Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
59 minut temu, Cypis napisał:

bo ma covid

Naprawdę 🤔

Zbigniew Rau, odpowiedział: „To ważne spotkanie, ale ja dzisiaj jestem w Warszawie. Powodów tego jest wiele, także, ale przede wszystkim to wynika z tego, że w polityce, także bilateralnej, między różnymi państwami mamy okres koniunktury i dekoniunktury. Obecnie, jeśli chodzi o stosunki między Polską a Ukrainą, wchodzimy w okres dekoniunktury i moja absencja po części jest tego wyrazem” – mówił szef MSZ.

Poza tym w niedzielę nie był chory żeby wziąć udział w katowickim spędzie tłustych kotów

Napisano
2 godziny temu, bodziu000000 napisał:

Poza tym w niedzielę nie był chory żeby wziąć udział w katowickim spędzie tłustych kotów

Bo pewnie ma w dupie te pizdowskie śmieci i ma w dupie czy ich zarazi czy nie. A kolegów z UE i Ukrainy szanuje i ich nie chciał zarazić

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie