Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Tyr napisał:

Bardzo dobry cytat na podsumowanie twoich wpisów i twoich towarzyszy po linii partyjnej. Sprawdź zawsze w słowniku znaczenie słów które używasz...A o kompetencjach tego rządu nie wspominaj, bo ludzie sobie monitory poplują ze śmiechu... 

Tyr twoja głupota nie zwalnia cię od myślenia.

Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś (ja spotkałem Tyra i M81) , dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cypis napisał:

Tyr twoja głupota nie zwalnia cię od myślenia.

Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś (ja spotkałem Tyra i M81) , dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna.
 

Cypisek... ty se daj spokój z tym ściekowym językiem... jak nie umiesz rozmawiać idź do piaskownicy.... 

Ach i jescze jedno... kup se podnośnik i wykminiaj na granice z białoruskim... może w koṅcu cie zgarną.... i Pizzy nie zapomij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szanowne pissdzielstwo, które ma wciskane w głupi łeb od 10 lat inwazję nachodźców jest zdolne do minutowej refleksji i pokazanie gdzie są ci "migranci". Żaden, nawet najgłupszy nie chce mieszkać w Polsce. Przez granice przedostało się już dziesiątki tysięcy i wyjechało stąd jeszcze szybciej. Jesteśmy co najwyżej krajem tranzytowym i unijne "nakazy" tego nie zmienią. Choćby przysłano ich tu w więziennych autokarach, to minutę po wyjściu z niego będzie kombinował jak uciec. Wolałby odsyłkę do ojczyzny i kolejną próbę szmuglu do Europy zachodniej.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Czy szanowne pissdzielstwo, które ma wciskane w głupi łeb od 10 lat inwazję nachodźców jest zdolne do minutowej refleksji i pokazanie gdzie są ci "migranci". Żaden, nawet najgłupszy nie chce mieszkać w Polsce. Przez granice przedostało się już dziesiątki tysięcy i wyjechało stąd jeszcze szybciej. Jesteśmy co najwyżej krajem tranzytowym i unijne "nakazy" tego nie zmienią. Choćby przysłano ich tu w więziennych autokarach, to minutę po wyjściu z niego będzie kombinował jak uciec. Wolałby odsyłkę do ojczyzny i kolejną próbę szmuglu do Europy zachodniej.

I właśnie o to chodzi... cymbale... chciałeś do unji? To masz białoruska i ruska jest zewnętrzną... to się martw.... ty masz jako graniczny zabezpieczać.... arab i hindus do polski nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Der Panzerfahrer napisał:

I właśnie o to chodzi... cymbale... chciałeś do unji? To masz białoruska i ruska jest zewnętrzną... to się martw.... ty masz jako graniczny zabezpieczać.... arab i hindus do polski nie chce

Już to przerabialiśmy. Piłeś. Nie pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj se na luz.... ty ich tu nie łapiesz.... ja niestety tak... a donek podpisał że .ożna ich tobie odesłać.... i tak zrobie... a ty i tobie podobni zapłacą 20000€ od ryja.... powodzenia pacanie... dla mnie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczyk...gieńiusiu ... zbieraj.... 20. 000 eur  za nieprzyjętego... Za Ukraińców  dawali 320,00 eur.  Wypchną nam odpadki a Niemce są dalej w rozkroku czy dilować gazem z rosji, czy zbożem z Ukrainy i mięsem z Ameryki południowej. Tak czy siak niemce widzą cię jako odbiorcę ich towarów i specjalistę od szparagów, bo nachodźcy praca nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tyr napisał:

Leszczyk...gieńiusiu ... zbieraj.... 20. 000 eur  za nieprzyjętego... Za Ukraińców  dawali 320,00 eur.  Wypchną nam odpadki a Niemce są dalej w rozkroku czy dilować gazem z rosji, czy zbożem z Ukrainy i mięsem z Ameryki południowej. Tak czy siak niemce widzą cię jako odbiorcę ich towarów i specjalistę od szparagów, bo nachodźcy praca nie interesuje

2 lata kary na 1000000 euro dziennie. To 50 uchodźców/ dzień- 36500 przez 2 lata, opłaconych z twoich pieniędzy z winy ruskich agentów z piss. To cię nie razi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Der Panzerfahrer napisał:

Czekaj.... to dopiero początek.... nawet ci się o tym nie śniło.... ruski wie co robi... wychyliłeś kiedy nos poza swoją norkę

Jestem od 5 lat w WOT. Co się dzieje na granicach i u ruskich wiem po wielokroć lepiej od pijanej, pissowskiej onucy.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karpik napisał:

Jestem od 5 lat w WOT. Co się dzieje na granicach i u ruskich wiem po wielokroć lepiej od pijanej, pissowskiej onucy.

Hamuj się.... i to żwirem... i swojego podłego ryja se mną nie wycieraj.... a w tym volkssturmie se możesz siedzieć.... nie zaimponujesz mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy patrzę na podobne sceny, trudno oprzeć się wrażeniu,że potrzebna jest współczesna wersja Korpusu Ochrony Pogranicza.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Der Panzerfahrer napisał:

Hamuj się.... i to żwirem... i swojego podłego ryja se mną nie wycieraj.... a w tym volkssturmie se możesz siedzieć.... nie zaimponujesz mi

Ty myślisz z przerwami?🤣 Przekomiczna sprawa 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, M81 napisał:

Kiedy patrzę na podobne sceny, trudno oprzeć się wrażeniu,że potrzebna jest współczesna wersja Korpusu Ochrony Pogranicza.
 

 

Tu się z Tobą zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Ty myślisz z przerwami?🤣 Przekomiczna sprawa 🤣

Baw się dobrze w twoim małpim cyrku.... a o rzeczywistości nie masz zielonego pojęcia.... namiot se w lesie ustaw i robaków pojedz w tym swoim wot....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Der Panzerfahrer napisał:

Baw się dobrze w twoim małpim cyrku.... a o rzeczywistości nie masz zielonego pojęcia.... namiot se w lesie ustaw i robaków pojedz w tym swoim wot....

Ile już donosów dziś napisałeś do Śnieżnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Tyra , M81 i Der Panzerfahrer pasuje jak ulał aforyzm

Głupiec zawsze znajdzie jeszcze głupszego, który go podziwia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, M81 napisał:

To świadczy o tym, że sito przy kwalifikacji do WOT powinno być gęstsze.

Jeżeli nie ja to kto?🤣

Za rok kończę 40 lat. Mimo to mam lepsze wyniki na sprawnościowych i ocenianych zagadnieniach niż większość przychodzących tam 20- latków. Przeszedłem psychotesty wstępne i te cykliczne chyba też zdaje, jeżeli jeszcze mnie nie wywalili. 

Jedynym zarzutem jest to, że nie mogę zdzierżyć pissowskich złodziei?

Mentalność członka i wyznawcy piss? Mierny i złodziej ale wierny partii lepszy niż kiedykolwiek?

Ps. Co do filmiku powyżej. Krótko- nie wierzcie zbytnio własnym oczom i uszom, oglądając takie filmy. Tak jak napisał kirus wyżej - będzie takich coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie