Skocz do zawartości

Allegro Greatest Hits Vol.6


Luksik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 648
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie spokojnie.Mysle ze kazdy z nas chcialby pomoc osobie bedacej w potrzebie.I kazdy z nas acial" sie juz nieraz dajac kase komus kto potem okazalo sie ze nas wygial".A prawda jest taka ze nikt nie chce byc oszukany dajac kase fioletowemu nosowi"ktory zamiast nautralnosci( o wdziecznosci nie mowie) bedzie sie smial jakiego to jelenia" dopadl.Natomiast ick" jak i sformulowanie podanej aukcji alledrogo kojarza mi sie srednio pozytywnie.Pozdrawiam Vorax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item440223747_wykopki_skarb_srebro_sakwa_z_pieca_hit.html
od tegoz tez szlachetnego Pana sakwa XVII wiek a monety z pocz XX wieku praktycznie o groszowej wartosci jednokoronowki..moze dalej popatrzymy na tego szlachetnego Pana?ale fakt gadane ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje swoje zdanie,uwazam iz jest duze
prawdopodobienstwo ze na tej aukcji jest tzwprzewal".To moja opinia i w tej kwestii podzielam poglad Kijowa.(W wasze personalne potyczki(siegajace pewnie w przeszlosc) nie wnikam bo to nie moja sprawa i nie moj interes.Pozdrawiam Vorax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol Gniewkos to bylo do mnie?.Nie jestem gosciem" bo u Ciebie w domu nie bylem i raczej nie zamierzam tylko uzytkownikiem tego forum.Uwazam nadal ze to nie aukcja charytatywna tylko ewidentny przewal przez cwaniaka i kazdy majacy jakies doswiadczenie zyciowe to potwierdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wg. twojego zdania każdy menel wymaga odtrącenia i odpychania. Że piją to fakt, ale nie wszyscy.
Dla wielu tych ludzi ich los i życie wywróciło się do góry nogami. Z różnych przyczyn utracili dorobek swojego życia, mieszkania, drogie auta, zatracili swoje jestestwo (a byli kiedyś kimś"). Poddali się" i przestali walczyć o życie", a raczej z życiem.

Jeżeli ktoś mnie na mieście prosi o wsparcie i nie poczuję od niego alkoholu to pomagam jakimiś drobnymi.
Nie mam czym się chwalić, ale byłem w podobnej sytuacji jak wielu z nich.
Rozpadła mi się rodzina, utrata (kradzież) pięciozeroweego konta, autka za prawie stówkę", eksmisja z wyremontowanej za moje pieniądze willi.
Świat mi stanął do góry nogami i nie miał kto mi pomóc (oboje moi rodzice nie żyją), załatwiono mi że utraciłem bardzo dochodową pracę, zostałem goły i wesoły.
Pisałem nawet na Forum prośbę o pomoc w znalezieniu jakiejkolwiek pracy.
Tylko jedna osoba wyciągnęła do mnie pomocną dłoń. Niestety, nie z Polski. I tej Osobie chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za pomoc (nawet dzisiaj się logował na Forum).
Chcesz dalej gonić meneli, czy jak ich tam nazywasz ?
A co powiesz o naszym asie i bohaterze lotnictwa z Września, Bitwy o Anglię, Afryki Północnej A. Skalskim ?
UMARŁ W PRZYTUŁKU DLA BEZDOMNYCH......... jak dziad.......

Zanim kogoś osądzisz, pomyśl chociaż przez chwilę dlaczego taki człowiek się zatracił.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol Gniewkos moim zdaniem nie rozumiesz.Moim zdaniem kol.Kijow przedstawil temat ekstremalnie na zasadzie ze wszyscy menele sa zli".To zly poglad.Natomiast pomaganie na zasadzie podanej aukcji w alledrgo to czyste rykowisko jeleni.czyt lapanie jelenia".Ja osobiscie pomoglem juz wielu ludziom,niestety po czasie okazalo sie ze pewna czesc mnie wygiela"-zostalem frajerem".Dlatego jestem ostrozny co jest chyba oczywiste.Mysle tez ze kazdy kto NAPRAWDE pomagal/ pomaga ludziom po pewnym czasie patrzac realnie podzieli moj wniosek.Pozdrawiam Vorax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiedziałem, że dawać wszystkim napotkanym którzy o to poproszą bo to nie o to chodzi. To jak kto chce pomagać to jego wola jeden uważa, że wpłacanie pieniędzy na taką aukcję jest ok inny wysyła eski charytatywne i płaci operatorowi i państwu(vat) dolę. Skoro pomagałeś i dałeś się wyrolować to widocznie nie do końca przyjrzałeś się komu pomagasz.
Teraz sytuacja z życia:
Wuja ma dobrze prosperująca firmę raz był w Biesach na wakacjach, zaszedł do jakiejś wsi w jednym domu rodzina full dzieci bieda aż piszczy. Poszedł do księdza i chciał pomóc no i się umówili, że wuja zbierze jakąś odzież, konserwy ksiązki do szkoły itd i wyśle na adres tej rodziny. No i tak kilka razy, aż pewnego razu dzwoni ksiądz i mówi, że lepiej żeby już nie wysyłał bo rodzina sprzedaje te rzeczy i gorzałe za to kupują!!! Więc nigdy nie wiadomo komu się pomaga,, niektórzy muszą być biedni bo jak coś dostaną to im się w głowach przewraca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie