bjar_1 Napisano 12 Czerwiec 2023 Napisano 12 Czerwiec 2023 Nic to nie zmienia w mojej miłości do nich :D
MarekA Napisano 12 Czerwiec 2023 Napisano 12 Czerwiec 2023 (edytowane) Gdzieś w rejonie Bachmutu https://twitter.com/i/status/1668279545697296394 Edytowane 12 Czerwiec 2023 przez MarekA
karpik Napisano 12 Czerwiec 2023 Autor Napisano 12 Czerwiec 2023 Podobno strzelanie do swoich wycofujących się kacapów. VID_20230612_213047_373.mp4 1 1
karpik Napisano 12 Czerwiec 2023 Autor Napisano 12 Czerwiec 2023 Окупанти покидають позиції під час наступальної операції бійців 2-го штурмбату 3 ОШБр VID_20230612_213427_271.mp4
karpik Napisano 12 Czerwiec 2023 Autor Napisano 12 Czerwiec 2023 (edytowane) Ruska blać odpoczywająca. Edytowane 12 Czerwiec 2023 przez karpik
karpik Napisano 12 Czerwiec 2023 Autor Napisano 12 Czerwiec 2023 Працює 109 окремий гірсько-штурмовий батальйон 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Ювелірна робота знищення ворожого квадроцикла з операторами аеророзвідки. VID_20230612_214556_484.mp4
karpik Napisano 12 Czerwiec 2023 Autor Napisano 12 Czerwiec 2023 Lancet w piach. VID_20230612_215140_848.mp4 1
karpik Napisano 12 Czerwiec 2023 Autor Napisano 12 Czerwiec 2023 Dima czymś zaraża? VID_20230612_225324_336.mp4 1
karpik Napisano 12 Czerwiec 2023 Autor Napisano 12 Czerwiec 2023 ️Ликвидирован начальник штаба 35 общевойсковой армии рф генерал - майор Сергей Горячев. 3
bodziu000000 Napisano 13 Czerwiec 2023 Napisano 13 Czerwiec 2023 9 godzin temu, karpik napisał: ️Ликвидирован начальник штаба 35 общевойсковой армии рф генерал - майор Сергей Горячев.
karpik Napisano 13 Czerwiec 2023 Autor Napisano 13 Czerwiec 2023 47 minut temu, Tailor napisał: Nic dziwnego. Przez piss, w dwa lata Polacy zubożeli o połowę, więc to i tak dobry wynik. В Санкт-Петербурге большой пожар. Горит производственное здание в районе станции метро "Купчино". VID_20230613_100400_872.mp4
karpik Napisano 13 Czerwiec 2023 Autor Napisano 13 Czerwiec 2023 Нефтебаза в Краснодаре перегрелась. VID_20230613_100734_255.mp4
karpik Napisano 13 Czerwiec 2023 Autor Napisano 13 Czerwiec 2023 Chwała ros...... VID_20230613_101139_222.mp4 2 3
Kazik.S Napisano 13 Czerwiec 2023 Napisano 13 Czerwiec 2023 (edytowane) 25 minut temu, karpik napisał: Nic dziwnego. Przez piss, w dwa lata Polacy zubożeli o połowę, więc to i tak dobry wynik. Znowu debilna polityka? idź na jakiś wiec, wyżyj się, a tutaj daruj sobie. Edytowane 13 Czerwiec 2023 przez Kazik.S
karpik Napisano 13 Czerwiec 2023 Autor Napisano 13 Czerwiec 2023 Godzinę temu, Kazik.S napisał: Znowu debilna polityka? idź na jakiś wiec, wyżyj się, a tutaj daruj sobie. To ja się mogę spytać co mają te dane do wojny? Ukraińcy brali 500 i przed wojną. Nie jest zaskoczeniem, że tailor cały czas tu wrzuca tego typu "rewelacje". Nawet jak pisdzielce chcą to bardzo ukryć (bo teraz z czysto politycznych względów się im to nie opłaca), to i tak widać i czuć, że wyborcom piss żal dupę ściska- to taki typ człowieka. Btw. Polityka nie jest debilna z definicji. Debilna jest teraz, przez piss, szczujnie i takich jak ty. 1 1
Kazik.S Napisano 13 Czerwiec 2023 Napisano 13 Czerwiec 2023 5 minut temu, karpik napisał: To ja się mogę spytać co mają te dane do wojny? Ukraińcy brali 500 i przed wojną. Nie jest zaskoczeniem, że tailor cały czas tu wrzuca tego typu "rewelacje". Nawet jak pisdzielce chcą to bardzo ukryć (bo teraz z czysto politycznych względów się im to nie opłaca), to i tak widać i czuć, że wyborcom piss żal dupę ściska- to taki typ człowieka. Btw. Polityka nie jest debilna z definicji. Debilna jest teraz, przez piss, szczujnie i takich jak ty. Była tutaj ostatnio dyskusja o trollach odreagowujących polityczne frustracje. Idź na spacer, weź jakikolwiek transparent i drzyj ryja ile chcesz. Tutaj nie jest forum polityczne tylko o wojnie na Ukrainie. Ps. Jak używasz wulgaryzmów w stylu "pisdzielce" to nie dziw się, że ktoś określi Ciebie jako POsrańca i POjeba. 1 1
Tailor Napisano 13 Czerwiec 2023 Napisano 13 Czerwiec 2023 19 minut temu, karpik napisał: To ja się mogę spytać co mają te dane do wojny? Ukraińcy brali 500 i przed wojną. Nie jest zaskoczeniem, że tailor cały czas tu wrzuca tego typu "rewelacje". Nawet jak pisdzielce chcą to bardzo ukryć (bo teraz z czysto politycznych względów się im to nie opłaca), to i tak widać i czuć, że wyborcom piss żal dupę ściska- to taki typ człowieka. Btw. Polityka nie jest debilna z definicji. Debilna jest teraz, przez piss, szczujnie i takich jak ty. 1
Cronos Napisano 13 Czerwiec 2023 Napisano 13 Czerwiec 2023 Kyrie elejion!! Dawno nie wchodziłem na to forum, ale w życiu nie spodziewał bym się, że rozprzestrzeniła się tu taka kacapska propaganda (wśród niektórych). Smutek. Żegnam forumowiczów.
Der Panzerfahrer Napisano 13 Czerwiec 2023 Napisano 13 Czerwiec 2023 43 minuty temu, Cronos napisał: Kyrie elejion!! Dawno nie wchodziłem na to forum, ale w życiu nie spodziewał bym się, że rozprzestrzeniła się tu taka kacapska propaganda (wśród niektórych). Smutek. Żegnam forumowiczów. Moje słowa....
Rekomendowane odpowiedzi