Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ to wątek o sprzątaniu to nie ma to jak sprzątać po hołocie oraz samą tę hołotę pozbawioną jakiejkolwiek etyki, honoru, przyzwoitości.

PiS wyrzucił na bruk 235 dziennikarek i dziennikarzy z całej Polski - normalnych dziennikarzy. I ci ludzie z godnością i w ciszy odeszli bez żadnej wrzawy.

A tymczasem po hołocie trzeba sprzątać w towarzystwie ślusarzy: Pracownicy TVP przykują się do kaloryferów? Członek RMN: Mam informacje z wiarygodnych źródeł

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Je...

A ja wczoraj, oglądając zdjęcie i filmy z Marszu miliona pod TVP, Ciebie nie widziałem...

A bo byłem w takim specjalnym miejscu, gdzie DDT najlepiej dociera do robactwa. Naprawdę mnie nie widziałeś? No nie wiem, jak to możliwe. Przecież byłem z psiukawką nabitą DDT - rok produkcji 1945, a patrz Pan, niezawodna. Odkażała faszystów, nazistów to i tutejszy folklor też odkazi.

image.thumb.jpeg.2f9ec11b201b8a64265f51c5ba7f7518.jpeg

Odnośnik do komentarza

GROM Group, kumple upadłego, nigdy nie trzeźwiejącego, chodzącego w pijanym widzie na czworakach (oświadczenie świadka) alkoholika kamińskiego - z polskiego życia publicznego i z państwowych spółek Wypad!

Ta spółeczka założona przez dwóch byłych snajperów GROM na okoliczność ochrony knechta... ooops... pardon Króla Polski - Wypad! 

Odtąd knecht musi bronić się sam, przynajmniej na terenie Sejmu RP.

image.thumb.jpeg.00b9927710f1e62cf92589c73993fdd3.jpeg

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie