bjar_1 Napisano 3 Październik 2023 Napisano 3 Październik 2023 Teraz, Cypis napisał: bo ma covid To nie zaszczepił się 7 dawkami? Jego koledzy z (nie)rządu tak polecali...
bodziu000000 Napisano 3 Październik 2023 Napisano 3 Październik 2023 59 minut temu, Cypis napisał: bo ma covid Naprawdę Zbigniew Rau, odpowiedział: „To ważne spotkanie, ale ja dzisiaj jestem w Warszawie. Powodów tego jest wiele, także, ale przede wszystkim to wynika z tego, że w polityce, także bilateralnej, między różnymi państwami mamy okres koniunktury i dekoniunktury. Obecnie, jeśli chodzi o stosunki między Polską a Ukrainą, wchodzimy w okres dekoniunktury i moja absencja po części jest tego wyrazem” – mówił szef MSZ. Poza tym w niedzielę nie był chory żeby wziąć udział w katowickim spędzie tłustych kotów
bodziu000000 Napisano 3 Październik 2023 Napisano 3 Październik 2023 Pewnie jojo doradzał im jak kręcić filmy
Cypis Napisano 3 Październik 2023 Napisano 3 Październik 2023 2 godziny temu, bodziu000000 napisał: Poza tym w niedzielę nie był chory żeby wziąć udział w katowickim spędzie tłustych kotów Bo pewnie ma w dupie te pizdowskie śmieci i ma w dupie czy ich zarazi czy nie. A kolegów z UE i Ukrainy szanuje i ich nie chciał zarazić
Cypis Napisano 3 Październik 2023 Napisano 3 Październik 2023 Przeciwpiechotna modernizacja pocisków RPG-7
M81 Napisano 4 Październik 2023 Napisano 4 Październik 2023 Brawa dla prezydenta Zełenskiego! Czy nadal powinniśmy pomagać Ukraińcom? Polacy odpowiedzieli w sondażu (msn.com)
Rekomendowane odpowiedzi