeden numer jest ciekawy , inny do niczego [ to moje subiektywne odczucie i opinia ] . Zauważyłem, że i tak nie mam wpływu na to co i kto pisze w miesięczniku , a dostać się do kręgu wybranych jest trudno. Dodaję ,że moich dwóch kolegów też zrezygnowało z kupowania miesięcznika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra z dyskusji zrozumiałem ze są lepsi i gtorsi.Ja akurat jestem ten gorszy ze najpierw w kiosku polukam co jest a potem ewentualnie kupię.A czy ktoś z tych lepszych zlitowałbysię nad gorszym i podesłał skana z tym Rudym co forsował ten tunel w metrze i jednak(o czym historia i Przymanowski milczy)i tam pozostał?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszych i gorszych, sa kioskarze" i prenumeratorzy" :-) Ci drudzy za okazane zaufanie dostaja gratisy. Tak jak sie to dzieje na calym swiecie.

Ale - jak ktos tu wyzej wspomnial na przykladzie National Geographic - fajnie byloby gdyby kioskarze" mogli to wydanie po prostu kupic w swoim kiosku w cenie niewiele odbiegajacej od regularnego wydania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata kupowalem i juz nie kupuje
bo poco?
W empiku przeczytam za darmo to co mnie interesuje.
Kiedys prenumerowalem i byly z tym same problemy
przesylki wygladaly jakby listonosz na nich sie wyżywal
a poczta za to odpowiedzialnosci nie ponosi.
Redzkcje pozdrawiam i proponuje moze by tak reedycja i sprzedaz w kioskach numeru specjalnego.
Ci lepsi dostali za darmo a my zaplacimy.
wilk syty i oca cala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość późno zapoznałem sie z Odkrywcą, ale bardzo szybko zorientowałem się, że jest to tandeta. przeglądając pierwsze numery byłem pod ogromnym wrażeniem! potem moje zainteresowanie słabło w miarę, coraz bardziej tandetnej-powtarzalnej w temacie, jakości artukułów. dziś od ponad 2 lat nie kupuje Odkrywcy, ale bardzo szanuję i stale odwiedzam stronke miesięcznika - forum jest dla mnie wystarczającym substytutem miesięcznika! i to praktycznie gratis! + 70% autentyk, bo relacje większości gremium są prawdziwe.
pzdr
Bar_Naba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos nie rozumiem, skoro Odkrywca to taki szmatlawiec, to dlaczego wiekszosc tak ubolewa, ze nie moze posiasc dodatku specjalnego?
:-)))

Mysle, ze byly upadki i wzloty, ale ostatnie numery zaliczylbym do tych drugich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerowy numer też był gratisowy. A zasady na których był wysyłany były jeszcze dziwniejsze. Ja dalej nie wiem skąd znany był mój adres.:) A nikt z tego powodu nie protestował ( przynajmniej ja o protestach takich nie słyszałem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz się opowiem bo może tylko część moją wcześniejszą wypowiedz zrozumiała /a Pani Prezes powinna /
W czasie spotkania wigilijnego we Wrocławiu rozmawialiśmy na temat pomysłu dodatku , ale po przedstawieniu co jest za
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co przeciw doszlismy do wniosku że albo wszyscy albo nikt ???????????????
Moje odczucie / do tej pory się wstrzymywałem/ jest takie : gadać mozna wiele ale i tak się zrobi co się
chce.
Jaka jest procentowa liczba prenumeratorów wiem i jakoś nie wzrosła w ostatnim czasie z ... % do ........% , zwroty sa na tym samym poziomie co dawniej.
Na temat ewentualnej tego typu dyskusji rozmawialiśmy -
a -więc jak zwykle ktoś został zrobiony w lolo .....
Pozdrawiam Panią Prezes .\\
Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jack61, sam sobie odpowiedziales.
Piszesz ze wiesz jaka jest procentowa liczba prenumeratorow i ze liczba ta nie wzrosla w ostatnim czasie.
Wiec Redakcja prawdopodobnie uznala, ze podarowanie tego wydania wszystkim niczego nowego nie wniesie, a podarowanie go prenumeratorom zacheci i innych do takiej wlasnie formy zakupu. I liczba ta moze wzrosnie.
Wielu z nas poluje na nowy numer w kioskach i empikach.
Kupuje 12 razy w roku. I ma listonosza ktory nie wlecze torby po ziemi. Wiec warto sie zastanowic. Abstrachuje, ze ponadto w takim ukladzie dwa egzemplarze wychodza gratis!
Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie