Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, bodziu000000 napisał:

 

 

My zostawimy Ci wybór, nie będziemy Ci zaglądać do lodówki i gara, nie będzie likwidacji chowu zwierząt i przymusu żarcia pasty z robaków w cenie 2,5 za kg importowanej oczywiści z Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, takafura napisał:

My zostawimy Ci wybór, nie będziemy Ci zaglądać do lodówki i gara, nie będzie likwidacji chowu zwierząt i przymusu żarcia pasty z robaków w cenie 2,5 za kg importowanej oczywiści z Chin.

Taaa, "My" zostawicie wybór - w pustej lodówce i rzeczywiście nie będziecie zaglądać do niej i do naszego gara ( równie pustego) .

Drogi artysto słowa pustego , zapodaj jakiś link , info gdzie można kupić tą pastę z robali po 2,5 za kg. Dla mnie i dla kolegi pytam... jesteśmy zainteresowani bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szutnik napisał:

Taaa, "My" zostawicie wybór - w pustej lodówce i rzeczywiście nie będziecie zaglądać do niej i do naszego gara ( równie pustego) .

Drogi artysto słowa pustego , zapodaj jakiś link , info gdzie można kupić tą pastę z robali po 2,5 za kg. Dla mnie i dla kolegi pytam... jesteśmy zainteresowani bardzo...

Nie gorączkuj się tak.

Jeszcze niedawno snułeś wizje końca świata z powodu ograniczeń w handlu i zamknięcia marketów w co drugą niedzielę. Teraz nagle wizja pustych lodówek. Czyżby bezrobocie wzrosło do tego z 2015 roku ? Czy może tak się sytuacja gospodarcza pogorszyła że agencje obniżają na łeb na szyje ratingi dla Polski ? Nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, takafura napisał:

Jeszcze niedawno snułeś wizje końca świata z powodu ograniczeń w handlu i zamknięcia marketów w co drugą niedzielę. 

Łżesz obywatelu . I możesz mnie zacytować , gdzie tak napisałem ? Inaczej będę mógł z czystym sumieniem nazywać Cię łgarzem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, takafura napisał:

Teraz nagle wizja pustych lodówek. Czyżby bezrobocie wzrosło do tego z 2015 roku ? Czy może tak się sytuacja gospodarcza pogorszyła że agencje obniżają na łeb na szyje ratingi dla Polski ? Nie ?

W odróżnieniu od Ciebie posiadam pewne zasoby empatii i widzę , jak żyją emeryci i renciści - do niedawna elektorzy Pis'u . Kilka miesięcy mnie tutaj nie było , bo organizowałem im węgiel , a głównie tańszy transport , żeby nie powymarzali. Wiem ile płacili i jak wielkie to były dla nich sumy. Rozbuchane wydatki i marnowanie publicznych pieniędzy można latami ukrywać , pokrywać z podwyżek podatków, ZUS'u czy nawet mandatów czy lichwiarskich marż państwowo-Pisowskich koncernów. Ale i to się kiedyś kończy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, szutnik napisał:

Łżesz obywatelu . I możesz mnie zacytować , gdzie tak napisałem ? Inaczej będę mógł z czystym sumieniem nazywać Cię łgarzem .

I tak w każdym poście obrażasz więc mi to lotto czy będziesz to robił  z czystym czy brudnym...

17 minut temu, szutnik napisał:

W odróżnieniu od Ciebie posiadam pewne zasoby empatii i widzę , jak żyją emeryci i renciści - do niedawna elektorzy Pis'u . Kilka miesięcy mnie tutaj nie było , bo organizowałem im węgiel , a głównie tańszy transport , żeby nie powymarzali. Wiem ile płacili i jak wielkie to były dla nich sumy.

To się emeryci w Warszawie ucieszą z planów Trzaskowskiego. Na pewno im ułatwi życie pozbycie się spalinowego samochodu i zakup Tesli za 250 000 zł.  Zrezygnują ze schabowych bo mięso będzie po 500 zł za kg lub będzie zakaz sprzedaży - bo jak inaczej wyegzekwuje się zakaz jedzenia mięsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, takafura napisał:

I tak w każdym poście obrażasz więc mi to lotto czy będziesz to robił  z czystym czy brudnym...

 

12 minut temu, takafura napisał:

Łżesz obywatelu . I możesz mnie zacytować , gdzie tak napisałem ? Inaczej będę mógł z czystym sumieniem nazywać Cię łgarzem .

I dalej pozostajesz łgarzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, karpik napisał:

Jak wpienić pisdzielca w sklepie...

Dziękuję za twoje wpisy na tym poziomie. Pokazuję je znajomym jaki jest poziom PO. Pisz częściej to PIS nie będzie potrzebowało kampanii. Hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie