Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

Amerykański dziennik „New York Post” ostro o decyzjach rządu Donalda Tuska w sprawie mediów publicznych. „To zły dzień dla wolności”

„Problem mediów w Polsce właśnie eksplodował, gdy rząd sprawiał, że kanały telewizji publicznej zniknęły” – artykuł o takim tytule ukazał się na portalu „New York Post”. „To zły dzień dla wolności, kiedy rząd używa władzy państwowej do zamykania prasy w jakimkolwiek kraju. To był bardzo zły dzień dla Polski. Największą ofiarą będzie zapewne różnorodność opinii w polskich mediach” – wskazano w tekście.
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Kazik.S napisał:

Amerykański dziennik „New York Post” ostro o decyzjach rządu Donalda Tuska w sprawie mediów publicznych. „To zły dzień dla wolności”

„Problem mediów w Polsce właśnie eksplodował, gdy rząd sprawiał, że kanały telewizji publicznej zniknęły” – artykuł o takim tytule ukazał się na portalu „New York Post”. „To zły dzień dla wolności, kiedy rząd używa władzy państwowej do zamykania prasy w jakimkolwiek kraju. To był bardzo zły dzień dla Polski. Największą ofiarą będzie zapewne różnorodność opinii w polskich mediach” – wskazano w tekście.

Kanały normalnie nadają. Jedyne co się zmieniło, póki co, to wstrzymano przemysł kłamstwa, pogardy i propagandy z pasma "informacyjnego".

"Różnorodność" zachowano. To samo można dalej nieodzobaczyć na innym programie. 

Przy okazji zapomnieli, że to nie TVP będzie płacić kary, nakładane przez sądy, a już tam się zbiera górka pozwów. 

Kazik- twoje (każdego jednego pisiora)pisanie o wolności mediów jest tak egzotyczne jak tylko może być. To obraża ludzką inteligencję.

 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, karpik napisał:

Kazik- twoje (każdego jednego pisiora)pisanie o wolności mediów jest tak egzotyczne jak tylko może być. To obraża ludzką inteligencję.

żeby pisać o ludzkiej inteligencji najpierw należy nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Ja rybko nie piszę tylko wklejam odnośniki do artykułów. Mogę Ci to narysować rybeńko wtedy zrozumiesz, a może i nie.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Kazik.S napisał:

media światowe robaczku

Hipokryto skończony. Każdą możliwą instytucję międzynarodową jaka przez 8 lat trąbiła o niedemokratycznych działaniach pusdzielców mieszano z błotem i kazano się odwalić od "polskich spraw". Bezczelny typ.

W każdym tego typu artykule zaznaczają, że media były skrajnie upolitycznione. Mają zarzuty tylko co do "sposobu" a nie tego czy powinny być naprawiane. To, że mają zniknąć w formie jaka była zdecydowali obywatele 15.10

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, karpik napisał:

Hipokryto skończony. Każdą możliwą instytucję międzynarodową jaka przez 8 lat trąbiła o niedemokratycznych działaniach pusdzielców mieszano z błotem i kazano się odwalić od "polskich spraw". Bezczelny typ.

W każdym tego typu artykule zaznaczają, że media były skrajnie upolitycznione. Mają zarzuty tylko co do "sposobu" a nie tego czy powinny być naprawiane. To, że mają zniknąć w formie jaka była zdecydowali obywatele 15.10

Rybeńko o zaczątkach totalitaryzmu  piszą organizacje takie jak Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Międzynarodowe Stowarzyszenie Dziennikarzy Czy New York Post itp itd. Nie ja o tym piszę kochaniutki karpiku tylko wklejam. Napisz do nich zapewne taką płotkę usłuchają. 

Edytowane przez Kazik.S
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kazik.S napisał:

Tusk obiecywał miłość i normalność. Rybeńko mamy zaczątki totalitaryzmu o czym piszą organizacje takie jak Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Międzynarodowe Stowarzyszenie Dziennikarzy Czy New York Post itp itd. Nie ja o tym piszę kochaniutki karpiku tylko wklejam. Napisz do nich zapewne taką płotkę usłuchają. 

Nazywaj to jak chcesz. Jeżeli totalitaryzmem jest zabranie zwyrodniałej partii piss narzędzi niegodziwości i dzielenia społeczeństwa, służących tylko dla politycznych celów, to tak. Jestem za.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, karpik napisał:

Nazywaj to jak chcesz. Jeżeli totalitaryzmem jest zabranie zwyrodniałej partii piss narzędzi niegodziwości i dzielenia społeczeństwa, służących tylko dla politycznych celów, to tak. Jestem za.

Z przyjemnością przyjmę twoją koszulkę KONSTYTUCJA, już ci nie jest potrzebna śledziku

Edytowane przez Kazik.S
Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie