Skocz do zawartości

Kołobrzeg i okolice


Lobo26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Będzie cięzko ale postaram się być na miejscu.
Gdzie w końcu odbyć ma się to spotkanie?
Bar Agnieszka:)?, Arka:)?, Chicken pizzen :)?, Antałek:) ?, hotel pielęgniarek?....
czas na decyzję.

czekam na koordynaty Panowie.

Pozdr
Bury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
po dłuższych rozmyślaniach stwierdzilismy ze dobrym miejscem bedzie Bar Polonez (naprzeciwko hotelu solny - na uboczu i sporo miejsca). co Wy na to ?
jesli nie ma przeciwskazań to: Bar Polonez, sobota 19 marca, godzina 18.

Pozdrawiam
lobo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo Lobo tak jak ostatnio w Rogowie :), tez mialo byc spotkanie a w rezultacie nikt nie przyszedl :o, pamietam ze tez skladales deklaracje ;P A byla taka ladna pogoda :) Postaram sie przyjsc, ale nie obiecuje, mam napiety terminarz :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobo a z której strony Solnego to jest? Bo jak dla mnie naprzeciwko to jest jakiś skwer;)
Mam nadzieję że dotrę bo rano musze być w Szczecinie a potem jeszcze w jednym miejscu ale będę się starał.
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
No i jak panowie podobała sie inscenizacja???
Tylko nie wiem dlaczego strzelali do mojego okrętu???Chyba wzieli nas za szwabskie łajby.heh..:::)))
pozdraiam i do zobaczenia jutro w polonezie.

Ps.Tomek zadeklarowałeś podzielenie sie zdjęciami z dzisiejszej imprezy.I jak będzie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
inscenizacja była dość dobra. mam sporo fotek - i tak jak obiecywałem podziele sie :) jutro wezmę aparata i zobaczycie co jest.
co do rogowa to owszem wybiore sie ale jeszcze musi sie ocieplic :) a o deklaracjach zadnych nie wiem ;P

do zobaczenia jutro w Polonezie :)

Pozdrawiam
Lobo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,
na wstępie dzięki wielkie za spotkanie !!! Dzięki Grupie z Koszalina za przybycie i czekamy na dalsze plany (oraz na polepszenie pogody) i wspólną wyprawę w teren. Oraz wielkie dzięki za CD.
Radek płyta bedzie czekala od poniedziałku w miejscu gdzie Ci mówiłem....

Pozdrawiam i zamieszczam niektóre fotki z obchodów roznicowych, reszta bedzie na stronce F.K-berg :)
Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w inscenizacji brały tez udzial 3 kutry z 16dKZOP - tylko nie strzelały (a szkoda) - pływały i robiły wrażenie....
Kolega Radek coś moze o tym powiedzieć...

trochę zdjęc z obchodów mozna znależć tutaj
http://karolskiba.pl/aktualne/gallery/view_album.php?set_albumName=album15

Pozdrawiam
Lobo26

ps: Bocian proszę przymruż oko na tego linka - nie chcialem sporej ilości fotek ładować na forum. A moze by zrobić jakąś galerię? Co Ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

Lobo: przyślij na maila fot. starych cmentarzy z opisem jeśli to możliwe. Oczywiście opis miejscowośći (nazwa) nie ukaże się w wersji ogólnie dostępnej. Inwentaryzacja" dotyczy nie tylko cmentarzy ... chcemy umieścić jak najwięcej miejsc, które warto zapamiętać na dłużej, lecz zdewastowane popadają w ruinę zapomnienia ...

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Radek czy to może z Twojego okrętu ? albo tylko sie różni numerem ?
co do cmentarzy to pewnie - jak będe cos mial np. jakies fotki to dam znac - teraz tylko mam amiary terenowe".

Pozdrawiam
Lobo26

ps: co do tych schronów z latającymi myszami to gdzies mi linka wcięło ale niebawem go zlokalizuję i Wam podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.
Tomek naszywka z mojej jednostki jest trochę inna.Jest na niej kotwica i pod nią torpeda.Ta którą przedstawiłeś na zdjęciu to może starsza wersja naszego dywizjonu,ja jej niestety nie pamiętam.
Pozdrawiam.

Ps.dzięki za płytke.
Bladzioch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie