Skocz do zawartości

Kołobrzeg i okolice


Lobo26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie
Na długi weekend postanowiłem wyskoczyc na starą poniemiecką leśniczówke.
Było całkiem nieźle jeśli chodzi o złom a poza tym znalazłem 6 pięknych i niespotykanych butelek po alkoholu i co najśmieszniejsze w dwóch z nich było jeszcze piwo i były hermetycznie zamknięte porcelanowymi korkami,lecz niestety bez etykiet.Znalazłem także trzy łuski o bardzo żadkim kalibrze.A zdjęcia umieszcze później bo jeszcze są w cyfrze.
Pozdrawiam b...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam,
Rogowo zdobyte !!!
Z Michałem zwiedzliśmy sporo miejscówek. Mam kilka fajnych fotek. Tylko szkoda ze piszczałki nie mieliśmy ale to nic straconego moze w pozniejszym czasie...
Teraz trzeba bedzie sie spiknąć na jakieś spotkanko albo wypadzik ?

Pozdrawiam
Lobo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po rogowie łaże już pare lat i czasem sie tam nawet mozna potknąć o cos ciekawego. szedłem sobie drogą kiedys a tam lezy 5 pf z gapą... w tym roku jade z wykrywaczem i moze ktoś z łodzi sie dołączy? znam tereny bardzo dobrze i służę radą.
a tereny raczej ciekawe... szkoda że coraz bardziej turystyczne i prywatne... a dziur po większych skarbach sporo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wons a to nie w Świdwinie na osiedlu? Szukałem tam kiedyś ulicy o tej nazwie i byłem przekonany że to ulica imienia Tałdy Kina :) i zastanawiałem się kto to mógł być:))
pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wons - wielkie dzięki dostałem - fotka z odsłonięcia - całkiem ciekawa, i jesli można to czekam na wiecej...
Luger - to był dow. 1 PLM Warszawa" który zginął w locie bojowym pod Połczynem Zdr. dnia 16.III.1945r
Dream28 - jesli podasz namiary to mozliwe ze sie w terenie gdzies spotkamy...

Pozdrawiam
Lobo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W I T A M!!!!!!!!
Panowie czyżby kołobrzeg poległ????Od poniedziałku idę sobie na urlopik to może dam rade kogoś namówić na wypad???

pozdrawiam wszystkich śpiochów" z Kołobrzegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam,
czytając nasze lokalne gazety mozna znależć artykuły o likwidacji kolejnych kutrów z 16dKZOP. Teraz zdjęto bandery z 166, 170, 172, 176. Ktoś wie co bedzie robione z tymi jednostkami ? Na żyletki ?
oki jesli w 2006r. rozformują juz calkowicie 16dKZOP to co bedzie stało w porcie? czyżby na tereny MW wejdzie SG ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
A więc kolego Tomku.te które porzegnały już banderę będą służyły reszcie jako nawodny magazyn części zamiennych czyli tzw.zipy.Po spuszczeniu bandery przez ostatnie kutry a ma się to stać pod koniec 2006 roku(chociaż nikt tego nie wie napewno)będą brać te nasze kazopki" wietnamczycy którzy w marcu rykneli" się próbnie po kanale.Jeżeli mogę jeszcze w czymś pomóc to proszę śmiało pytać.

P O Z D R A W I A M
B...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale czy wiadomo juz co bedzie dalej?
Czy w porcie, jak zabraknie 16dKZOP wraz z jego sprzętem, bedzie działać MW? Przecież teraz bedzie tylko holownik H-9, 2 kutry ratownicze R-14 Zbyszko i -15 Maćko oraz barka paliwowa B-3. Ale z tego co wiem to wszystko podlega od komendę portu.
Czy moze MW pozbiera zabawki - wycofa sie i teren odda misatu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holownik będie stał tak długo jak my.Bo ktoś musi ciągnąć makiety w czsie strzelań szkoleniowych co do erek" to oni sami dokładnie nie wiedzą ale z plotek które krąrza po jednostce to ponoć mają sobie popłynąć do Świnoujścia a barka do Dźiwnowa ale po co??Tego nie wie nikt.A po kutrach prawdopodobnie powtarzam PRAWDOPODOBNIE będą stały dwie korwety rakietowe w pełni uzawodowione.Ale to jak zwykle palcem po wodzie pisane.
pozdrawiam
b...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w Rogowie conieco też znalazłem(fajne graty)...niestety okres wakacyjny (bo tylko wtedy bywam) to niezbyt dobry czas...wkrótce z tej perełki" zróbi sie kolejny DEPTAK z milionami odwiedzających...co z tym muzeum KAMP ROGOWO czy jak mu tam...będzie...i gdzie?
Czy ziemne magazyny (po prawej na drodze dźwirzyno - rogowo) są czyjes teraz czy tylko teren wartowni został kupiony? zanim ktos to kupił to jacyś strażnicy" mnie wyganiali usilnie z tamtąd...
za dwa tygodnie znów tam będe!
pozdro
Łodzianin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie do szanownych kolegów z Kołobrzegu, od 8 VII do 18 VII będe w Sianozętach k\\Ustronia Morskiego, moze można by się podczepić do Was na jakieś szukanko w tym okresie ??
pozdrawiam Mateusz
P.S Oczywiście w przyszłości ja moge się zrewanzować wykopkami w okolicach Wrocławia lub Oleśnicy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
kurcze brak czasu nie pozwala mi na czeste zaglądanie do Was ale spoko .. czuwam ;)
co do kolegi Kudłatego to w lipu chcialbym sie wybrac na 31.BAS do Ustronia to sie mozesz załapać z nami.

Pytanie od razu stawiam - kto sie wybiera na Darłowo ?

Pozdrawiaim
Lobo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie