Cypis Napisano 10 Lipiec 2023 Napisano 10 Lipiec 2023 W dniu 8.07.2023 o 21:21, bodziu000000 napisał: Czyżby kolejna dostawa dla Ukrainy
Czlowieksniegu Napisano 10 Lipiec 2023 Autor Napisano 10 Lipiec 2023 W pierwszych miesiącach 2023 r. do Polski wjechało aż 600 razy więcej ukraińskiej pszenicy niż rok wcześniej. "W ciągu roku import zbóż do Polski potroił się - z 1,1 mln ton w 2021 r. do 3,2 mln ton w 2022 r., a największy wzrost dotyczy pszenicy i kukurydzy, której w ubiegłym roku sprowadziliśmy ponad 2 mln ton" - podaje "Rzeczpospolita", powołując się na dane Ministerstwa Finansów i Krajowej Administracji Skarbowej.
Czlowieksniegu Napisano 10 Lipiec 2023 Autor Napisano 10 Lipiec 2023 bjar- wiem, wiem... za moment się osoby o nienachalnej inteligencji i/lub trolle zlecą... PS Osobiście znam kilku "rolników", którzy na setkach hektarów zboża czy rzepak uprawiają... W cudzysłowie, bo nijak nie pasują powierzchnią, sprzętem, śp dochodami do stereotypowego chłopa...
karpik Napisano 10 Lipiec 2023 Napisano 10 Lipiec 2023 Słaby granat, albo twardy łeb. VID_20230710_135457_102.mp4
Rekomendowane odpowiedzi