Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

W temacie niszczenia dronów , dobrze że PISd  nie jest już u władzy , bo płaszczak pewnie za grube miliony mógłby kupić palestyński system antydronowy (znaczy proce na kamienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Zmiana terminu dostawy F-16 dla Ukrainy. „Przepraszam”

Premierka Danii Mette Fredriksen ujawniła, kiedy spodziewać się można wysyłki F-16 dla ukraińskiej armii. Z początkowych doniesień wynikało, że nastąpi to już wkrótce, bo w czerwcu 2024 r. Teraz jednak okazuje się, że cały proces przekazania sprzętu Ukraińcom wydłuży się do „kilku miesięcy”.

Moim zdaniem to kolejny krok dezinformacji , ja myślę , że jednak to będzie czerwiec , szczególnie , że Zełeński kilka razy mówił o dacie 13-14 czerwca (już nie pamiętam który dzień) jako o dniu ważnego przełomu.

Np. przy pomocy F-16 (jako atakujących lub osłaniających) atak na Most Krymski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Cypis napisał:

Moim zdaniem to kolejny krok dezinformacji , ja myślę , że jednak to będzie czerwiec , szczególnie , że Zełeński kilka razy mówił o dacie 13-14 czerwca (już nie pamiętam który dzień) jako o dniu ważnego przełomu.

No kto wie, kto wie? Może i tak. To w końcu wojna maskirowek zgodnych z podstawowym porzekadłem wywiadu - „Sprawy nigdy nie są takie, na jakie wyglądają”.

Jak dla mnie maskirowką są te przymiarki NATO, żeby zrobić firewalla opl na granicy NATO i Ukrainy przeciwko ruskim dronom i cruise'om. Moim zdaniem za tym kryje się coś innego, a niezwykle praktycznego i dla Ukrainy i dla państw na zachodniej granicy Ukrainy.

1 godzinę temu, Cypis napisał:

Np. przy pomocy F-16 (jako atakujących lub osłaniających) atak na Most Krymski

To będzie dla F-16 niezwykle trudne, jeśli w ogóle wykonalne. Kiedyś już o tym pisałem. Aczkolwiek wszystko zależy od tego, jakie (jeśli w ogóle) pociski manewrujące do F-16 dostaliby Ukraińcy.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, bjar_1 napisał:

Pewnie rozkradli i na lewo puścili łopaty, drewno czy cement ;)

Jesteś nie-szanowny panie zwykły cymbał i ignorant! Za taki tekst byś tutaj dostał po pysku i pucował latryny!

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie