Skocz do zawartości

Stowarzyszenie - REKRUTACJA !!!!


Monti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Po usunięciu awarji kompa jestem z wami ponownie.Mam 3 deklaracjie do przesłania czekam na adres . Mam nadzieje że cała sprawa nierozpiepszy się gdzies podrodze i wreście powstanie coś czego brakuje od dawna .Pozdrawiam Fendziu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć dopiero teraz przeczytałem ten post to jestem całkowicie ZA i jak coś to chetni wstąpie w szeregi tego stowarzyszenia :-)Jezeli mógłby mi ktos po krótce wyklarowac sytuację- co mam zrobic co gdzie wysalc to prosił bym na maila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu wakacji i sezonu na wykopki na razie Stowarzyszenie nie będzie rejestrowane(sporo osób w rozjazdach).

Główny cel na teraz to dopracowanie statutu i wszelkich niewiadomych,aby wszystko było PROFESJONALNIE wykonane.

Rejestracja na jesieni,a teraz jak ktos ma uwagi lub jakieś pomysły, to niech pisze do Katani'ego,Kudi'ego,YoWheris'a,1AIR1'a lub Mnie.

Jest trochę czasu na mailowanie więc przygotujemy się perfekcyjnie na jesienną rejestrację,aby w nowym sezonie móc działać.

Propagowanie tego przedsiewzięcia wśród znajomych mile widziane :)

pozdr
Monti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jeszcze raz stwierdzam....bez ZNANEJ osoby jesteśmy....................beeeeeeeeee.....
Dlatego poraz enty...namawiam Pana Roberta Kudelskiego,
na czynienie dobra ku chwale Rzeczpospolitej Polskiej....
choć nie namawiam GO na rolę STAŃCZYKA!
Przepraszam za te poetyckie wystąpienia" ale naprawde w obecnej chwili nie ma człowieka który by to poprowadził!!!!
w takiej lub innej formie....
Kudi ratuj to co pozostało....
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ze znana osobą" jest dobry.
Sądze że jeśli pomysł stowarzyszenia nie umrze śmiercią naturalną, to za jakiś czas przekona się do niego wiele osób i wtedy będzie miał szanse powodzenia. Sądze że po wakacjach będzie można poważnie o tym pomyśleć, bo stoważyszenie napewno jest potrzebne. Narazie można dopracowywać szczeguły, bo szybko zorganizowany pomysł nie ma szans na powodzenie.
pozdr
Romel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze warto rozwazyc to co proponowal Wojtek swojego czasu by przeksztalcic juz istniejaca ale martwa lecz zarejestrowana urzedowo EPK na Stowarzyszenie o ktorym mowa? Zmiana statutu i nazwy chyba bedzie prostsza niz droga przez meke z urzedasami od poczatku i rejestrowanie od podstaw?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej rozważaliśmy, dobrze będzie zaczerpnąć informacji od istniejących grup z tego fachu.Trzeba by było się skontaktować z tą grupą której wzór statutu był wcześniej załączany.Zresztą koledzy przyznali rację.Czy ktoś ma jakiś kontakt z tą grupą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Po wakacjach prawdopodobnie zarejestrujemy Towarzystwo!
Coś mi się zdaje że najlepiej jest jednak na takie tematy rozmawiać po za Forum.
I nie wiem naprawdę ...dlaczego?
Pzdr.
P.S.Kudi odbierz pocztę.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Wakacje mają się ku końcowi, już niedługo będzie trzeba ponowić działania.
Kudi, Katani, Monti kiedy rozpoczynamy powrót do przeszłości" tj. naszego tematu?
Myślę że po długim wypoczynku ludzi popierających" naszą inicjatywę, głowy odpoczęły i w końcu zaczną myśleć coś pozytywnego w tym temacie. Więc do dzieła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dostepny.
Co dalej? Ktos musi to chwycic za twarz i doprowadzic do finalu. Najpierw trzeba ustalic pewne zasady pracy takiego tworu. Bo samo powolanie nic nie zmieni. Bez celu, narzedzi, programu, bedzie to kolejna martwa organizacja.
Proponuje wiec po raz kolejny na priva wsrod zdeterminowanej grupy ludzi poprowadzic dyskuje na temat zalozen i mozemy wtedy zaczynac. Jak Towarzystwo sie potknie na poczatku i nie zdobedzie zaufania potencjalnych czlonkow to juz nic nie udbuduje tego zaufania.

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie