Skocz do zawartości

Kołobrzeg i okolice


Lobo26

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam
praca TOnZ-u, jako ze dopiero zaczeliśmy dzialać, jest niewielka. ale juz kilka spraw zrobiliśmy. mozesz Luca polukać co - www.zabytki.kolobrzeg.pl (Bocian nie gniewaj sie za ten link). powiem tak - jest nas niewielu ale działamy :)
Kudlaty oki nie ma problemu podesle.

pozdrowionka.

ps: moze Kołobrzeg pomyslałby nad jakimś spotkankiem połączonym z okupacją jakiegoś ogródka piwnego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam do kolegi kudlatego w sianozetach jest pare fajnych miejsc do kopania jezdze tam juz kilka lat zawsze cos sie trafi niedaleko sa tam ruiny dwoch restauracji niemieckich acha zaopatrz sie w dobre srodki przeciw komarom bo tam tna na potege muszyska tez pzdr i zycze trafien ja pojade tam w sierpniu jesli mozesz to pochwal sie fantami po powrocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje Tom co do TOnZ-u i strony, jestem pod wrazeniem ! Działajcie Panowie na ile tylko czas pozwala bo idea szczytna a i jest o co walczyć.
A wiesz może czy Robert dowiedział się coś więcej o Batardeau ?
pozdrawiam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!
Panowie, wicie może, gdzie znajdował się w czasie II wojny VI.lazaret ? Tu gdzie tymczasowo mieszkam, nie mam dostępu do swych materiałów. Jedynie z tego co tu miałem wyszukałem nastepujące: Lazaret etatowy w nowym budynku gimnazjum przy Langenbecka/Łopuskiego, Lazaret rezerwowy na Podczelu, Lazaret w budynku gimnazjum tumskiego, Lazaret III - sanatorium św. Macina. Chciałbym pomóc koledze z Danii - jego ojciec był pacjentem owego lazaretu. Jeśli wiecie, wdzięczny będę za pomoc.
Pozdrawiam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
I coz Panstwo, nic nie widadomo na ww temat ? :( Sadze, ze znany wiekszosci z tego topicu pan Hieronim moglby pomoc. Jakby ktos czasem, dzies, przypadkiem go spotkal i spytal bylbym straszliwie wdzieczny. Oj, baardzo ;)
I prosze Panstwa o nie spanie !! ;)
Pozdrawiam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Luca co do lazaretów to bedzie klopot z ich numeracją bo danych jest malo. Nie wiem czy p. Hieronim coś pomoze.

Chłopaki z Kołobrzegu chyba wyjechali na wakacje :) bo sam musze łazić po tertenie. Ostatnio zwiedzilem sobie ponownie 31.BAS. TEraz by sie przydało zaliczyć radary... chetni są?

Pozdrawiam
Lobo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 12 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie