Skocz do zawartości

śmieszne zdjecia:)


sanshin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 500
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Przykro mi że przerwę Wam zabawę ale rozczarowałem sie nieco.
Nie po to został utworzony ten dział.
Żadnych fotek xxx, żadnych głupich tekstów, XIII ksiąg, wulgarnych kawałów ani niewybrednego słownictwa.

Nie pisze tego bo jestem święty ale jak nie potraficie uchwycić subtelnej różnicy między działem towarzyskie a zamieszczaniem wszystkiego co wpadnie w ręce to będę zmuszony do jego likwidacji i bezwzględnego kasowania postów nie na temat zamieszczanych na forum głównym.

Są pewne granice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coś zupełnie z innej beczki - ale nadal służby mundurowe, choć w nieco innej scenerii!
Pozdrawiam i nie będę już zaśmiecał dziś serwera. Gdyby każdy chciał wstawić śmieszną fotkę, któa wywołała uśmiech na jego twarzy, to 10% zasobów całej sieci musiałoby zmieścić się na tym serwerze. Ale takie naprawdę najnaj to możnaby tu wrzucać
Pozdrawiam
CZE! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie zamieszczajcie tu wszystkiego jak leci, bo straszny śmietnik się robi... Wszystkie powyższe fotki i teksty krążą w mailach - przeglądając ten wątek mam uczucie jak bym oglądał czyjąś skrzynkę pocztową. PLEASE, nie zapychajcie forum takim czymś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszzzz... Opamiętajcie się trochę... To nie jest forum dla głupawych fotek tylko dla luźniejszych wypowiedzi ale wciąż związanych z tematyką poszukiwawczo eksploracyjną. I nie naciągaj tej fotki do tezy, że koleś poszukuje w tym momencie papieru i dlatego jest poszukiwaczem, co daje mu podstawę do bycia tutaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do MK Jezeli zaprezentowane przez ciebie zdjęcie palestyńskiego chłopca męczonego przez żydowskie wojsko jest dla ciebie śmieszne to masz wypaczone poczucie chumoru. co jeszcze nam zaprezentujesz rozstrzelanych ludzi wpadających do dołów.... Oby nie !!
Pozdrowienia all.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś pierdzielnął, wjechałeś do kuchni??
Co ma jedno do drugiego?
Ale i tak szanuję Twoją postawę i w sumie to ze skruchą przyznaję, że masz po części rację - ale nie wchodźmy już w temat konfliktu izraelsko-palestyńskiego, bo nic dobrego z tego nie wyniknie. Dla nikogo.
Pozdrowienia ślę JA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.
Kolego Lobo26 fotka Andrzejka moze i jest smieszna ale zamieszczenie jej jest troszke nietrafione.
Jakis czas temu na kilku stronach pojawily sie te fotki i przedstawiciele samoobrony skierowali sprawe do sadu.
To zdjecie było na forum ale na cale szczescie znikło i nie było dla konsekwencji.

P.s. Bocian powinno sie to usunać .Ale ty o tym decydujesz wiec przemysl sprawe.
pozdrawiam AMIGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie