bodziu000000 Napisano wczoraj o 11:38 Napisano wczoraj o 11:38 Skoro tak kwiczą, to jednak był potrzebny
Czlowieksniegu Napisano wczoraj o 11:56 Autor Napisano wczoraj o 11:56 Leavitt dodała, że w przyszłości odbędzie się kolejna runda negocjacji. - Prezydent uważa, że cała ta sytuacja jest głęboko niesprawiedliwa, nie tylko wobec Rosjan i Ukraińców, którzy stracili życie, ale także wobec narodu amerykańskiego i amerykańskich podatników, którzy zapłacili za tę wojnę, zanim Trump ją zakończył - powiedziała, - Chciałbym przypomnieć całemu światu, że Stany Zjednoczone nadal sprzedają broń NATO, która następnie jest wysyłana do Ukrainy, aby bronić jej wolności - dodała.
Czlowieksniegu Napisano wczoraj o 12:58 Autor Napisano wczoraj o 12:58 Je... i nie tylko- polecam lekturę, co w najbliższym czasie, w razie odrzucenia SAFE, będzie czekało MON+przemysł/budżet państwa... Wadliwie zaprojektowany Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych zagrożeniem dla modernizacji armii https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/obrona-narodowa/fundusz-wsparcia-sil-zbrojnych.html
Jedburgh_Ops Napisano wczoraj o 13:10 Napisano wczoraj o 13:10 PZL Mielec jest dziwny na tej mapie, bo niby kto ma na tym zarobić? Znowu biedahawki będą wojsku wciskane? M28 ktoś w tym kraju nagle potrzebuje w większej ilości? Czyli Amerykanie mają na tym zarabiać? Czy może ten zarobek to po prostu utrzymanie polskich miejsc pracy, chociaż u obcego?
Jedburgh_Ops Napisano wczoraj o 14:50 Napisano wczoraj o 14:50 "Der Spiegel" ujawnia sensacyjne informacje w sprawie ataku na Nord Stream. CIA reaguje Czyżby Radek Sikorski miał rację...?
pawel_breslau Napisano 22 godziny temu Napisano 22 godziny temu https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-dostanie-najlepszy-granatnik-na-swiecie-zachwalaja-go-polacy/9efjrsk
karpik Napisano 22 godziny temu Napisano 22 godziny temu Jakieś spaliny przedostają się z komory silnika. Strasznie Wołodie osmoliło. VID_20260219_190558_310.mp4
karpik Napisano 21 godzin temu Napisano 21 godzin temu "Zaminowanie granicy to skok (szkoda, że nie powiedział krok:) w bezpieczną przyszłość" VID_20260219_201042_279.mp4
Czlowieksniegu Napisano 20 godzin temu Autor Napisano 20 godzin temu M81- jeśli czegoś nie zrozumiałeś we wpisie Tomczyka, na spokojnie możesz poprosić o pomoc i wytłumaczenie. Nie jest to powód do wstydu a i tak zaskoczenia nie wywołasz.
Czlowieksniegu Napisano 6 godzin temu Autor Napisano 6 godzin temu "Was kretyni z gaśnicami...." W danych GUS pada określenie "producenci i sprzedawcy"... "Moje" Ukrainki przynajmniej dwa razy w miesiącu wysyłają do rodziców ( Zaporoże ) dwie olbrzymie przesyłki, których zawartością są od produktów żywnościowych pierwszej potrzeby, przez kosmetyki, chemię domową, do odrobinę "wyższej" klasy rzeczy. Co więcej- zakupy robią w polskich sklepach, a płacą za nie pieniędzmi, zarobionymi w działających w Polsce firmach.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się