Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
4 minuty temu, bjar_1 napisał:

Za młody jestem na milicję, ale może ty? Nie zdziwił bym się.

Kazik.S to pewnie nadal do ORMO należy 

Napisano
27 minut temu, Cypis napisał:

Takie tam , bardziej wygląda na zabawę w polowanie

Nieźle zarobił ten pierwszy, aż mu płyta z kamizelki wypadła. I jeszcze się po tym ruszał. 🤔

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie