Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano
2 godziny temu, Cypis napisał:

atak shachedów na bazę USA

Słabo poszło kowbojom rozpoznanie miejsc odpalania irańskich rakiet i jeszcze słabiej ich likwidowanie, ponieważ oberwały już inne amerykańskie bazy w Kuwejcie, Katarze i ZEA. U pierwszej armii świata powinno być нет аналогов в мире a tu jak się okazuje niekoniecznie tak musi być.

Napisano (edytowane)
8 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

https://bitinfocharts.com/pl/crypto-kurs/


PS Jakiś mały zakład? 

tak masz rację , ja podałem -1,12% , w linku u Ciebie -1,11% , wygrałeś

Przed atakiem BTC 66k , chwilę po ataku 63k , teraz 65k , Panika ? Nie sądzę , normalne strzyżenie baranów na krypto

Edytowane przez Cypis
Napisano (edytowane)
7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Wdech, wydech, wdech... do skutku :-)

A zakład, to czy i jak będzie wyglądało otwarcie giełd, wszystkich.

no ropa to pójdzie w górę , może też złoto ,

ale krypto dalej się będzie mielić w przedziale 60-68, zobaczymy

Edytowane przez Cypis
Napisano
Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

Słabo poszło kowbojom

Patrząc na informacje o trafieniach* w cywilne obiekty i rosnącej liczbie ofiar**, to nie tylko to...


* kwestia, czy nie np zestrzelone lub resztki

** finalnej i prawdziwej raczej i tak nie poznamy

Napisano
19 minut temu, karpik napisał:

Patriot przegrywa z irańską rakietą w Katarze. Celem US baza.

Bardzo ciekawe.

Zgodnie z zasadami sztuki opl strzela dwa i zasady sztuki miały miejsce, tylko nic nie dały. Dobitka trzecim też nic. To już dla kowbojów będzie afera i kompromitacja. Chiny w ostatnich kwartałach nazwoziły różnego towaru wojskowego do Iranu, więc tym ciekawsze, jakim cudem Patrioty ten mecz przegrały 0:3.

Jeśli to nie AI zrobione, żeby ośmieszać i deprymować Amerykanów.

Napisano

"amerykański urzędnik potwierdził w wywiadzie dla Fox News, że Stany Zjednoczone uważają, że Chamenei i 5-10 wysokich rangą irańskich przywódców zginęło w pierwszym izraelskim ataku na ich kompleks; zgadzają się z oceną izraelskiego wywiadu.
Wysoki rangą urzędnik obrony USA powiedział mi, że rząd USA zgadza się z izraelską oceną, że ajatollah Ali Chamenei zginął wraz z 5-10 innymi wysokimi rangą irańskimi przywódcami, którzy spotkali się w teherańskim kompleksie w sobotę rano. Dowódca Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej również zginął.
Wiele źródeł podało mi, że moment ataku został przyspieszony na podstawie danych wywiadowczych i tej „szczęśliwej okazji”.
„Było celowe przyspieszenie tego momentu” – powiedzieli urzędnicy Fox News.
Dlatego Stany Zjednoczone i Izrael podjęły nietypową decyzję o ataku w ciągu dnia, aby wywołać zaskoczenie i zaatakować to spotkanie. Zwykle wojsko amerykańskie nie przeprowadzałoby takich operacji w ciągu dnia. Spotkanie przyspieszyło ten moment.
„To był ogromny, niezwykle zuchwały atak przeprowadzony w ciągu dnia” – powiedział mi wysoki rangą urzędnik obrony USA.
„Zaskoczyło to kierownictwo: była sobota rano, w czasie Ramadanu, a po południu był Szabat”.
„Natychmiast zaatakowaliśmy kierownictwo”. (Izrael przeprowadził ukierunkowany atak)."

Napisano
19 minut temu, Cypis napisał:

"amerykański urzędnik potwierdził w

Ktoś ma pomysł, na czym opierają się izraelskie informacje "znaleźliśmy ciało"?


Pomijając, czy żyje, czy nie, to, skoro fizycznie nie ma, bo i jak, Izraelczyków na miejscu, to musieliby mieć po kokardę* swoich w najbliższym otoczeniu wyższych władz Iranu.


* z czym, na marginesie, nie ma co nawet dyskutować- inaczej nie trafili by aż takiej liczby wysokich szarż.

Napisano
21 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Ktoś ma pomysł, na czym opierają się izraelskie informacje "znaleźliśmy ciało"?


Pomijając, czy żyje, czy nie, to, skoro fizycznie nie ma, bo i jak, Izraelczyków na miejscu, to musieliby mieć po kokardę* swoich w najbliższym otoczeniu wyższych władz Iranu.


* z czym, na marginesie, nie ma co nawet dyskutować- inaczej nie trafili by aż takiej liczby wysokich szarż.

patrząc na nastawienie ulicy do śmierci przywódcy , to powstał nie jeden taki film 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie