Czlowieksniegu Napisano 22 Maj 2023 Napisano 22 Maj 2023 Mocno pokojowe przejęcie- nawet za bardzo ich na muszkach nikt nie pilnował przy rozbieraniu... A bardziej serio- widać, że muzycy są jednak zdecydowanie lepiej wyposażeni, niż ochotnicy czy inni rezerwiści w ACz... kamizelka wygląda na porządną, ochrona na łokcie, kolana..
bjar_1 Napisano 22 Maj 2023 Napisano 22 Maj 2023 Niech skurwysyny choć w maleńkiej części poczują, co to wojna. 1
bodziu000000 Napisano 22 Maj 2023 Napisano 22 Maj 2023 (edytowane) Edytowane 22 Maj 2023 przez bodziu000000
bodziu000000 Napisano 22 Maj 2023 Napisano 22 Maj 2023 (edytowane) Ale się posrali ze strachu Edytowane 22 Maj 2023 przez bodziu000000
Czlowieksniegu Napisano 22 Maj 2023 Napisano 22 Maj 2023 bjar- wydawać by się mogło, że nawet Putin i jego orki nie są aż tak głupie, aby -naście kilometrów od grany z zaatakowaną Ukrainą A trzymać... Choć z drugiej strony, np., kopanie okopów w okolicy Czarnobyla pozwala wierzyć w mocne ograniczenia umysłowe na wszystkich szczeblach...
bjar_1 Napisano 22 Maj 2023 Napisano 22 Maj 2023 Człowieku to mózgi sprane wóda od pokoleń i chów wsobny, wszystko w tej kacaperii możliwe. Ja jestem w szoku jaki jest tam stopień obsrania, wlazło 50 osób z 1 czołgiem i czterema sampancami i takie cuda.
karpik Napisano 22 Maj 2023 Autor Napisano 22 Maj 2023 (edytowane) Stare i chyba było ale zawsze to boom. Эффектная детонация склада боеприпасов 56-го десантно-штурмового полка 7-й десантно-штурмовой дивизии ВС РФ на аэродроме Чернобаевка под Херсоном. Российский военнослужащий Егор Гузенко сегодня выложил на своём телеграм-канале эффектное видео взрыва склада боеприпасов полка, в котором он проходит службу. Точная дата не указана, в сообщении говорится, что это лето 2022-го года. Вероятная причина уничтожения склада - удар ракетной системы М142 HIMARS ВС Украины. VID_20230522_192211_134.mp4 Edytowane 22 Maj 2023 przez karpik 1
bodziu000000 Napisano 22 Maj 2023 Napisano 22 Maj 2023 (edytowane) Edytowane 22 Maj 2023 przez bodziu000000
Czlowieksniegu Napisano 22 Maj 2023 Napisano 22 Maj 2023 "Jedyną siłą napędową polityki w totalitarnym kraju jest zawsze uzbrojony ruch partyzancki. Ukraina z zainteresowaniem obserwuje wydarzenia w regionie Biełgorodu w Rosji i bada sytuację, ale nie ma z tym nic wspólnego. Jak wiadomo, czołgi są sprzedawane w każdym rosyjskim sklepie wojskowym, a podziemne grupy partyzanckie składają się z obywateli Rosji" - przekazał Mychajło Podolak, doradca prezydenta Ukrainy na Twitterze.
Rekomendowane odpowiedzi