Skocz do zawartości

Stowarzyszenie - REKRUTACJA !!!!


Monti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Feeder - myślę,że deklaracje wyślij do Kataniego i najlepiej aby wszyscy do niego wysłali, tylko Katani musisz podaj adres pod który wysłać.
Potem Katani odeśle wszystkie deklaracje na miejsce zlotu bądź sam je przywiezie. Katani co ty na to?
Hmmmmmm....... Ale czy będzie tylu chętnych? Sami widzicie jak się wszystko urwało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie zakładacie to stowarzyszenie.....moim skromnym zdaniem najpierw powinni zarejestrować stowarzyszenie prowiderzy z minimalną wymaganą liczba ochotników a dopiero póżniej przyjmować nowych chetnych. A co do mnie to niestety na stowarzyszenie się nie pisze .... lubie jeżdzić na nielegalu...(bez skojarzeń tylko proszę):))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadee,tak chcemy zrobić,ale nawet nie ma jednej mysli gdzie zarejestrowac.
Jak nic nie wymyślicie to w lipcu mogę zarejestrowac w Lublinie,chociaż przydałoby się tam gdzie jest najwięcej ludzi z piszczałkami.
Na razie musze się skupić na pracy mgr,którą musze skończyć do końca czerwca,więc nie mam teraz za dużo czasu.

pozdrawiam
Monti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku już dni Kościana, i chyba bez zlotu.Jest jeszcze szansa.15 osób potrzebne.Nocleg może jeszcze jakoś się załatwi. Piszcie.
Link do programu dni Kościana:

http://www.koscian.net.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=11316

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,
jakby w Kościanie nie wypaliło, to poczekajmy na Montiego, aż napisze i obroni pracę. Monti nich da znać, kiedy będzie miał już z góry, wtedy prześlemy mu listę założycielską stowarzyszenia. Poda swój adres lub skrzynkę pocztową mailem zainteresowanym osobom, a reszta wiary prześle Montiemu listę z podpisami. Pamiętać trzeba aby w protokule istniał zapis, że jest to stowarzyszenie pożytku publicznego, pozwala to z ominięcia opłat wszelkiego typu. Ustawa o pożytku... art.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płakać się chce, ja sądziłem, że jak się poda wszystko na tależu: statut, deklaracja idt, to wiara się ruszy. YoWheris podziwiam Ciebie i paru kumpli, którzy coś chcą.
Myślę, że musimy poczekać na Montiego. W 5-10 z całej Polski nie przyczyni się do powstania prężnego stowarzyszenia. Zdaje się, że trzeba czekać. Zobacz ile nas w końcówce zostało. Ja mógłbym zarejestrować stowarzyszenie, ciotki pociotki, ale po co miałoby to służyć,następna kanapa? nie ma sensu. Czekajmy, może reszta dojrzy do wspólnego działania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Sorry, nie czytałem od początku wszystkich wypowiedzi ale czemu Kościan? Nie lepiej spotkać się w Warszawie lub okolicy dokąd wszyscy mają blisko i gdzie mieszka przynajmniej setka poszukiwaczy (wystarczy spojrzeć do poznajmy się")?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja regularnie śledzę ten wątek i macie rację zapał trochę przygasł. A szkoda cel jest szczytny i myślę że przez wielu - także tych bez netu - oczekiwany. Ja tak jak wcześniej pisałem chętnie podpiszę deklaracje i ją odeślę no ale ciągle jest aktualne pytanie dokąd? Do Kościana mam za daleko - Śląsk - i obowiązki. Myslę że tu może kilka osób też było by chętnych - także jeszcze kilka podpisów jest do dyspozycji , jak myślę. Tylko co dalej??
Pozdrawiam
Natan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z problemami dojazdowymi trzeba się w ogóle spotykać ?
Podpisaną deklarację odeślę na wskazany adres a ze składką w rozsądnej wysokości też nie będzie problemu.
Jak wszystko by zagrało to uprosi się Bociana o osobny dział obsługujący Stowarzyszenie żeby nie dręczyć tego forum i będzie więcej chętnych. U mnie ze 2 jeszcze by było ale czekają na dostęp do netu więc na razie mogę pośredniczyć.
Nie poddawajcie się, jako Polacy mamy przecież dar znajdowania skrótów w meandrach życia.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
do tej pory nie zabierałem głosu na forum ale nie wytrzymalem, bo ..

wszystko jest super, ale ... wielu z nas ma checi siedząc przed monitorem, które znikaja gdy trzeba ruszyć swoje szanowne 4 litery... śledzę ten wątek od samego początku i byłem ciekawy ile osób tak zaciekle chętnych zrobi krok poza swoje otoczenie .. no i teraz widze ze Polacy są mocni i solidarni .. ale w gatce.

Sam pomysł ze stowarzyszeniem jest extra, jednak doświadczenia pokazują że kończy się niestety tylko na chęciach.. (pomijając niestety tylko kilka osób)..

pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapaleńców już chyba po spotkaniu. Nie wiem co zostało ustalone, bo nie byłem, ale mam KONKRETNE PYTANIE!!! Do tych co wiedzą: CZY CZŁONEK ZAREJESTROWANEGO JUŻ STOWARZYSZENIA BĘDZIE MÓGŁ SOBIE CHODZIĆ PO LESIE SAM BEZPIECZNIE, CZY TYLKO W OKREŚLONEJ NA DANY DZIEŃ GRUPIE Z PRZYDZIELONYM BYĆ MOŻE ARCHEOLOGIEM?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie