Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano
4 godziny temu, bodziu000000 napisał:

Bez wątpienia jego rodzice nosili takie kamizelki, dlatego po napromieniowaniu tatusia i mamusi wyszło z nieboraka, co wyszło.

Napawajmy się chwilą - takich imbecyli już nigdy w życiu nie zobaczymy/nie usłyszymy. Nie aż takich, bo to niemożliwe.

Napisano
4 godziny temu, bodziu000000 napisał:

 

 

i czapek niewidek , żeby się podkraść jak najbliżej Vanca

Napisano

komentarz od ruskich

"Stany Zjednoczone mogą śmiało twierdzić, że po prawie miesiącu wojny zniszczyły jedynie około jednej trzeciej irańskiego arsenału rakietowego i taką samą liczbę dronów, według źródeł zaznajomionych z danymi wywiadowczymi USA.

Kolejna jedna trzecia może zostać uszkodzona lub zakopana w podziemnych tunelach i bunkrach w wyniku ataków amerykańsko-izraelskich.

Źródła podkreślają, że są to szacunki szacunkowe, ale jeśli są dokładne, Teheran obecnie posiada około jednej trzeciej swojego całkowitego potencjału rakietowego. Nawet ta jedna trzecia jest dość znacząca.

Źródła wojskowe zauważają, że ocena przedwojennego arsenału rakietowego Iranu jest bardzo trudna ze względu na tajność jego produkcji.

Jedno ze źródeł zauważyło, że częścią problemu jest trudność w ustaleniu, ile pocisków było przechowywanych w podziemnych bunkrach przed wojną. Stany Zjednoczone nie ujawniają swoich szacunków dotyczących przedwojennego arsenału rakietowego Iranu.

Według izraelskich dowódców, przed wojną Iran miał około 2500 pocisków balistycznych zdolnych do dotarcia do Izraela. Ponad 335 wyrzutni zostało „zneutralizowanych”, co stanowi około 70% potencjału rakietowego kraju, poinformował wysoki rangą izraelski urzędnik wojskowy."

Napisano
5 godzin temu, pawel_breslau napisał:

Tajski frachtowiec, który na początku marca został ostrzelany przez Iran, osiadł na mieliźnie po kilku tygodniach dryfowania w cieśninie Ormuz. Trwają poszukiwania trzech zaginionych członków załogi.

 

Napisano

4 tygodnie powiadał... No to już są. 

Diesel u mnie w tej chwili 2.34 euro. Jest pięknie :) 

JPRD, ten świat się skończy szybciej niż przypuszczałem.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie