Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

"Резервов у рф для реагирования на военные кризисы нет — все военнослужащие мертвы, ранены или в Украине. рф абсолютно не защищена", - Легион "Свобода России"

Легион и РДК продолжают освободительную операцию в Белгородской области

В Кремле признали, что не контролируют часть Белгородщины и начинают переброску войск из Украины на свою территорию

IMG_20230523_141055_625.jpg

IMG_20230523_141056_374.jpg

IMG_20230523_141055_500.jpg

IMG_20230523_141055_929.jpg

Napisano
58 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

- Wysiłki wojskowe Ukrainy są skazane na niepowodzenie, a wysyłanie dalszej pomocy doprowadzi tylko do większej liczby ofiar - mówił Viktor Orban, oceniając, że Ukraina nie wygra wojny.

 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-05-23/ukraine-can-t-win-war-against-russia-hungarian-premier-says#xj4y7vzkg?leadSource=uverify wall

To jakiś konkurs na najgłupszy tekst debila? Wchodzę.

"Stany Zjednoczone muszą zrekompensować Federacji Rosyjskiej zniszczenie Bachmutu, Mariupola i „mnóstwa innych miejsc” – powiedział Miedwiediew."

Napisano

Za Onet:

Stosunki pomiędzy Budapesztem a Sztokholmem muszą ulec poprawie, zanim Szwecja zostanie przyjęta do NATO - oświadczył we wtorek premier Węgier Viktor Orban, uczestniczący w forum ekonomicznym w Katarze. "Stosunki polityczne pomiędzy Węgrami a Szwecją są bardzo złe" – stwierdził Orban, cytowany przez agencję Reutera. "Nie chcemy wnosić konfliktów do Sojuszu" – dodał.

No to może złożyć wniosek o usunięciu Węgier z NATO aby nie było konfliktów w sojuszu 🤣

Napisano

Две российские 152-мм самоходные гаубицы 2С19 "Мста-С, имитировавшие паровозик, были уничтожены высокоточными снарядами M982 Excalibur 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie