Skocz do zawartości

Stowarzyszenie - REKRUTACJA !!!!


Monti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Zabiegany jestem,zdałem dzisiaj ostatni egzamin na studiach :)))

A teraz do rzeczy.
1.Katani spokojnie.I tak myśle,że cel jaki mamy (założenie Stowarzyszenia) i zabranie tylu chętnych to już sukces,szczególnie,że rozmawiamy tylko na Forum.
2.YoWheris: jesteś chyba najbliżej Kościana,więc podaj kilka szczegułów :
a)jak z noclegiem(ceny,gdzie).Bo jest sporo chętnych.
b)Jeśli podejmiesz się załatwienia tego to ludzie chętni na przyjazd nich piszą do ciebie.
3.Zarejestrowanie stowarzyszenia(gdzie,kiedy) ustali sie na zlocie w Kościanie.
4.Mnie na zlocie nie będzie(będę myślami),więc jak ustalicie konkrety to dajcie znac.W ostateczności mogę zarejestrowac w Lublinie.
5.Na razie potrzebna lista 15 osób chcących założyć stowarzyszenie (choć im więcej będzie tym lepiej).Jak juz będzie wiadomo dokładnie co z Kościanem to zgłoszą się chętni na zlot.15 podpisów na zlocie zbierze sie na pewno.A wtedy mozna rejestrować.
6.Nie musimy zbierać od razu deklaracji od wszystkich.proponuje załatwic najpierw rejestrację.A potem przyjmowanie chętnych.

to chyba tyle.
pozdrawiam
Monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Monti ma racje. Katani spokojnie. Po prostu gdzies te wypelnione deklaracje musza dojsc poczta. Najlepiej do osoby ktora bedzie w Koscianie. Ja moge pdoac swoj adres i zarejestrowac Towarszystwo ale moge nie byc w Koscianie, bo musze zalatwic kilka spraw zanim znowu bede wolny.
Chodzi o to zeby podac adres na ktory ludzie maja wyslac wypelniona deklaracje na podstawie ktorych zarejestrujemy Towarzystwo.
Nie ma sprawy mozna to zrobic tak... jesli taka bedzie wola wiekszosci to przyslecie deklaracje na moj adres. ja je bede zbieraj powiedzmy przez 2 tygodnie. Zapakuje w jedna koperte i przesle do czlowieka ktory zarejestruje organizacje. Moze byc?
Skoro w poznaniu i okolicach jest tyle osob to moze poznan?
bo chodzi o to zeby Towarzystwo zylo, dzialalo, zrzeszalo nowych czlonkow, bylo sile i opiniotworcze.

musimy ustalic konkrety bo brziemy odbijac bezsensownie pileczke...

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z noclegami dowiem się jak najszybciej jeżeli jest aż tylu chętnych.Może pasowałoby pole namiotowe jakieś załatwić co?
Jeśli będzie wielu chętnych to ja mogę się podjąć załatwienia, tylko chodzi o to że jak ja pozałatwiam, to żeby coś z tego wyszło i żebym nie wyszedł na głupka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć, czy wczoraj wszyscy balowali?Nikt nie wypowiada się na forum.Co siły wam już opadły. My we troje (Monti,Katani,Kudi i Ja) nie stworzymy sami towarzystwa. Potrzebne jest w tej chwili przynajmniej 15 osób.
Monti - zadeklarowałeś aby deklaracje były przesyłane do ciebie, a czy byłbyś taki uprzejmy i podał adres na który mamy wysyłać?
Ruszczie tyłki i działajcie. Nie zwalajcie wszystkiego na założycieli postów (UWAGA; Stowarzyszenie - REKRUTACJA)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem za powolaniem stowarzyszenia niestety na spotkanie nie moge przyjechac prosze bardzo o przyslanie mi statutu na maila waffen5@wp.pl i informowac o ustaleniach na spotkaniu z gory dziekuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijmy sobie cos:

Deklaracja jest po to aby tego kto ją wypełnił przyjąć do stowarzyszenia.
NAJWAZNIEJSZA jest lista(tabela)gdzie złożą podpisy(min. 15 osób)ludzie którzy chcą być w tej organizacji.

Deklarację mogę zbierać,ale:
-do rejestracji sie nie przydadzą.
-nie mamy legitymacji(nawet jej wzoru)
Myślę,że na zlocie trzeba będzie to uzgodnić.
(Jeśli coś pokręciłem to mnie poprawcie)
pozdr
Monti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monti, myślę że wzór legitymacji należy określić dopiero po zarejestrowaniu Towarzystwa.
Jak już pisałem proszę pisać na mojego maila sylvek01@interia.pl osoby które są chętne na spotkanie w Kościanie.
Muszę załatwić noclegi i podać koszty zakwaterowania, a gdy nie będę wiedział ile miejsc jest potrzebnych, to będzie trudno odrazu znaleźć miejsca noclegowe, ponieważ w tych dniach w Kościanie będzie wielu przyjezdnych.
Na stadionie miejkim obóz rozbijają wojowie (w piątek) i tam możnaby było załatwić miejsce na rozbicie namiotu.

Tylko piszcie ilu jest chętnych. Zrobię listę chętnych i zobaczymy ilu będzie na spotkaniu w Kościanie (musi być min. 15 osób: czyt.wyżej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, parę osób ma jaja, reszta - NIE. Sądziłem, że Indiana patrz Odkrywcy, maja w sobie COŚ, ale jednak się myliłem, mam nadzieję, że Tacy Ludzie jak MONTI , YoWheris, KUDI, Hubertus, są ludzmi honoru i pozostaną nimi oraz nie zrażą się nie mocą pozostałych małych - odkrywców, piszę z małej litery do tych, którzy latają po lasach z paraliżem, bojąc się swojego cienia, bo to nie ludzie to wilki.... śmieję się, ale cóż zrobić. Jak zawsze kwituję: Z A Ł O O G A Przyjdą lepsze czasy : W górę serca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam sie jeszcze raz :))

A może jst tu ktos dobry w grafice i podjął by się zaprojektowania loga PTEiBH,może legitymacji?????
Kupa spraw na nas czeka,a czas leci..........

Gdzie te chęci,które tu były ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was oglądał wczoraj wiadomości na tv4 o godz.21.00? Podano, że jak ktoś będzie chaiał nurkować na POLSKIM Bałtyku to będzie musiał mieć pozwolenie, zakaz całkowity na nurkowanie na stare wraki. Ot, sami widzicie jak można doprowadzić pasję do zaniku. Ponoć na jeziora również trzeba będzie mieć pozwolenie i to nawet wtedy, kiedy nie będzie się nic szukało.
Komentarz był taki,no to nurkowie odpłyną na morze czerwone, tam nie trzeba pozwoleń. A stracą tylko POLSCY mieszkańcy wybrzeża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie cały długi weekend i myślałem że dużo dalej sprawy się posunęły, że jak otworzę skrzynkę to wysypią się wiadomości, a tu kompletne zero.Czy to są jaja?Ja tu się narażam, w tej chwili ze swoją piszczałką (w weekend dwa magazynki od Pepeszy)a wy sobie po prostu w kulki lecicie. Tak jak pisał Katani,paraliż was dotknął.
Apropos - Katani dzięki za wyróżnienie ale nie wiem czy zasługuję.
Co do Kościana to chyba nic nie wypali, dzięki wam!!!Chyba że noclegi sami będziecie załatwiali.A dokładne miejsce i godzinę to nie wiem kiedy określimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie