Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

StuG III Ausf. G z Nordholz należał do porucznika Wernera Stehle, posiadacza 19 bitewnych „skalpów”. Ostatnie cztery pierścienie trafień przyklejono tam jednak zwykłą taśmą. Werner najwyraźniej niszczył wrogów szybciej, niż jego załoga nadążała z bieganiem po farbę i pędzle.

 

 

4 4 (1).jpeg

4 pas (1).jpeg

Edytowane przez Woodhaven
Napisano (edytowane)

W Nordholz bez zmian – czyli kopią i znajdują! 🚜 Pod ziemią miało leżeć kilka pancerzy i myśliwców. Pierwszy już jest, więc reszta to była tylko kwestia czasu.
🔥 NOWE INFO: Saperzy (EOD) właśnie znaleźli w pobliżu kolejne dwa „grube zwierza”! 🦖🦖 Czy trafią do muzeum? Otóż nie tym razem. Bundeswehra stwierdziła, że aktualnie ma ciekawsze zajęcia i giganty zostają w ziemi (oficjalna decyzja: może kiedyś).

Dalsze losy tego podziemnego parkingu zależą wyłącznie od drogowców i budowlańców. Jeśli trasa prac pokryje się ze starym rowem, znowu zrobi się głośno. Jeśli zmienią plany, fanty poleżą w ukryciu kolejne kilkadziesiąt lat.

 

st bbb.jpg

Edytowane przez Woodhaven
Napisano
15 godzin temu, Woodhaven napisał:

W Nordholz bez zmian – czyli kopią i znajdują! 🚜 Pod ziemią miało leżeć kilka pancerzy i myśliwców. Pierwszy już jest, więc reszta to była tylko kwestia czasu.
🔥 NOWE INFO: Saperzy (EOD) właśnie znaleźli w pobliżu kolejne dwa „grube zwierza”! 🦖🦖 Czy trafią do muzeum? Otóż nie tym razem. Bundeswehra stwierdziła, że aktualnie ma ciekawsze zajęcia i giganty zostają w ziemi (oficjalna decyzja: może kiedyś).

Dalsze losy tego podziemnego parkingu zależą wyłącznie od drogowców i budowlańców. Jeśli trasa prac pokryje się ze starym rowem, znowu zrobi się głośno. Jeśli zmienią plany, fanty poleżą w ukryciu kolejne kilkadziesiąt lat.

 

st bbb.jpg

Nie kąsam tych niemiaszków 🙆‍♂️

Niech dadzą zgodę naszym poszukiwaczom to wyczyszczą im miejscówkę chwila moment🙂

Napisano
Quote

 

16 hours ago, pawel_breslau said:

Nie kąsam tych niemiaszków 🙆‍♂️

Niech dadzą zgodę naszym poszukiwaczom to wyczyszczą im miejscówkę chwila moment🙂

u nich to co pod ziemią to państwowe więc nikt za friko nic nie wykopie

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie