karpik Napisano 31 Styczeń 2025 Napisano 31 Styczeń 2025 2 godziny temu, Tyr napisał: Genów nie wydłubiesz... Tacy jak ty, canałbis i jeszcze paru od wieków stawiali bramy powitalne dla najeźdźców... canałbis często ci się zdarza dyskutować z betonowymi słupkami? Rolnik dostaje dopłatę do zakupu ciągnika 60%, a spółdzielnia paru rolasów 80%. Na tym samym ciągniku rolnik jedzie protestować na rzecz putina i pissu, którego unia to największy wróg. Debile, zdrajcy czy niewdzięczne chamy? Nie szkoda mi ich. Szacunek=0.
Czlowieksniegu Napisano 31 Styczeń 2025 Napisano 31 Styczeń 2025 "A do Jarosławia grubo ponad 800 km...." I na serio uważacie/wierzycie, że te N dronów, które się po Rosji tłuką, to bezpośrednio z U. startują? Zdecydowanie łatwiej/szybciej/pewniej i... taniej, gdy startują z terenu Rosji i to miejsca niezbyt odległego od założonego celu.
MarekA Napisano 31 Styczeń 2025 Napisano 31 Styczeń 2025 1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał: Zdecydowanie łatwiej/szybciej/pewniej i... taniej, gdy startują z terenu Rosji i to miejsca niezbyt odległego od założonego celu. Tak w szczegółach jak to wygląda?
Czlowieksniegu Napisano 31 Styczeń 2025 Napisano 31 Styczeń 2025 24 minuty temu, MarekA napisał: Tak w szczegółach jak to wygląda? Uważasz, że po Rosji nie podróżuje sobie dużo ukraińskich zespołów, które "dowolne" zadania są w stanie wykonać? Dwa- w granicach zdrowego rozsądku sensowniejsze wydaje się, zwłaszcza na dalekich dystansach, liczonych w -set kilometrów, zastosowanie takich właśnie zespołów i np Трембіта, niż wysłanie liczącego dziesiątki jak nie setki sztuk roju dronów dalekiego zasięgu. Tym bardziej, gdy zakłada się "chirurgiczne" trafienie, a nie przerobienie na gruz i zgliszcza paru hektarów w zakładzie przemysłowym czy rafinerii.
Cypis Napisano 31 Styczeń 2025 Napisano 31 Styczeń 2025 10 godzin temu, Tyr napisał: Genów nie wydłubiesz... Tacy jak ty, canałbis i jeszcze paru od wieków stawiali bramy powitalne dla najeźdźców... canałbis często ci się zdarza dyskutować z betonowymi słupkami? tacy jak ty nie stawiali bram powitalnych , oni rozpierdalali Polskę od środka , takie pierdo.... gnidy jak tyr
Cypis Napisano 31 Styczeń 2025 Napisano 31 Styczeń 2025 8 godzin temu, karpik napisał: Debile, zdrajcy czy niewdzięczne chamy? Nie szkoda mi ich. Szacunek=0. tyr we własnej osobie , jak przyjdą ruskie , będzie machać czerwoną szmatą , jak przyjdą niemcy to włoży brunatna koszulę i podpierdoli sąsiada , takie szuje z dziada pradziada .
MarekA Napisano 31 Styczeń 2025 Napisano 31 Styczeń 2025 2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał: Uważasz, że po Rosji nie podróżuje sobie dużo ukraińskich zespołów, które "dowolne" zadania są w stanie wykonać? Dwa- w granicach zdrowego rozsądku sensowniejsze wydaje się, zwłaszcza na dalekich dystansach, liczonych w -set kilometrów, zastosowanie takich właśnie zespołów i np Трембіта, niż wysłanie liczącego dziesiątki jak nie setki sztuk roju dronów dalekiego zasięgu. Tym bardziej, gdy zakłada się "chirurgiczne" trafienie, a nie przerobienie na gruz i zgliszcza paru hektarów w zakładzie przemysłowym czy rafinerii. Gdyby tak było to nieuniknione są wpadki takich zespołów. W rosji była by ostra szpiegomania i chwalenie się złapanymi ukraińskimi terrorystami. Ile takich przypadków było w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy? A może rosyjskie służby są tak nieudolne, że nie potrafią łapać na terenie własnego państwa grup dywersyjnych wroga?
bjar_1 Napisano 1 Luty 2025 Napisano 1 Luty 2025 https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/1885450900858175859
Czlowieksniegu Napisano 1 Luty 2025 Napisano 1 Luty 2025 Dziwnym (?) trafem jego współpracownikiem jest Horațiu Potra, który próbował uzgodnić z Kremlem przygotowanie GWagnera bis, a która miała przejąć zadania tejże w, m.in., Kongu... Który jest także, razem z grupą rumuńskich eksżołnierzy LC oskarżony o przygotowania zamieszek po decyzji rumuńskiego TK o anulowaniu wyników I tury wyborów prezydenckich.
bjar_1 Napisano 1 Luty 2025 Napisano 1 Luty 2025 Szwecja ogłosiła swój największy pakiet pomocowy dla Ukrainy. Jego łączna wartość to ponad 1,2 mld dolarów. W skład pakietu wchodzi: - 16 kutrów CB90; - milion sztuk amunicji kalibru 12,7 mm - 146 ciężarówek - 1 500 pocisków przeciwpancernych TOW oraz - 200 granatników przeciwpancernych AT4. 2
karpik Napisano 1 Luty 2025 Napisano 1 Luty 2025 13 minut temu, bjar_1 napisał: Szwecja ogłosiła swój największy pakiet pomocowy dla Ukrainy. Jego łączna wartość to ponad 1,2 mld dolarów. W skład pakietu wchodzi: - 16 kutrów CB90; - milion sztuk amunicji kalibru 12,7 mm - 146 ciężarówek - 1 500 pocisków przeciwpancernych TOW oraz - 200 granatników przeciwpancernych AT4. Efekt pomarańczowy? Który w bilansie wychodzi na 0. "Wschodnia flanka" Europy, chyba jednak bardziej świadoma, po wyborze musi się wziąć do roboty. Za to ta zachodnia, z owocowym na czele, dąży do zakończenia wojny bez względu na wszystko. Żeby to było rzeczywiście jakąś chęcią pokoju i ograniczenia ludobójstw to bym choć trochę zrozumiał. Niestety chodzi o koniunkturalny, jak najszybszy powrót do biznesów z masowym mordercą.
Rekomendowane odpowiedzi