Skocz do zawartości

Kołobrzeg i okolice


Lobo26

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Blom fajne śmieci. Szczególnie te gąski. Bez wykrywacza to pozbierałeś? Tego mosia też? Jak dobrze znasz teren za kanałem to też pisze się w przyszłości na wycieczkę. W międzyczasie blady nabędzie wykrywacz i już będzie ciekawiej byle jeszcze przed sezonem.
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do blady: to nie sa zadne bunkry, tam najprawdopodobniej byly pompy, jest tam cala masa roznych instalacji zarowna pod ziemia jak i nad, ale te ktore nie sa zalane niczego ciekawego sie nie znajdzie. Co innego jesli chodzi o instalcje podziemne, ktore zreszta nie tak latwo znalezc, ale mi sie udalo, ba nawet byly niezle zakamuflowane, tyle lat tam mieszkalem i dopiero nie dawno odkrylem jedne z nich.
Niedlugo bede jechal na wyprawke, tylko kwestia pogody :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym sie pisał na wyprawe.mascurf ma racje to nie są żadne bunkry tylko betonowe ziemianki na pompy,które pompowały paliwo do samolotów,te śmieci są z jednego zalanego takiego pomieszczenia.Gąsienice z pobliskich krzaków.Lotnisko zaczęto budować w 1936 roku.W 45 r.Samolot lecący z królewca do Berlina z dziełami sztuki,miał miedzylądowanie w rogowie rzeby uzupełnić zapasy paliwa.Rosjanie zestrzelili go gdy startował,samolot wbiłsię w dno.W 1989 czy 1988,prubowano go wyciągnąć , ale dno jest bardzo muliste.Wyciągnieto tylko kokpit i szkielety pilotów.Może jest tam bursztynowa komnata.Pogoda zaczyna sprzyjać wyprawą w teren:)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Pozdrowionka dla owego" kolegi.
Co tam nowego w mieście słychać ? Ostatnio cos nie mam czasu na net wiec tylko wiem co sie święci to co piszą pismaki w gazetach. Jak patrzę po forum to zabraliście się za Rogowo :) kiedy wyprawa ekspolacyjno-odkrywkowa ??? I gdzie się mozna na nią zapisać ? :)

Pozdrawiam
Lobo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Luca teraz trzeba bedzie rozszerzyć o ten temat; tylko najpierw musze zdjęcia z aparatu wydostac i rysunki porobić + oczywiście text. Co do płytki to co teraz? podesłać?

jakby cos bylo planowane w weekend np jakis wypadzik w niedziele na Rogowo to chetnie sie przyłączę...

Pozdrawiam
Lobo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie