Skocz do zawartości

Stowarzyszenie - REKRUTACJA !!!!


Monti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam

Jestem jednym z ludzi którzy udzielali się w tym poście...
Zobaczcie że post jest z 2004 roku!
Temat zdaje się że upadł...
Nie wiem jak to wygląda w dniu dzisiejszym ale np. Monti ma chyba swoje" Regionalne Stowarzyszenie.
Kiedyś wspomniałem że jeżeli będzie taka wola załatwię salę-bezpłatnie na pierwsze spotkanie inauguracyjne.
Niestety temat padł!
Pozdrawiam i życzę samych rafnych" poszukiwań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, by takie ogolnopolskie stowarzyszenie mialoby sens, a przede wszystkim by skutecznie powstalo, grupa aktywnych osob winna sie dogadac prywatnie, zalozyc je, a potem przedstawic kawa na lawe" poszukiwaczom, i kto akceptuje warunki - moze wstapic, kto nie - to nie.
Polemika na Forum to takie pokraczne dziwadlo, jedni umieraja z lenistwa i chca statut na maila mimo ze wyzej jest do niego link, inni z przekory staraja sie zniechecic itp. itd.
Pozostaje miec nadzieje, ze moze ktores z regionalnych stowarzyszen zechce sie ozbudowac"....
Szkoda tego pomyslu ze upadl, regionalne stowarzyszenia maja b.mala sile przebicia :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawię adres bo z tym na górze bywają problemy:
Lepiej przez ten wchodzić:
http://www.poszukiwania.abc.pl/
Jakby ktoś chciał zakładac stowarzyszenie to TMEiBH służy radą i pomocą w miare mozliwości.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONTI,

---ja się bardzo cieszę, że koło historii, zakręciło się jeszcze raz... ale jak każdy ruch ma swoje pozytywy, a mianowicie, masz już stowarzyszenie...

Monti z kumplami tak trzymajcie...

Redakcjo: ODKRYWCY, czy nie padł na WAS smutek?
Monti z niczego coś, a Wy macie z COŚ --- nic!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem ostatnia uwage kolegi Kataniego. Natomiast gratuluje i cieszymy sie razem z redakcja że Montiemu udalo sie doprowadzic sprawe do szczesliwego finalu i oby jak najwiecej poszukiwaczy wiazalo sie w struktury bo w grupach tkwi sila i moge czesto osiagnac znacznie wiecej niz pojedynczy poszukiwacze. Szczegolnie jesli chodzi o dzialania administracyjne zezwolenia itp...
Dlatego jeszcze raz gratulacje i trzymamy kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 13 years later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie