Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

btw- ktoś mi wytłumaczy, o co chodzi w tym wzmożeniem?

GLN9A3eWkAEHegc.jpg

A bo to wicie panie dzieju, jak się lata to nielicznym zmiana ciśnienia walnie w dekiel, a przytłaczającej większości nie walnie. Tutaj walnęło.*

 

____________________________

* Włodzimierz Skalik to wybitny pilot sportowy. Znałem gościa, gdy był normalny i latał na mistrzostwo świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bodziu000000 napisał:

Takiemu turańskiemu bydłu, jak z tego postu, albo z tego – nikt i nic nie przetłumaczy, żeby nawet temu bydłu robić plakaty z rozchlapanymi na „specjalnej operacji wojskowej” mózgami tej dziczy. To jest bydło z setek takich zapyziałych, odrealnionych wioch nie z tego świata, jak powyżej podlinkowane. To bydło za perspektywę talonu na Ładę pójdzie zabijać, kraść, gwałcić i kastrować jeńców, jak już wszyscy wiemy, a jak nam się nieopatrznie wydawało, że to się u tego bydła skończyło w 1945. Temu bydłu nawet znajomi – którzy już stracili na tej wojnie swoich ojców i mężów – nie przetłumaczą, że państwowy oszukańczy „talon na Ładę” za poległego członka rodziny na finał okazuje się być workiem cebuli i butelką oleju, a w wersji premium dodatkowym workiem ziemniaków.

Ktoś przecież na tej wojnie popełnia te wszystkie zbrodnie. Ktoś przecież zgwałcił ośmiomiesięczną i dziewięciomiesięczną dziewczynkę – obie nie przeżyły wraz z rodzicami. Ktoś przecież wkładał ukraińskim cywilom i jeńcom lutownice do odbytu. To jest właśnie to bydło i żadne takie zdjęcia, jak z powyższego postu tego bydła nie powstrzymają.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rosji spadła Ch-101. Jak widać na foto - ładunek bojowy (środkowa część) ostał się w całości, nie eksplodował przy upadku. 

Małe to, co? W las jak wpadnie, to poleży i wcale nie musi wybuchać, nawet jeśli głowica bojowa. No ciekaw jestem czy w Sojnicy czy obok w Bukowcu to leży, bo w oficjalny komunikat z wieczora 29.12.2023 nie wierzę ;)

M.

 

IMG_20240416_072706_726.jpg

IMG_20240416_072709_438.jpg

IMG_20240416_072712_325.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

[.....] [...]

Polecam lekturę zaproszonych kanalii... także prelegentów...

 

GLJjPEPWQAED8fi.jpg

PS Szukałem, może nieudolnie, ale nic nie znalazłem o sponsorze,  na oficjalnych stronach organizatora...

Poza tym, że o sponsorów można zapytać grupę Radius radośnie działającą w Polsce pod ochroną maciarewicza to przed chwilą była informacja, że bilet wstępu na zjazd tych mętów kosztuje 20 tys. €.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Poza tym, że o sponsorów można zapytać grupę Radius radośnie działającą w Polsce pod ochroną maciarewicza to przed chwilą była informacja, że bilet wstępu na zjazd tych mętów kosztuje 20 tys. €.

Jak pisałem wczoraj, na szczęście Belgowie zorientowali się kto to i pogonili na zbity pysk 😁👍

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał:

Poza tym, że o sponsorów można zapytać grupę Radius radośnie działającą w Polsce pod ochroną maciarewicza to przed chwilą była informacja, że bilet wstępu na zjazd tych mętów kosztuje 20 tys. €.

Tzw. selekcja, żeby przychodzili świadomi i z możliwościami. Wstęp - 20 kafli, a po wyjściu na konto wpływa pierwszy przelew na 100 tysi z kremla, wraz z życzeniami udanej współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał:

Mrzonki, ale ja byłbym za. Mam we dupie co powie i czym będzie straszyć dzicz, a jeszcze głębiej tych co w Polsce leją po nogawkach ze strachu, że "wciągną Polskę do wojny". Ochrona polskiego nieba powinna zaczynać się na Ukrainie. Dosadnie pokazał to przykład ostatniego ataku irańskiego na Izrael. Do granicy na dolecieć nic lub znikoma ilość.

  • Tak trzymać 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie