Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

M81

"Coś" próbujesz udowodnić, choć ni cholery nie wiem co...

Ale, skoro wywołałeś tych dwóch i problemy z US, to z ciekawości- Rachoń* już wyjaśnił, jak to było z etatem + B2B, które poza "próbą" obejścia danin, było niezgodne z ładem korporacyjnym w TVP?


* chyba nie tylko jego problem dotyczy...

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, M81 napisał:

Kraśko też miał z tym problem.
Może to zakaźne.

Jeżeli chodzi po wolności to raczej zadłużenie nie wynika z przestępstwa, a powodów może być mnóstwo i niech się sam Orłoś odniesie jak chce.

Wiem za to co na pewno jest łajdactwem. Włóczenie córki po sądach, bo nie chcesz się zgodzić na 200zł podwyżki alimentów, a zarabiasz 1,5mln rocznie.

Wiesz o kim piszę?

Podpowiedź- od dwóch tygodni z ust mu nie schodzi "prawo, konstytucja, wolność, zamach, dobro, zło..."

Odnośnik do komentarza

Jeleniogórskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych! Wygląda na to,że problemy podatkowe Kraśki i Orłosia biorą się z etatu Rachonia i czyichś alimentów. Robi się coraz ciekawiej.

 

Edytowane przez M81
Odnośnik do komentarza

M81

"Jeleniogórskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych! Wygląda..."

Na to, napiszę szczerze, bym nie wpadł- może zaproponuj Rachoniowi taką linię tłumaczenia przed US/ZUS/itp... Choć nie sądzę, aby uznał to za dobry pomysł...

Ale rozumiem, że "argumenty" już ci się skończyły... cóż za zaskoczenie :-(

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, karpik napisał:

Teraz przecież spłaci, a rachoń z adamczykiem będą się zadłużać. Później znowu zmiana.

Btw. Czy posiadanie długów jest dyskwalifikujące moralnie?

Jeśli tak to Polska to stara kurtwa, a jej alfons MM przez ostatnie 8 lat zadłużył ją z biliona na dwa.

Też mam kredyt, nieduży w miarę bo zarobki blisko średniej krajowej. A długi Kraski czy  dawne zarobki Lisa pokazują jak mocno mogą być zmotywowani do współpracy z nową władzą:

Tomasz Lis od 2008 do 2016 roku zarobił 21,2 mln zł, Maciej Orłoś (2013-2016) 2 mln zł, Beata Tadla (2015-2016) 833 tys. zł, Piotr Kraśko (2015-2016) 800 tys. zł a Hanna Lis (2015-2016) 450 tys. zł.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, M81 napisał:

GC9EIXdXkAAhDt2.jpg

GC820b5WIAAYGsF.jpg

Prezenter przyznaje: zaległości są, ale nie tak wysokie, jak podają media. Nie zdradza jednak, ile one ostatecznie wynoszą. – W ostatnich tygodniach dokonałem wpłat na poczet jak najszybszej spłaty zadłużenia – przekonuje Orłoś, dodając: - Jestem uczciwym podatnikiem, płacę podatki. W ubiegłym roku kilkaset tysięcy złotych

 

Jako główną przyczynę powstałego długu wymienia pandemię i lockdowny, kiedy to jego firma „na kilka miesięcy straciła możliwość zarobkowania”. - Jestem w stałym kontakcie z Urzędem Skarbowym i staram się jak najszybciej spłacić zobowiązania - kończy krótką wypowiedź dziennikarz.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza

M81

Ja nie wiem, czy to do ciebie, bo już się w klonach pogubiłem, ale kolejny dzień czekam na cytat DT, gdy ten mówi o dobrowolnym ZUS'ie...

Może to być o tyle ciekawsze, że dziś pojawiły się przecieki z projektu mówiącego, że tak dotyczy to 3 miesięcy w roku i nie za wszystkie składniki...

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Czlowieksniegu napisał:

Janko...

" ktoś insynuuje że jakiś działacz PiS nie spuścił wody w kiblu to robi się z tego new dnia. ..."

Możesz podać przykład? Może niekoniecznie problemów z higieną dnia codziennego, ale porównywalnego kalibru...

Cały czas słyszę o damskim bokserze - szukam a tu jakaś sprawa sprzed 20 lat, umorzona, brak wyroku skazującego.

Czy sekstaśma Terleckiego. 6 lat minęło i nic nie wypłynęło.

Albo twierdzenie prokuratury, że fundacja z wymuszanych opłat od pacjentów wydała 800 tys. na wycieczki lekarzy, także pana G. Błahostka prawda ?

I to "pisowskie" ( ironia) zaglądanie do łóżek ale tylko właściwych polityków.

Odnośnik do komentarza

Janko...

Jeśli chcesz rozmawiać, to... nie kłam, tak na początek sugeruję...

"Tomasz Lis od 2008 do 2016 roku zarobił 21,2 mln zł"

vs

"Na ponad 21,2 mln zł brutto opiewają rachunki wystawione przez TVP na firmę Deadline Productions za produkcję programu "Tomasz Lis. Na żywo". "

 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Czlowieksniegu napisał:

M81

Ja nie wiem, czy to do ciebie, bo już się w klonach pogubiłem, ale kolejny dzień czekam na cytat DT, gdy ten mówi o dobrowolnym ZUS'ie...

Może to być o tyle ciekawsze, że dziś pojawiły się przecieki z projektu mówiącego, że tak dotyczy to 3 miesięcy w roku i nie za wszystkie składniki...

Wygląda na to, że rok będzie teraz trwał 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Janko Muzykant napisał:

Też mam kredyt, nieduży w miarę bo zarobki blisko średniej krajowej. A długi Kraski czy  dawne zarobki Lisa pokazują jak mocno mogą być zmotywowani do współpracy z nową władzą:

Tomasz Lis od 2008 do 2016 roku zarobił 21,2 mln zł, Maciej Orłoś (2013-2016) 2 mln zł, Beata Tadla (2015-2016) 833 tys. zł, Piotr Kraśko (2015-2016) 800 tys. zł a Hanna Lis (2015-2016) 450 tys. zł.

 

Nigdy nie zrozumiem ludzi biorących kredyty. Jak mnie na coś nie stać to tego nie kupuję. Mieszkanie na kredyt to też nieporozumienie. To jest jakiś szok dla ludzi? " Kurde, mam 30 lat i nie mam mieszkania, niespodzianka"

Zamiast 30 lat kredytu, wyjechałem za młodu na 3 lata za granicę i mam teraz spokojną głowę i portfel bo nie muszę płacić cwaniakom.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Janko Muzykant napisał:

Cały czas słyszę o damskim bokserze - szukam a tu jakaś sprawa sprzed 20 lat, umorzona, brak wyroku skazującego.

 

w twoim stylu tylko wrzucam cytat

W połowie 2001 roku śledczy skierowali do sądu akt oskarżenia. Adamczyk został oskarżony o pobicie kobiety, kierowanie w jej stronę gróźb pozbawienia życia, przestępstwa na szkodę pokrzywdzonej lub jej najbliższych oraz kradzież tysiąca złotych (dziennikarz zabrał tę kwotę z jej portfela). W styczniu 2002 roku sąd warunkowo umorzył sprawę, wyznaczając Adamczykowi dwuletni okres próby i nakazując wpłatę 1,5 tys. zł na fundację Daj Szansę. W wyroku zaznaczono, że „sprawstwo i wina oskarżonego nie budzą wątpliwości i zostały potwierdzone dowodami zebranymi w sprawie”, ale Adamczyk nie był wcześniej karany, więc „istnieje pozytywna prognoza co do tego, że będzie przestrzegał porządku prawnego”. (podkreślenie moje)

Nie jest to wyrok skazujący, ale jest uznanie winy przed sąd. W sentencji wyroku nie ma przypisania winy, ale musi być jej uznanie, bo inaczej nie można by jej warunkowo umorzyć. Przy braku winy musi być uniewinnienie.

Adamczyk nie został uniewinniony

I nie lekceważyłbym , że sprawa sprzed 20 lat , inni kaci są sądzeni nawet po 70 latach

 

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Czlowieksniegu napisał:

M81

"O dobrowolnym zusie? Już zamieszczałem."

Apacz... już wtedy odpowiedziałem, że DT tam nie ma...

 

 

Słyszałem,że są w koalicji. Podobno byli jeszcze dziś rano.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Nie, to nie fake

Dość słabo świadczy to o widzach... Teraz ciekawe, czy przekaz i jego forma jest dostosowana do IQ planktonu...

Jak podpiszesz u kuriera i nie wypowiesz umowy to nawet po długim czasie możesz się niemiło zdziwić. Nie tylko finansowo.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Nie, to nie fake

Dość słabo świadczy to o widzach... Teraz ciekawe, czy przekaz i jego forma jest dostosowana do IQ planktonu...

Może zamiast do kosza , to niech te wszystkie karty odeślą na adres ojca dyrektora , on już będzie wiedział co z tym zrobić .

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, karpik napisał:

Zamiast 30 lat kredytu, wyjechałem za młodu na 3 lata za granicę i mam teraz spokojną głowę i portfel bo nie muszę płacić cwaniakom.

O jakich to prehistorycznych czasach piszesz?

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie