Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Tyr napisał:

Zamiast się tu podniecać chłopakiem i robić coming out-a zainteresuj się lepiej co ci szykują kolaboranci i unia...

Pogubiłem się w waszym bezmózgowiu.

Z twoich wpisów wynika, że sam kwiat partii piss, pojechał właśnie na 5 lat brać pieniądze od tych z którymi kolaboruje nasz obecny rząd na niekorzyść Polski i od tych którzy kolaborują z putinem. 

Hipokryzja, złodziejstwo i zdrada- w skrócie- piss.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janko Muzykant napisał:

Pan ma juz trochę nieaktualne dane na temat kto rządzi w Polsce😉

Sugerujesz że kolaborantami są ci którzy aktualnie rządzą bez względu na to kim są? Ciekawe. Dla mnie ktoś kto kumpluje się z politykami popierajacymi putina jest kolaborantem bez względu na to czy rządzi czy też już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Onet:

Rosyjska ofensywa w Charkowie nie tylko utknęła w martwym punkcie. Okazuje się, że siły Kijowa odnoszą na tym odcinku coraz większe sukcesy. Grupa 400 żołnierzy Kremla została okrążona przez Ukraińców w Wołczańsku. Rosjanie, którzy wcześniej podbili lokalne zakłady, są odcięci od tylnych jednostek. Próby przełamania oblężenia zakończyły się niepowodzeniem. W dodatku ukraińska armia zaczęła bombardować teren fabryki, a z powodu ciągłego ostrzału część rosyjskich żołnierzy postanowiła się poddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, MarekA napisał:

Sugerujesz że kolaborantami są ci którzy aktualnie rządzą bez względu na to kim są? Ciekawe. Dla mnie ktoś kto kumpluje się z politykami popierajacymi putina jest kolaborantem bez względu na to czy rządzi czy też już nie.

Nie sugeruję.

Mam ubaw z tego nagłego, liczonego w godzinach zwrotu narracji w sprawie białoruskiej granicy polityków KO i mediów.

I analogicznie nagła prorosyjskosć PiS i antyrosyjskość PO ... czy że CPK popierają Rosjanie... miliard na zaporę to wał, a 10 mld to już super...  no nie mogę dalej wymieniać bo opluje monitor.

I ta powaga z jaką niektórzy ( nie Pan) powielają nowy przekaz. Doris to miała super pamięć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janko Muzykant napisał:

Mam ubaw z tego nagłego, liczonego w godzinach zwrotu narracji w sprawie białoruskiej granicy polityków KO i mediów.

I analogicznie nagła prorosyjskosć PiS i antyrosyjskość PO ... czy że CPK popierają Rosjanie... miliard na zaporę to wał, a 10 mld to już super...  no nie mogę dalej wymieniać bo opluje monitor.

Trwanie przy korycie to trudna, pełna poświęceń służba dla Ojczyzny 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. Jak się marzy rosyjski świat.

"Tak wygląda najbardziej na północ wysunięte miasto Rosji, Norylsk. Mieszka tam około 150 tysięcy ludzi.

Gdyby Putin nie zainwestował wszystkich swoich pieniędzy w wojnę z Ukrainą, Norylsk mógłby być nowoczesnym i wygodnym miastem. Wytwarza 35% światowego palladu , który jest droższy od złota."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Oj. Jak się marzy rosyjski świat.

"Tak wygląda najbardziej na północ wysunięte miasto Rosji, Norylsk. Mieszka tam około 150 tysięcy ludzi.

Gdyby Putin nie zainwestował wszystkich swoich pieniędzy w wojnę z Ukrainą, Norylsk mógłby być nowoczesnym i wygodnym miastem. Wytwarza 35% światowego palladu , który jest droższy od złota."

złoto próba 999,9 - 290zł/gr

pallad próba 999,5 - 88zł/gr

Załamanie na rynku palladu(który Rosja w dużym stopniu kontroluje) to kolejny z sukcesów Putina w tej wojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie