Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Janko Muzykant napisał:

Mocne słowa.

Z nazywaniem rzeczy po imieniu nie mam problemu, za stary jestem aby się bać ,gówna nie zamierzam ani kropić perfumami ani pudrować aby ludu ciemnego nie urazić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.01.2024 o 18:14, Jedburgh_Ops napisał:

Aktualizacja:

Adamed Pharma
Aflofarm Farmacja Polska
Alior Bank Polska
Bank Millennium
Carrefour Polska
IKEA
Lidl Polska
MasterCard
mBank
Media Expert
Otodom
Plus
Provident
Pyszne.pl
Santander Polska
Skoda
Tarczyński
Żabka

Aktualizacja:

Adamed Pharma
Aflofarm Farmacja Polska
Alior Bank Polska
Bank Millennium
Carrefour Polska
E. Wedel
IKEA
Lidl Polska
MasterCard
mBank
Media Expert
Nissan
Otodom
Plus
Provident
Pyszne.pl
Santander Polska
Skoda
Tarczyński
Żabka

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Aktualizacja:

Adamed Pharma
Aflofarm Farmacja Polska
Alior Bank Polska
Bank Millennium
Carrefour Polska
E. Wedel
IKEA
Lidl Polska
MasterCard
mBank
Media Expert
Nissan
Otodom
Plus
Provident
Pyszne.pl
Santander Polska
Skoda
Tarczyński
Żabka

Solorz straszy, że za zrezygnowanie z reklam będą kary, więc firmy przedstawią w tym czasie inne spoty- mam dużo pomysłów jakie mogłyby być...

1704629178_zau3zy_600.jpg

Edytowane przez karpik
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Polecam lekturę- zwłaszcza tym, którzy wierzą w TK i którym się wydaje, że KP to przypadek...

https://www.rp.pl/opinie-prawne/art39663271-mariusz-muszynski-o-obcinaniu-budzetu-prezydenta

Ok, to niech skarży. I albo czołgi albo wybory. Czołgów nikt niechce a wybory bez machiny propagandowej pis przerżnie . Wtedy będzie większość konstytucyjna i na sylwestra W+K do brydża będzie brakowało jednego.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Obaj, niestety, nie zrozumieliście przesłania zawartego w tym felietonie...

"A jak już tak gramy w tego Czarnego Piotrusia, to zdradzę jeszcze jedną tajemnicę. Art. 224 ust. 2 Konstytucji nakazuje Trybunałowi Konstytucyjnemu rozpatrzenie wniosku Prezydenta o zbadanie zgodności z Konstytucją ustawy budżetowej w terminie 2 miesięcy od jego złożenia. Tyle tylko, że to nakaz bez konsekwencji proceduralnych i bez sankcji. I co będzie jak Trybunał tego w 2 miesiące nie rozpatrzy?"

Twrócy obowiązującej konstytucji nie przewidzieli, nawet im do głowy nie przyszło iż ktokolwiek i kiedykolwiek będzie chciał reaktywować komunizm. Dlatego są w niej pewne lapsusy i niedoprecyzowania które przekrętasy wykorzystują do swoich celów.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza

fala...

Też.. ale tak straszne, że aż śmieszne jest informowanie/grożenie przez sędziego "TK", że jak rząd obniży budżet PAD, to wyrok "TK" będzie negatywny dla budżetu...
Taki wcale nie szantaż i wcale nie ogłoszenie wyroku dłuuuuuuuuuuuugo przed rozpoczęciem sprawy...
Wydawało mi się, że Pawłowicz czy Piotrowicz, że pominę Przyłębską, to dramat, ale jak widać są "lepsi"...

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

karpik- to przy całej sympatii nie idź tropem kilku użytkowników, którzy co prawda podstawowej wiedzy nie mają, ale z uporem komentują :-(

Nie musiałem czytać. Pad i tk robią to co chce nizoral, a co nizoral chce to ja wiem.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, M81 napisał:

 

Widzę, że ten gość po tej dziwnej spowiedzi został zawieszony.

Po wypłynięciu przeszłości adamczyka poszedł na urlop, potem ogłosili go prezesem i czcili na balkonie.

Drobna różnica...

Odnośnik do komentarza

„11 stycznia 2024 r organizujemy wyjazd na manifestacje pod Sejm,ktora w Warszawie rozpocznie sie o godz.16.00.Wszyscy,ktorzy otrzymali odznaczenia z wnioskow NSZZ SOLIDARNOSC  lub ktorzy chca byc wytypowani w przyszlosci,wszyscy ktorzy maja mundury,ktorzy sa Czlonkami Komisji Zakladowej i Rewizyjnejktorzy sa na liscie chronionych musza obowiazkowo jechac
Oddelegujemy w  dniach 11 i 12 stycznia.Kto nie pojedzie bez usprawiedliwienia zostanie skreslony z listy chronionych.Bronmy swojej wolnosci i protestujmy przeciwko lamaniu prawa.Pozdrawiam Ryszard **** Tarnowskie Gory NSZZ SOLIDARNOSC”

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, bodziu000000 napisał:

„11 stycznia 2024 r organizujemy wyjazd na manifestacje pod Sejm,ktora w Warszawie rozpocznie sie o godz.16.00.Wszyscy,ktorzy otrzymali odznaczenia z wnioskow NSZZ SOLIDARNOSC  lub ktorzy chca byc wytypowani w przyszlosci,wszyscy ktorzy maja mundury,ktorzy sa Czlonkami Komisji Zakladowej i Rewizyjnejktorzy sa na liscie chronionych musza obowiazkowo jechac
Oddelegujemy w  dniach 11 i 12 stycznia.Kto nie pojedzie bez usprawiedliwienia zostanie skreslony z listy chronionych.Bronmy swojej wolnosci i protestujmy przeciwko lamaniu prawa.Pozdrawiam Ryszard **** Tarnowskie Gory NSZZ SOLIDARNOSC”

Solidarność ma tyle wspólnego ze związkami zawodowymi pracowników co PiS z prawem i sprawiedliwością.

Piszę to nie w sprawie spędu, tylko tego co robią na zakładzie.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie