Skocz do zawartości

śmieszne zdjecia:)


sanshin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 500
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
No właśnie znajomy mi uświadomił, że takie były. Moim zdaniem ta kolba jest dziwaczna - jakby miała chwyt piostoletowy, powinna być raczej jak u thomsona, a jeszcze lepiej jak w M16. Podobno były dość ciężkie.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście PPS (Pistolnyj Puliemiot Sudajewa) miał chwyt pistoletowy. Większość egzemplarzy PPS miało składane kolby metalowe, te z drewnianymi rzeczywiście wyglądały nieco sztucznie", ale były stabilniejsze podczas strzelania, zwłaszcza, że PPS w zasadzie siał tylko seriami - nie było przełącznika rodzaju ognia na pojedynczy. PPS był lżejszy od PPSz-ki - miał mniej masywną osłonę lufy.
Pzdr.
Daniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

surfując po necie napatoczyłem się na taką oto fotę-śmieszna nie jest(mi tez coś takiego zrobili) ale zaintrygował mnie ten tasak.
głupio by było wrzucac tą fotę na głowne dlatego umieszczem ją tutaj.(moze kogoś rozśmieszy?:-) )
pozdr
ps:nie jest to przypadkiem tasak z postu searcher'a??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał mistrzostw świata w zapasach - oczywiście walczy Polak z Ruskim
Walka trwa już dłuższą chwile kiedy nagle Polak zostaje sprowadzony do parteru.
Przez chwile trwa kotłowanina po macie ale Rosjanin wyraźnie zdobywa przewage.
Zaczyna Polaka wywijać na wszystkie strony w chińskie osiem , zakłada dźwignie , trzymania , no poprostu co sie tylko da .
I kiedy wygląda na to że już po walce i obolały Polak zaraz sie podda nagle słychać dziki ryk .
Na macie znowu zakotłowało sie , przez chwile nic nie było widać po czym............Polak u góry , Ruski na łopatkach ..
Na trybunach euforia .
Trener łapie swojego zwycięskiego zawodnika i zaraz po oficjalnym ogłoszeniu zwycięstwa zaczyna wypytywać.
-Słuchaj ty mów jak to było , patrzyliśmy i byliśmy pewni że juz nie masz żadnych szans , no tak cie trzymał że sie z tego nie dało wyjść!
-Hmmmm.... trenerze no to było tak: jak mnie ten Ruski zaczął wywijać po tej macie no to mnie w końcu tak zaplątał że nie wiedziałem co sie dzieje i no wściekły strasznie byłem że sie tak dałem. Bolało jak cholera i już sie miałem poddac....nagle -patrze a tu przed samym nosem jakeś jaja mi dyndają. No to ugryzłem z tej wściekłości....
-Oj to żeś bracie źle zrobił ,niesportowo , nieładnie - zmartwił sie trener.
-Trenerze- mówi na to zawodnik - Może to było nie fer i nie sportowo i wogóle nie ładnie ale nie ma trener pojęcia jakiej sie kurewskiej siły dostaje jak sie człowiek we własne jaja solidnie ugryzie.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie